banner
banner

Informace & Novinky

Do prodeje jdou další sektory na druhý koncert Karla Gotta!

21.11.2014

Zájem o prosincové koncerty Karla Gotta je obrovský, první je vyprodán a dnes bylo otevřeno 4. patro O2 areny na druhý koncert. Nejúspěšnější český zpěvák všech dob láme rekordy a potvrzuje, že je skutečným Mistrem.

 

Michal David oslaví 55 narozeniny v O2 areně, zpívat mu bude DJ Bobo

21.11.2014

Zpěvák a skladatel Michal David proslul zejména v 80. letech, kdy se přidal ke skupině Kroky Františka Janečka. Ale nechybělo málo a nikdy by hity jako Nenapovídej, Non stop, Céčka, sbírá céčka, Discopříběh či Každý mi tě lásko závidí, nevznikly. Michal David, tehdy ještě pod vlastním jménem Vladimír Štancl, studoval pražskou hudební konzervatoř a chtěl se věnovat výhradně jazzové tvorbě. Známý je nejen kvůli svým hitům, ale i jako autor hudby k řadě filmů (převážně z 80. letech), Vítr v kapse, Láska z pasáže, Discopříběh 1 a 2 a rovněž díky muzikálové tvorbě (Kleopatra, Angelika, Kat Mydlář).

 

Soutěžte o vstupenky na Stromboli

19.11.2014

4. 12. od 20:00 vypukne v O2 areně erupce českého rocku! Legendární Stromboli budou chrlit největší hity v původním složení. Soutěžte o vstupenky na fecebooku a můžete u toho být nejen zdarma, ale také získat 2x LP nebo CD této legendární kapely.

 

The Tenors mění termín pražského koncertu!

18.11.2014

Koncert hvězdné kanadské tenorové čtveřice, jež byl naplánován na 26. listopadu do Prahy, se přesouvá na jaro 2015. Na změně se dohodla pořadatelská agentura s managementem umělců na základě nových okolností.

 

Na Stromboli se prodávají lístky do 4. patra!

14.11.2014

Fanoušci jsou hladoví po kapele Stromboli. Byl otevřen předprodej vstupenek do 4. patra O2 areny. Aby ne, vždyť kapela oslaví velkým koncertem 4. prosince 2014 třicáté výročí. Bude to jedinečné a neopakovatelné vystoupení české hudební legendy. Kromě toho ovšem Michal Pavlíček – hlava, srdce a duše skupiny – dokončuje nové, v pořadí třetí studiové album, na kterém dominuje svým hlasem a projevem Bára Basiková.

 

Koncert Lennyho Kravitze PŘELOŽEN NA NOVÝ TERMÍN

12.11.2014

Pražský koncert Lennyho Kravitze, původně plánovaný na čtvrtek 13. listopadu 2014 do pražské O2 areny, se překládá na nový termín. Z důvodu náhlého onemocnění se dnešní koncert Lennyho Kravitze ve Vídni a zítřejší koncert v pražské O2 areně překládají na nové termíny. Nové termíny koncertů a další informace budou oznámeny v nejbližší době. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

 

Kouzlo O2 areny trvá: další triumf ve Fed Cupu

10.11.2014

Českým tenistkám se po roční pauze vrací cenný majetek, stříbrný pohár pro vítězky Fed Cupu. Další úspěch českých tenistek se zrodil v O2 areně. Její kouzlo tak trvá dál!

 

Vstupenky na MS v hokeji budou v prodeji od 4. listopadu

29.10.2014

Prodej vstupenek na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 začne 4. listopadu 2014 v 8:00 hod. Vstupenky bude možno zakoupit přes internet, na terminálech SAZKY a na pokladnách O2 areny.

 

Karel Gott přidává druhý koncert v O2 areně!

15.09.2014

Nejúspěšnější český zpěvák všech dob se zahraničním renomé Karel Gott přidává druhý koncert v O2 areně, kde v pondělí 8. prosince 2014 vyvrcholí jeho letošní turné po Čechách, Moravě a Slovensku.

 

Bestsport Arena je opět generálním partnerem hokejové Slavie

12.09.2014

Bestsport Arena, vlastník a provozovatel O2 areny, se opětovně stává na další sezonu generálním partnerem hokejové Slavie, která je v O2 areně domácím týmem již od jejího otevření. Bestsport Arena se poprvé jako partner HC Slavia představila již v play-off předminulého ročníku, spolupráce pokračovala v minulém ročníku a byla potvrzená i pro právě začínající Extraligu. Viditelná změna je nyní v tom, že namísto loga Bestsport se bude prezentovat logo O2 arena. Spolupráce je podle ředitele O2 areny Roberta Schaffera logická: „Sami se jako subjekt, který úspěšně prošel velmi složitým obdobím, chceme zviditelnit. Vlastníme jednu z nejmodernějších arén v Evropě, kde se ročně uskuteční na 100 akcí, které navštíví zhruba 600 tisíc lidí. Sami organizujeme řadu koncertů. A s hokejovou Slavií nás pojí dlouholetá spolupráce,“ uvedl.

 

1 2 3 ... 17 další >
← →

Akce & vstupenky

Aréna

Pronájem

Skyboxy & klubovky

Informace & novinky

Kontakty