o2-levy
o2-slevy-700x130
cmi-17-990x100popelka-2018-990x100chinaski-17-990x100
helena-160x600eurobasket-160x600permanentky-hc-2017-160x600

Fast food

FAST

Důraz na slovo „rychlé“ u nás v O2 areně platí více než kdekoliv jinde. rozumíme vašim potřebám a tak víme, že například během 18ti minutové přestávky, mezi třetinami hokeje, chcete zvládnout použít toaletu, koupit si něco k jídlu a pití a také si jídlo v klidu sníst. právě proto máme nastaveny a dodržujeme přísné časové limity na obsloužení zákazníka. Počty otevřených stánků a obsluhujících upravujeme dle očekávané návštěvy tak, aby doba, kterou strávíte čekáním na obsloužení u pokladny byla co nejkratší. dalším nástrojem na zrychlení obsluhy je unikátní centrální výčepní systém piva, o kterém se více dozvíte zde.

FOOD

Kvalita surovin je základem pro dobré jídlo. protože jsme sami provozovatelem rychlého občerstvení, máme absolutní kontrolu nad výběrem a dodávkami všech surovin a zboží. Produkty na prodej do stánků vybíráme od dobrých a spolehlivých dodavatelů tak, jako bychom je vybírali sami pro sebe. A tak u nás vždy dostanete například poctivou klobásu vyrobenou z masa, kuřecí nugetky jen z kuřecích prsíček anebo třeba sendviče a saláty, které byly vyrobeny v naší kuchyni v den, kdy si je zakoupíte, tedy absolutně čerstvé. A za tím si stojíme!

 

26 stánků rychlého občerstvení

V O2 areně je divákům k dispozici 26 stánků rychlého občerstvení na dvou veřejných patrech (1. a 4. patro). Pojmenovány jsou podle druhu nabízených pokrmů.

  • SANDWICH nabízí domácí sendviče a saláty,
  • CHICKEN LAND smažené kuřecí speciality,
  • PIZZA LAND různé druhy pizzy,
  • HOT DOG zase grilované klobásy a hot dogy.

Při koncertech a vybraných kulturních akcích je v nabídce také víno, sekt a úzký sortiment mixdrinků, např. oblíbené Cuba Libre.

Nápoje bez víček

Všechny nápoje podáváme otevřené a ty v PET lahvi (např. Coca-Cola) bez víčka. Toto bezpečnostní opatření chrání nejen účinkující, ale především návštěvníky. Hozená uzavřená půlkilová lahev nebo plechovka ze 4. patra, které je 30 metrů nad plochou, dokáže ublížit.


Fotogalerie - Fast food

← →

Akce & vstupenky

Aréna

Pronájem

Skyboxy & klubovky

Informace & novinky

Kontakty