o2-levy
o2-slevy-700x130
cmi-17-990x100popelka-2018-990x100chinaski-17-990x100
helena-160x600eurobasket-160x600permanentky-hc-2017-160x600

Doprava a parkování

Jak se dostat do O2 areny

V bezprostřední blízkosti O2areny je stanice metra Českomoravská, tramvajová zastávka, autobusový terminál a několik minut chůze vzdálené nádraží Praha-Libeň, na které se dostanete kromě pravidelných vlaků ve směru Kolín nebo Praha-Masarykovo nádraží také s využitím nové železniční linky Praha-Libeň - Praha-Holešovice - Praha-Bubeneč - Praha-Sedlec - Roztoky u Prahy.

Metrem
Nejlepším způsobem je dojet metrem do stanice Českomoravská (trasa B), vchod pro pěší je jen pár metrů od východu stanice (u výstupu z metra doprava směr autobusové nádraží a ul. Ocelářská).

Tramvají
Pokud použijete tramvajovou dopravu, k O2 areně se dostanete nejlépe tramvají č. 8 a 25 do tramvajové zastávky Multiarena Praha.

Autobusem
Pokud použijete autobusovou dopravu, k O2 areně se dostanete autobusy č. 251, 127, 158, 166, 259, 280, 302, 305, 348, 351, 354, 3, 66, 368, 375, 376 a 377 do autobusové zastávky Českomoravská nebo použijte autobusy č: 136, 145, 177 a 195 do autobusové zastávky Nádraží Libeň.

Vlakem
• Z Hlavního nádraží metrem trasy C do stanice Florenc, zde přestoupit na trasu metra B a pokračovat do stanice metra Českomoravská.
• Z Masarykova nádraží metrem trasy B do stanice Českomoravská.
• Ze Smíchovského nádraží metrem trasy B do stanice Českomoravská.
• Z Libeňského nádraží pěšky vlevo asi 500 mertrů nebo jednu stanici tramvají.

Autem
• Ze směru od Brna - exit 2 - záchytné parkoviště P + R - Opatov, odtud metrem trasy C do stanice Florenc, zde přestoupit na trasu metra B a pokračovat do stanice Českomoravská.
• Ze směru od Hradce Králového a Mladé Boleslavi - exit 1 - záchytné parkoviště P + R Černý Most, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
• Ze směru od Teplic - směr centrum až k nádraží Holešovice - zde je záchytné parkoviště P+ R - nádraží Holešovice, odtud metrem trasy C do stanice Florenc, zde přestoupit na trasu metra B a pokračovat do stanice Českomoravská.
• Ze směru od Strakonic - směr Smíchov do ulice Radlická - záchytné parkoviště P + R - Radlická, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
• Ze směru od Plzně - exit 1 - záchytné parkoviště P + R - Zličín, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
• Ze směru od Chomutova - pokračovat na obchvat směr Plzeň a Zličín - záchytné parkoviště P + R - Zličín, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.

Parkování v okolí O2 areny

Parkovací dům
V blízkosti O2 areny mají návštěvníci možnost parkovat v parkovacím domě, který slouží především pro krátkodobé parkování v den konání akce.
Podrobnosti včetně sazeb za parkování najdete ZDE.

Ulice Drahobejlova, Ocelářská, K Moravině, U Skládky, Kovářská (mezi ul. Ocelářskou a Sokolovskou), U Svobodárny, Kurta Konráda, Lihovarská, Na Rozcestí a na jižní straně ulice Sokolovské (mezi Balabenkou a ulicí K Moravině), Na Harfě, Českomoravská (mezi ul. Klečákovou a Freyovou), Českomoravská (mezi ul. Kurta Konráda a Drahobejlovou) jsou vyhrazeny pro rezidenční stání. Motorová vozidla, která nebudou mít odpovídající povolení k parkování a budou parkovat v této oblasti, mohou být odtažena.

← →

Akce & vstupenky

Aréna

Pronájem

Skyboxy & klubovky

Informace & novinky

Kontakty