banner
banner

Informace & Novinky

Paul Simon & Sting: Koncert zrušen

11.03.2015

PAUL SIMON & STING - ON STAGE TOGETHER KONCERTY V KRAKOVĚ A PRAZE JSOU ZRUŠENY Z DŮVODU NEMOCI. S velkou lítostí jsme nuceni oznámit, že koncerty Paul Simon & Sting On Stage Together, které se měly uskutečnit tento pátek 13. března v Krakov Areně a v sobotu 14.března v pražské O2 Aréně, se tímto ruší.

 

Mimořádná opatření při vjezdu do VIP garáží

04.03.2015

Vážený obchodní přátelé,

 

Chcete vidět evropské atletické hvězdy? Ještě máte šanci získat vstupenky

25.02.2015

Halové mistrovství Evropy v pražské O2 areně se nezadržitelně blíží, do začátku startu první disciplíny zbývá pouhých 8 dní. Velká atletická akce se do Prahy vrací po dlouhých 37 letech a o návštěvu O2 areny je obrovský zájem. Organizátoři hlásí již delší dobu vyprodáno. Přesto ještě šance vidět atletické hvězdy při jejich bojích o posty nejvyšší stále existuje.

 

FOTO: Katy Perry - show od první minuty

24.02.2015

Od prvních minut svého koncertu předvedla Katy Perry, jedna z největších hvězd současné populární hudby, velkolepou show. Přihlíželo jí plné hlediště spokojených diváků. Třicetiletá zpěvačka si pro pražský koncert připravila všechny své největší hity.

 

FOTO: Queen + Adam Lambert

18.02.2015

Do vyprodané pražské O2 areny vrátila legendární britská kapela Queen. Na rozdíl od svého vystoupení v roce 2008 tentokrát s novým zpěvákem Adamem Lambertem. A nadšení návštěvníci si koncert užívali!

 

PROSÍME, CHOĎTE VČAS

17.02.2015

Vážení a milí návštěvníci,

 

FOTO: Velkolepý návrat mistra filmové hudby

12.02.2015

Italský skladatel a dirigent Ennio Morricone zopakoval ve vyprodané O2 areně triumf z loňska. Neexistuje větší synonymum pro filovou hudbu než on. Slavnějšího a úspěšnějšího filmového hudebního skladatele lze najít jen velmi těžko. Jediný hudební skladatel, který obdržel cenu Oscar za celoživotní dílo, Ennio Morricone, se vrátil do České republiky. Po obrovském úspěchu, při koncertu ve vyprodané O2 areně loni v únoru, se letos, prakticky přesně po roce, představil na stejném místě.

 

Kryštof se v říjnu představí v O2 areně

09.02.2015

Kapela Kryštof se v říjnu představí divákům v O2 areně. Předprodej začne na svatého Valentýna, kdy také odtajní nový singl. Kapela právě v New Yorku finišuje se svým sedmým studiovým albem, které vyjde v červnu. Předznamená ho pilotní singl Srdcebeat, který dal název i velkolepému halovému turné, na něž se Kryštof vydá na podzim. Píseň kapela odtajní 14. února na svatého Valentýna, kdy zároveň začne i předprodej na Kryštof Srdcebeat Tour 2015.

 

V O2 areně vznikl nový exkluzivní VIP prostor - Premier Club

07.02.2015

Skyboxové patro v O2 areně získalo nový exkluzivní VIP prostor, Premier Club. Nově otevřený společenský prostor je až pro 600 lidí o rozloze téměř 1500 metrů čtverečních vznikl nákladem dosahujícím téměř 30 miliónů korun.

 

16,5 tisíce diváků hnalo český výběr za vítězstvím

07.02.2015

Výjimečný hokejový rok odstartoval v O2 areně skvělou návštěvou a vítězstvím. 16,5 tisíce diváků se přišlo podívat na zápas s Ruskem. A čeští hokejisté jim udělali radost! Po několika dnech i napodruhé porazili Rusko. Svěřenci Vladimíra Růžičky přetlačili mladý ruský výběr 4:3. Dvěma góly se na výhře podílel Michal Vondrka, rozhodující trefu zařídil z trestného střílení Vladimír Svačina.

 

1 2 3 ... 18 další >
← →

Akce & vstupenky

Aréna

Pronájem

Skyboxy & klubovky

Informace & novinky

Kontakty