o2-levy
o2-pravy.jpg
airbnb-1000x100.jpg
airbnb-160x600.jpg

Gastronomie

Kdykoliv navštívíte O2 arenu, přesvědčíme vás, že jste na dobrém místě!

Gastronomický tým O2 areny je složený z profesionálů ve svém oboru, sleduje gastronomické trendy a vyhledává kvalitní suroviny a produkty, aby služby od rychlého občerstvení až po exkluzivní catering na klubovém a skyboxovém patře byly vždy na nejvyšší úrovni.

O2 arena disponuje rozsáhlým technologickým zázemím, jako je centrální kuchyně a několik satelitných kuchyní, centrálním velkokapacitním skladem a velkým množstvím mobilních technologií. Díky tomu není pro náš tým problém uspokojit 13 tisíc zákazníků ve stáncích rychlého občerstvení a uvařit dalších 4 tisíce menu pro hosty VIP pater a korporátních prostor i při akcích, které trvají několik dní.

Tím to však nekončí. Za každou akcí stojí umělci, sportovci a jejich realizační týmy. I o ty se staráme stejně dobře jako o návštěvníky. Přesvědčit se o tom mohli již mnozí, od hokejistů New York Rangers až po hvězdy hudebního nebe jako Kylie Minogue nebo Leonard Cohen.

Je to práce nejen stálého týmu, ale také až 500 brigádníků, kteří se starají o spokojenost návštěvníků. V případě zájmu o brigádu využijte tyto KONTAKTY.


Fotogalerie - gastronomie


← →

Akce & vstupenky

Aréna

Pronájem

Skyboxy & klubovky

Informace & novinky

Kontakty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookie. ROZUMÍM