o2-levy
o2-slevy-700x130
cmi-17-990x100gorillaz-990x100tvar-nove-990x100
cmi-17-160x600helena-160x600eurobasket-160x600

Gastronomie

Kdykoliv navštívíte O2 arenu, přesvědčíme vás, že jste na dobrém místě!

Gastronomický tým O2 areny je složený z profesionálů ve svém oboru, sleduje gastronomické trendy a vyhledává kvalitní suroviny a produkty, aby služby od rychlého občerstvení až po exkluzivní catering na klubovém a skyboxovém patře byly vždy na nejvyšší úrovni.

O2 arena disponuje rozsáhlým technologickým zázemím, jako je centrální kuchyně a několik satelitných kuchyní, centrálním velkokapacitním skladem a velkým množstvím mobilních technologií. Díky tomu není pro náš tým problém uspokojit 13 tisíc zákazníků ve stáncích rychlého občerstvení a uvařit dalších 4 tisíce menu pro hosty VIP pater a korporátních prostor i při akcích, které trvají několik dní.

Tím to však nekončí. Za každou akcí stojí umělci, sportovci a jejich realizační týmy. I o ty se staráme stejně dobře jako o návštěvníky. Přesvědčit se o tom mohli již mnozí, od hokejistů New York Rangers až po hvězdy hudebního nebe jako Kylie Minogue nebo Leonard Cohen.

Gastronomie - O2 arena A protože zážitky servírujeme na jevišti i v restauraci, někdy to vezmeme doslova a hosty pobavíme nejen skvělým jídlem, ale i tematickou obsluhou. S Piráty z Karibiku tak mohli hodovat třeba návštěvníci koncertu Hanse Zimmera, skladatele slavné filmové hudby.

Je to práce nejen stálého týmu, ale také až 500 brigádníků, kteří se starají o spokojenost návštěvníků. V případě zájmu o brigádu využijte tyto KONTAKTY.Fotogalerie - gastronomie


← →

Akce & vstupenky

Aréna

Pronájem

Skyboxy & klubovky

Informace & novinky

Kontakty