o2-levy
o2-pravy-skipasy.jpg
zimmer-990x100.jpgrieu-990x100.gifcure-990x100.jpg
bila-160x600.jpgbieber-120x600.jpghapka-160x600.jpg

Informace & Novinky

Rekordní rok: do O2 areny loni přišlo přes milión lidí, nejvíc v její historii!

07.02.2016

Rekordní návštěvnost za uplynulý rok zaznamenala pražská O2 arena. Na celkem 109 pořádaných akcí se přišlo podívat více než milión diváků (přesně 1 062 501). Znamená to, že průměrná návštěvnost na akci dosáhla bezmála 10 tisíc lidí. „Návštěvnost je unikátní stejně jako počet akcí, který by byl ještě větší, pokud by loni na jaře tehdy ještě domácí Slavia hrála v play off. Při vědomí letní odstávky, kdy se v hale provádí složitější opravy a údržba, to vychází, že máme každý třetí den nějakou akci,“ uvedl generální ředitel O2 areny Robert Schaffer.

 

 

Imagine Dragons se předvedli ve skvělé formě!

17.01.2016

Vyprodaná O2 arena zažila v sobotu skvělý koncert kapely Imagine Dragons. Většina míst na sezení se postupně proměnila v místa na stání, přesněji na tancování. V polovině koncertu už stáli prakticky všichni diváci v hale a v závěru s písněmi I Bet My Life a Radioactive všichni tančili a tleskali.

 

Síň slávy nově s díly od Tomáše Bíma

16.01.2016

Prostor Síně slávy v O2 areně byl nově rozšířen o prodejní výstavu litografií a grafik uznávaného výtvarníka Tomáše Bíma, který je prostřednictvím svých děl zastoupen v galeriích, muzeích a soukromých sbírkách po celém světě. Tomáš Bím je účastník stovek výstav doma i v zahraničí a ilustrátorem knih a časopisů. Známá je i jeho tvorba plakátů a drobných grafik. V jeho CV najdeme studijní pobyty v Anglii, Francii, Holandsku, Itálii, Německu, Španělsku, Thajsku, USA a dalších zemích.

 

Mistr westernů opět potěšil zaplněnou O2 arenu

16.01.2016

V pražské O2 areně bylo plno a na konci se tleskalo vestoje. Mistr westernů nabídl přesně to, co chtěla zaplněná O2 arena vidět a především slyšet. Světoznámý skladatel filmové hudby se potřetí ukázal v Praze. Bezmála rok po své poslední zastávce se tentokrát představil bez jediného slova, zato však s novou hudbou z filmu Osm hrozných. Autor nesmrtelných filmových melodií znovu nadchnul O2 arenu.

 

 

Projekt Made in Slovakia roztančil O2 arenu

20.12.2015

Projekt Made in Slovakia spojuje rockovou kapelu IMT Smile v čele se zpěvákem a skladatelem Ivanem Táslerem a folklorní umělecký soubor Lúčnica. Návštěvníkům se v O2 areně představila až stovka účinkujících, kteří vystoupili na patrovém a pohyblivém pódiu.

 

REAKCE: O2 arena zápas pořadatelsky zvládla

18.12.2015

Rozhodně není pravda, že by pořadatelská služba při zápase Česko – Finsko nebyla zvládnutá, jak se objevilo v médiích. Není pravda ani to, že plno vchodů do O2 areny bylo zavřených. Otevřeny byly úplně všechny vchody, a to 90 minut před začátkem zápasu, stejně jako před ostatními akcemi. Pokud někdo má pocit, že byly vchody zavřené, tak nemá pravdu, protože si je zřejmě plete s únikovými východy, které logicky (a v souladu s kolaudací arény) nelze z bezpečnostních důvodů používat jako vchody a instalovat tam zařízení na vpouštění diváků.

 

Češi před kotlem podlehli Finsku

18.12.2015

Takto si asi trenér Vladimír Vůjtek premiéru na domácí půdě nepředstavoval. Národnímu týmu před zaplněnou O2 arenou nešla upřít snaha, dřel, bojoval, ale znovu vyšel brankově naprázdno. Trpělivě hrající Finové krátce po polovině střetnutí otevřeli skóre, v poslední třetině přidali pojistku a závěr si už zkušeně pohlídali.

 

Potvrzeno! Justin Bieber přijede do Prahy

09.12.2015

Celosvětová superstar Justin Bieber oznamuje termíny mezinárodního turné nazvaného PURPOSE WORLD TOUR , které zahájí 14. září 2016 v Berlíně. V jeho rámci se také představí poprvé v Praze, a to 12. listopadu 2016. Evropské části turné předchází vyprodané koncerty ve více než šedesáti amerických a kanadských městech. Turné bude propagovat nové album PURPOSE nabité několika obrovskými hity, které obsadilo první místo ve více než 100 zemí světa.

 

1 2 3 ... 23 další >
← →

Akce & vstupenky

Aréna

Pronájem

Skyboxy & klubovky

Informace & novinky

Kontakty