banner
banner

Informace & Novinky

Karel Gott přidává druhý koncert v O2 areně!

15.09.2014

Nejúspěšnější český zpěvák všech dob se zahraničním renomé Karel Gott přidává druhý koncert v O2 areně, kde v pondělí 8. prosince 2014 vyvrcholí jeho letošní turné po Čechách, Moravě a Slovensku.

 

Bestsport Arena je opět generálním partnerem hokejové Slavie

12.09.2014

Bestsport Arena, vlastník a provozovatel O2 areny, se opětovně stává na další sezonu generálním partnerem hokejové Slavie, která je v O2 areně domácím týmem již od jejího otevření. Bestsport Arena se poprvé jako partner HC Slavia představila již v play-off předminulého ročníku, spolupráce pokračovala v minulém ročníku a byla potvrzená i pro právě začínající Extraligu. Viditelná změna je nyní v tom, že namísto loga Bestsport se bude prezentovat logo O2 arena. Spolupráce je podle ředitele O2 areny Roberta Schaffera logická: „Sami se jako subjekt, který úspěšně prošel velmi složitým obdobím, chceme zviditelnit. Vlastníme jednu z nejmodernějších arén v Evropě, kde se ročně uskuteční na 100 akcí, které navštíví zhruba 600 tisíc lidí. Sami organizujeme řadu koncertů. A s hokejovou Slavií nás pojí dlouholetá spolupráce,“ uvedl.

 

Vstupenky na koncert José Carrerase a Vanessy-Mae nejsou v běžném prodeji

28.07.2014

Vstupenky na charitativní koncert José Carrerase a houslové virtuosky Vanessy-Mae, který se uskuteční v O2 areně 11. listopadu 2014, nejsou v běžném prodeji, jedná o charitativní projekt společnosti CENTRAL GROUP. O2 arena je pouze pronajímatelem prostor na tuto akci. Vstup je možné získat od CENTRAL GROUP formou poukázky na vstup za finanční částku.

 

Kapela Lucie odehrála „troják“v pražké O2 areně. Tři skvělé večery, 48 tisíc nadšených fanoušků, 25 tisíc piv Staropramen

13.06.2014

Kapela Lucie ve své původní sestavě vyprodala tři dny po sobě největší halu v zemi. V desetileté historii O2 areny se to zatím žádnému interpretovi nepodařilo! Koncerty si nenechalo ujít 48 tisíc nadšených fanoušků, což znamená průměrně 16 tisíc lidí na každém z koncertů. Během těchto tří večerů se v parném počasí vytočilo rekordních 25 tisíc piv. Po deseti letech byli fanoušci prostě „vyhladovělí“a kapela jim nákladnou show a bezmála 25 hity ukázala, že se vrátila v plné síle.

 

Finále Fed Cupu bude opět hostit O2 arena

04.06.2014

Finále letošního ročníku Fed Cupu mezi českými tenistkami a hráčkami Německa bude opět hostit O2 arena. Uskuteční se 8. a 9. listopadu.

 

O2 arena slavila! Gratuloval Karel Gott, primátor Hudeček a další osobnosti

27.04.2014

Sobota nepatřila jen swingové show Robbieho Williamse. Samotnému koncertu předcházela oslava 10. narozenin O2 areny na obchodním prstenci. Oslavu největší multifunkční arény moderoval Marek Eben, který sám přál O2 areně hodně kulturních a sportovních akcí a skvělou dramaturgii. Mezi gratulanty byli Karel Gott, primátor Prahy Tomáš Hudeček, generální ředitel Telefóniky O2 Luis Antonio Malvido, atlet Tomáš Janků a zlatý medailista z Nagana Josef Beránek. Všichni ocenili skutečnost, že Praha má moderní arénu pro špičkové akce.

 

Lev Praha posunul rekord návštěvnosti KHL. A opět v O2 areně!

23.04.2014

Očekávání se naplnila. Lev Praha byl již před třetím finálovým zápasem držitelem rekordu KHL v návštěvnosti během jednoho utkání. Loňský záznam ze zápasu s Dynamem Moskva v O2 areně se může vymazat, novým nejvyšším číslem totiž je návštěva 16 435 z úterního zápasu s Metallurgem Magnitogorsk. A opět to bylo v O2 areně! Podaří se toto číslo ještě vylepšit ve čtvrtečním zápase?

 

Posílení provozu VIP pokladen

17.04.2014

Vážení obchodní přátelé, nájemci Klubových sedadel, dovolujeme si Vás informovat, že z důvodu odbavení velkého množství Vašich požadavků na vip pokladnách v O2 areně v souvislosti s prodejem vstupenek na exponované akce (finále KHL, koncert Robbieho Williamse) bude zítra posílen provoz vip pokladen.

 

Lev Praha bude hrát finále KHLv O2 areně

12.04.2014

Lev Praha si v čtvrtečním 5. finále Západní konference s Lokomotivem Jaroslavl zajistil postup do finále play-off Gagarin cupu. Zápas v O2 areně sledovalo 9 580 diváků, kteří vytvořili skvělou hokejovou atmosféru. Lev se s provozovatelem Tipsport areny, společností Bestsport, dohodl, že finále KHL, ve kterém se Lev utká s Magnitogorskem, se též uskuteční ve Vysočanech.

 

Karel Gott se opět vrací do O2 areny!

03.04.2014

Nejúspěšnější český zpěvák všech dob se zahraničním renomé Karel Gott se po dvou letech vrací do pražské O2 areny, kde koncertem v sobotu 6. prosince 2014 vyvrcholí jeho letošní turné po Čechách, Moravě a Slovensku. Přijďte si s Karlem Gottem znovu dát zpátky film jeho života. Zazpívá vám nejen písně, které jste si v průběhu jeho pětapadesátileté pěvecké kariéry nejvíce oblíbili, ale i hity světové popové klasiky z alb Dotek lásky a Láska je nádhera.

 

1 2 3 ... 16 další >
← →

Akce & vstupenky

Aréna

Pronájem

Skyboxy & klubovky

Informace & novinky

Kontakty