o2-levy
o2-pravy.jpg
prazsky-vyber-990x100.jpgtransmission-990x100.jpgsparta-farjestad
masa-medved-160x600.jpgprazsky-vyber-160x600.jpgcez-160x600.jpg

Informace & Novinky

Prodej vstupenek na CHL záhájen

25.07.2016

21. července, tedy přesně měsíc do prvního utkání v Champions Hockey League (CHL), spustila Sparta prodej vstupenek na CHL. V té se v základní skupině utká doma s Färjestadem (21. srpna) a Comarchem Cracovia (26. srpna). Koupit si můžete jak jednotlivé vstupenky, tak výhodný balíček na oba duely. V prodeji jsou již také plovoucí permanentky na sezonu 2016/2017.

 

Upozornění pro návštěvníky akcí O2 areny

29.06.2016

O2 arena pro čtvrteční koncert Black Sabbath otevře všech třicet vstupů do arény a k tomu ještě dva vstupy určené pro hendikepované osoby. Stejně jako v případě dalších vyprodaných koncertů v poslední době - McCartney a MUSE - O2 arena upozorňuje, že příchodem většiny návštěvníků těsně před zahájením koncertu se vytváří dlouhé fronty.

 

Fanoušci Paula McCartneyho ochutnali v O2 areně vegetariánské speciality

10.06.2016

Proměnu své gastronomické nabídky připravila O2 arena na červnový koncert Paula McCartneyho. V souladu se zájmem legendárního člena Beatles, aby i jeho fanoušci měli na koncertě širokou nabídku vegetariánské stravy, připravila O2 arena speciální menu.

 

Generálku na šampionát ovládli Kanaďané

04.05.2016

Chtěli se naladit na vrchol sezony a také potěšit vyprodanou O2 arenu, čeští hokejisté ale sváděli bitvu s vynikajícím soupeřem. Generálka před světovým šampionátem patřila Kanaďanům, kteří udali ráz utkání dvěma brankami v první třetině a posléze dokráčeli k vítězství. Reprezentanti sympaticky bojovali, zradila je ale koncovka a soupeři nedali ani gól.

 

Děkujeme Spartě za skvělou sezónu!

25.04.2016

Tažení za mistrovským titulem pro domácí Spartu skončilo v šestém finálovém zápase proti Liberci. Byl to nádherný zápas s krásnými akcemi, ale bohužel s hořkým koncem pro domácí. Ve 2. prodloužení rozhodl o titulu pro Severočechy útočník Martin Bakoš.

 

Hokej s rekordem v počtu diváků, ale i párků

25.04.2016

Rekordní nebyla jen návštěva šestého finálového utkání mezi Spartou a libereckými Bílými Tygry, ale „extraligový“ rekord padl v O2 areně při 6. finále– s trochou nadsázky - i v jiné disciplíně, a sice v pojídání párků a klobás, jejichž dodavateli jsou Řeznictví a uzenářství U Dolejších a společnost Skaličan.

 

Užijte si hokejový dotek múzy ve VIP prostorách O2 areny

22.04.2016

Kdo chce zažít koncert MUSE, která má pověst nejlepší pódiové kapely současnosti, z VIP prostor O2 areny, má příležitost. Mimořádně na tento koncert totiž nabízíme VIP Sportboxy. Nabídka je spojená s letošními zápasy hokejové reprezentace v O2 areně do balíčku.

 

Paul McCartney potvrdil vystoupení v Česku

29.03.2016

Paul McCartney v rámci svého turné One On One potvrdil na letošní červen koncert v České republice. Stejně jako v případě uvedení každého nového turné Paula McCartneyho i One On One slibuje úžasnou novou scénu a desítky klasických skladeb z nejmilovanějšího katalogu populární hudby mapující celou Paulovu kariéru - jako sólového umělce, člena skupiny Wings a samozřejmě i Beatlea – a nebude ani nouze o překvapení. Turné One On One se v Praze zastaví 16. června - Paul se vrací po dvanácti letech od svého prvního zdejšího vystoupení v roce 2004.

 

POSÍLENÍ BEZPEČNOSTNÍCH OPATŘENÍ

22.03.2016

S ohledem na útoky v Bruselu pražská O2 arena společně s Policií ČR a s orgány státní správy znovu posiluje bezpečnostní opatření při vstupu do arény, uvnitř arény a v jejím bezprostředním okolí. Platí tak stejný režim jako již loni v listopadu po událostech v Paříži.

 

Jack Garratt bude předskokan MUSE

15.03.2016

Kapela Muse oznámila předskokana na svůj červnový pražský koncert. A na koho se mají fanoušci těšit? Na Jacka Garratta, britského zpěváka a multiinstrumentalistu, který při nedávném předávání cen Brit Awards získal cenu kritiků.

 

1 2 3 ... 25 další >
← →

Akce & vstupenky

Aréna

Pronájem

Skyboxy & klubovky

Informace & novinky

Kontakty