banner
banner

Informace & Novinky

Posílení provozu VIP pokladen

17.04.2014

Vážení obchodní přátelé, nájemci Klubových sedadel, dovolujeme si Vás informovat, že z důvodu odbavení velkého množství Vašich požadavků na vip pokladnách v O2 areně v souvislosti s prodejem vstupenek na exponované akce (finále KHL, koncert Robbieho Williamse) bude zítra posílen provoz vip pokladen.

 

Lev Praha bude hrát finále KHLv O2 areně

12.04.2014

Lev Praha si v čtvrtečním 5. finále Západní konference s Lokomotivem Jaroslavl zajistil postup do finále play-off Gagarin cupu. Zápas v O2 areně sledovalo 9 580 diváků, kteří vytvořili skvělou hokejovou atmosféru. Lev se s provozovatelem Tipsport areny, společností Bestsport, dohodl, že finále KHL, ve kterém se Lev utká s Magnitogorskem, se též uskuteční ve Vysočanech.

 

Karel Gott se opět vrací do O2 areny!

03.04.2014

Nejúspěšnější český zpěvák všech dob se zahraničním renomé Karel Gott se po dvou letech vrací do pražské O2 areny, kde koncertem v sobotu 6. prosince 2014 vyvrcholí jeho letošní turné po Čechách, Moravě a Slovensku. Přijďte si s Karlem Gottem znovu dát zpátky film jeho života. Zazpívá vám nejen písně, které jste si v průběhu jeho pětapadesátileté pěvecké kariéry nejvíce oblíbili, ale i hity světové popové klasiky z alb Dotek lásky a Láska je nádhera.

 

Soutěžte s O2 arenou o vstupenky na Lva!

01.04.2014

Soutěžte na facebooku 02 areny o vstupenky na zápasy Lva Praha proti Lokomotivu Jaroslavl a nenechte si ujít finálovou sérii Západní konference KHL.

 

Finále Západní konference Lev odehraje v O2 areně

30.03.2014

HC LEV Praha odehraje všechna utkání finále Západní konference proti Lokomotivu Jaroslavl v O2 areně. Dohodl se na tom se společností Bestsport. Zápasy se hrají 2. dubna a 4. dubna, O2 arena bude případně hostit i 5. zápas finále 10. dubna a 7. zápas 14. dubna. Vstupenky na zápasy budou v prodeji v předprodejích Sazka Ticket a na www.sazkaticket.cz v průběhu pondělí.

 

Den otevřených dveří v O2 areně: přišlo přes 1800 lidí

30.03.2014

Přes 1800 lidí se přišlo v sobotu odpoledne podívat do O2 areny na den otevřeních dveří. Většina z nich si přinesla i brusle a zkusila mistrovský led. Kromě bruslení pak měli všichni možnost prohlédnout si místa v O2 areně, která jsou běžně nepřístupná. Přístupné bylo například unikátní pivní hospodářství, technologické zázemí arény, Síň hokejových tradic, šatny hvězd a spousta dalších míst. Velké pozornosti návštěvníků se těšila šatna hokejové Slavie, kde bylo i několik hráčů. Fotili se hlavně s dětmi a přes 300 plakátů zmizelo rychlostí blesku.

 

O2 arena je v dobré kondici a chystá se na velké akce

27.03.2014

Přes šest miliónů návštěvníků a bezmála tisícovka pořádaných akcí. Takovými čísly se chlubí pražská O2 arena, která slaví 10. výročí od svého otevření. 27. března přesně před 10 lety se otevřely brány nejmodernější multifunkční arény ve střední Evropě. „Slavíme průběžně, třeba sobotním veřejným bruslením spojeným se dnem otevřených dveří nebo koncertem Robbieho Williamse. Ale výročí bereme jako krátké zastavení, pracujeme na co nejatraktivnějším programu, to je z našeho pohledu rozhodující,“ říká představenstva společnosti Richard Benýšek.

 

O2 arena zve: vyzkoušejte si mistrovský led a prohlédněte halu

24.03.2014

Hokejové mistrovství světa, které se bude konat příští rok v pražské O2 areně, se rychle blíží a nejen hokejoví fanoušci mají možnost si vyzkoušet, jak se bruslí na mistrovském ledě. V rámci oslav 10. výročí O2 areny se v sobotu 29. března bude konat veřejné bruslení spojené se dnem otevřených dveří. „Chceme návštěvníkům, kteří se běžně dostanou jen do hlediště, nabídnout i možnost vyzkoušet led v O2 areně. Vezměte si brusle a v sobotu přijďte,“ zve Robert Schaffer, ředitel O2 areny.

 

O2 arena mění ticketoperátora, vstupenky bude prodávat Ticketportal

10.03.2014

Vstupenky na akce pořádané v O2 areně začne brzy prodávat nový ticeketoperátor. „Podepsali jsme smlouvu se společností Ticketportal, která patří k největším subjektům na trhu a O2 arenu velmi dobře zná,“ potvrdil Richard Benýšek, předseda představenstva společnosti Bestsport Arena, která vlastní a provozuje O2 arenu.

 

POZOR! Změna času zápasu HC Slavia Praha – HC Verva Litvínov, který se uskuteční dne 7.3.2014. Původní čas zápasu 18:20 se mění na 19:00.

05.03.2014

Klíčový zápas o postup do play-off začne již v 19 hodin, Slavia nabízí vstupné už od 50 Kč

 

1 2 3 ... 15 další >
← →

Akce & vstupenky

Aréna

Pronájem

Skyboxy & klubovky

Informace & novinky

Kontakty