o2-levy
o2-pravy.png
sparta-permanentky-750x100.jpglgkrystof1-750x100.gif
tri-sestrysparta-permanentky-160x600.jpgkrystof2-160x600

Informace & Novinky

Předprodej vstupenek na finále Fed Cupu od 1. září

31.08.2015

V úterý 1. září ve 12 hodin začne v síti Ticketportal předprodej vstupenek na finále Fed Cupu, které se hraje v Praze v O2 areně 14. a 15. listopadu.

 

Začal předprodej vstupenek na zápasy HC Sparta Praha

11.08.2015

Konec léta každoročně znamená v O2 areně start nového ročníku nejvyšší hokejové soutěže. Nejinak tomu bude i letos, ale s jedním zásadním rozdílem: místo Slavie, která nejvyšší soutěž neudržela, se do moderní O2 areny přesouvá hokejová Sparta. Po dlouhých letech, kdy své zápasy hrála v Holešovicích. Dnes začal předprodej na domácí zápasy HC Sparta Praha.

 

Rozpis extraligových duelů Sparty

15.07.2015

Spartu čeká premiérová sezona v O2 areně a nyní je již znám také definitivní rozpis zápasů v základní části TELH. Všech 26 duelů dlouhodobé fáze sezony sparťané odehrají právě ve libeňském stánku. „Dohoda mezi Spartou a Bestsportem vznikla až koncem června. Porovnáním našeho programu a termínové listiny Sparty jsme zjistili celkem osm kolizí. Klubu jsme nabídli všechny možné náhradní termíny, a to někdy i za cenu, že jsme zrušili předběžné rezervace na případné jiné akce,“ vysvětluje generální ředitel O2 areny Robert Schaffer s odkazem na konečná data všech šestadvaceti domácích duelů Sparty v základní části TELH 2015/2016.

 

Kabát ukončí úspěšný rok vánočním koncertem

01.07.2015

Skupina Kabát nedá svým fanouškům vydechnout ani v předvánočním čase a zve je na jedinečnou událost do pražské O2 areny. „Nechceme koledy, ale pořádnou show,“ říká frontman Josef Vojtek.

 

Sparta nově v O2 areně

24.06.2015

Hokejová Sparta se po letech, kdy své zápasy hrála v Tipsport areně v Holešovicích, přesouvá do moderní O2 areny. „Dříve nebo později by Sparta musela situaci kolem své haly strategicky řešit a zájem společnosti Bestsport, která O2 arenu vlastní a provozuje, běh věcí urychlil.

 

Michal David připravil v O2 areně skvělou show

20.06.2015

Zpěvák a skladatel Michal David oslavil své 55. narozeniny jedinečným koncertem před vyprodanou O2 arenou. A oslavenci popřál i světoznámý host: hitmaker DJ Bobo. Velkolepá showkončila až před půlnocí diskotékou. Ani tentokrát Michal David nikoho nezklamal.

 

Téměř 10 tisíc diváků si nenechalo nenechalo ujít Vivaldianno

11.06.2015

Multimediální show Vivaldianno, která dokazuje, že klasická hudba se dá interpretovat i v současném moderním pojetí, sledovalo v pražské O2 areně přes 9,5 tisíce návštěvníků. Představení z dílny člena Lucie Michala Dvořáka a houslového virtuóza Jaroslava Svěceného doprovázel i tanec a speciální 3D animace. „Rok a půl práce téměř čtyřiceti lidí, mnohamiliónové investice, tisíce hodin ve studiu, realizace šílených, jedinečných a originálních nápadů, a pak 110 minut a je to pryč... Jsem dojat,“ dodal po koncertě Dvořák.

 

Kiss ovládli O2 arenu. Rozproudili patnáct tisíc diváků

09.06.2015

Legendární kapela uklázala, že má v Česku věrné fanoušky. Jejímu vystoupení aplaudovalo 15 tisíc nadšených diváků. Tradičně bombasticky pojatá komiksová show se uskutečnila v rámci turné u příležitosti 40. výročí několika generacemi oblíbené skupiny a nabídla publiku očekávanou show plnou pyrotechnických efektů.

 

Finále Fed Cupu bude v Praze v O2 areně

08.06.2015

Dějištěm finálového utkání Česko - Rusko, které se bude hrát 14. a 15. listopadu v České republice bude pražská O2 arena. "Dlouho jsme hledali místo pro finále, máme z Prahy vítězné zkušenosti, víme, jak komfortní je O2 arena, vedle toho máme skvělé zážitky z ostravských zápasů, proto jsme vyjednávali s mezinárodní tenisovou federací o podmínkách na finálové místo, ale požadavky na kapacitu hlediště, množství hotelů či leteckou obslužnost byly takové, že finále lze v ČR odehrát prakticky jen v Praze v O2 areně," uvedl Miroslav Černošek, majitel agentury Česká sportovní, která marketingově a organizačně utkání Fed Cupu zajišťuje.

 

DJ David Guetta vystoupil v O2 areně

06.06.2015

Fanoušci se dočkali! V pražské O2 areně předvedl svoji show slavný světový DJ David Guetta, který patří mezi nejpopulárnější DJ současnosti. A zaplněné aréna dávala najevo, jak je s vystoupením spokojená!

 

1 2 3 ... 20 další >
← →

Akce & vstupenky

Aréna

Pronájem

Skyboxy & klubovky

Informace & novinky

Kontakty