banner
banner

Informace & Novinky

Kryštof přidává druhý koncert v Praze

23.04.2015

Kapela Kryštof rozšiřuje své podzimní halové turné k albu Srdcebeat a přidává druhý koncert v termínu 28. října v Praze. Současně s Prahou přidává i Ostravu, před časem již přidala vystoupení v Brně. Turné s velkolepou scénu, s jejíž přípravou Kryštof nyní finišuje, tak nabídne celkem osm koncertů, kromě trojice zmíněných měst se zastaví ještě v Pardubicích a Liberci.

 

O2 arena rozhodně nemůže za sestup HC Slavia do 1. ligy

21.04.2015

Informace, že finančně táhl HC Slavia Praha ke dnu drahý nájem v O2 areně, není pravdivá. „Musíme se proti takovým tvrzením ohradit. O2 arena rozhodně nebyla pro Slavii drahá. Naopak. Dvě sezóny byla společnost Bestsport Arena generálním partnerem klubu. A skutečnost, že hráči Slavie měli na dresech logo O2 areny, znamenala pro klub výraznou finanční pomoc,“ uvedl ředitel O2 areny Robert Schaffer. Konkrétně: rozdíl mezi tím, kolik HC Slavia dostávala a platila, byl v průměru plus 5 miliónů korun za sezónu. „Takže Slavia podstatně více od O2 areny dostávala, než by jí sama platila za nájem a služby. Těžko proto mohla být O2 arena pro Slávii finanční zátěží a mít vliv na sestup klubu do nižší soutěže,“ dodal ředitel.

 

Infarktový závěr superfinále přiřkl titul Střešovicím

19.04.2015

Vyvrcholením letošního ročníku AutoCont extraligy bylo mužské finálové klání, které se uskutečnilo v rámci čtvrtého Superfinále florbalu. Zkušený Tatran Střešovice narazil na Mladou Boleslav, jež se k titulu do té doby ještě nikdy takhle nepřiblížila. Podoba výsledku dlouho odpovídala představám Technology, ale nakonec došlo na nájezdy a v nich slavili Pražané.

 

Hráčky Chodova slaví historický titul.

19.04.2015

Hráčky Chodova se dočkaly. Před rekordně nejvyšší návštěvou, 6 891 diváků, oslavily historický premiérový titul mistryň České republiky. V Superfinále nedaly v O2 areně Herbadentu šanci a zvítězily nad ním 4:1. Dvěma zásahy se na vítězství podílela Martina Řepková.

 

Paul Simon & Sting: Koncert zrušen

11.03.2015

PAUL SIMON & STING - ON STAGE TOGETHER KONCERTY V KRAKOVĚ A PRAZE JSOU ZRUŠENY Z DŮVODU NEMOCI. S velkou lítostí jsme nuceni oznámit, že koncerty Paul Simon & Sting On Stage Together, které se měly uskutečnit tento pátek 13. března v Krakov Areně a v sobotu 14.března v pražské O2 Aréně, se tímto ruší.

 

Mimořádná opatření při vjezdu do VIP garáží

04.03.2015

Vážený obchodní přátelé,

 

Chcete vidět evropské atletické hvězdy? Ještě máte šanci získat vstupenky

25.02.2015

Halové mistrovství Evropy v pražské O2 areně se nezadržitelně blíží, do začátku startu první disciplíny zbývá pouhých 8 dní. Velká atletická akce se do Prahy vrací po dlouhých 37 letech a o návštěvu O2 areny je obrovský zájem. Organizátoři hlásí již delší dobu vyprodáno. Přesto ještě šance vidět atletické hvězdy při jejich bojích o posty nejvyšší stále existuje.

 

FOTO: Katy Perry - show od první minuty

24.02.2015

Od prvních minut svého koncertu předvedla Katy Perry, jedna z největších hvězd současné populární hudby, velkolepou show. Přihlíželo jí plné hlediště spokojených diváků. Třicetiletá zpěvačka si pro pražský koncert připravila všechny své největší hity.

 

FOTO: Queen + Adam Lambert

18.02.2015

Do vyprodané pražské O2 areny vrátila legendární britská kapela Queen. Na rozdíl od svého vystoupení v roce 2008 tentokrát s novým zpěvákem Adamem Lambertem. A nadšení návštěvníci si koncert užívali!

 

PROSÍME, CHOĎTE VČAS

17.02.2015

Vážení a milí návštěvníci,

 

1 2 3 ... 18 další >
← →

Akce & vstupenky

Aréna

Pronájem

Skyboxy & klubovky

Informace & novinky

Kontakty