o2-levy
o2-leto17-700x130
popelka-2018-990x100cmi-17-990x100chinaski-17-990x100
queen17-160x600helena-160x600eurobasket-160x600

Akce & Vstupenky

Reebok Yoga Sensation

Reebok Yoga Sensation
Datum: ne 25. května 2014, 10:00 hod.
Místo: O2 arena, Praha
Pořadatel:WELLNESS CLUB s.r.o.
Cena:

490,- Kč

Prodejní místa:

Prodej vstupenek v síti terminálů od 1. 3. 2014 od 1:15 hod.

Internet:

Rezervace od 1. 3. 2014 od 8:00 hod. do dvou dnů před konáním akce. Možnost online platby.

Ke stažení:
Pokladny:
Pokladny u vstupu č. 10
Pondělí - pátek13:00 hod18:00 hod
Den akce10:00 hoddo 1 hodiny po zahájení akce
Reebok Yoga Sensation

V neděli 25. 5. 2014 v O2 arena v Praze uskuteční První ročník největšího festivalu jógy ve Střední Evropě Reebok Yoga Sensation.

Ten den se pražská O2 arena stane nejvyklidněnějším místem v Česku i v srdci Evropy – v rámci festivalu Reebok Yoga Sensation se v ní sejdou jogoví nadšenci od začátečníků až po ty nejzkušenější. Na hlavní stage a ve třech menších sálech si na 2000 návštěvníků zacvičí s nejlepšími českými lektory a zahraničními hvězdami. V rámci jejich hodin si budou moci vyzkoušet všechny populární současné směry jógy.

Těšit se můžete na dynamickou hodinu Power jógy s Václavem Krejčíkem, který je jejím průkopníkem v Česku, nebo s jeho kolegyní z Energy Studia Kateřinou Bílkovou. Fyzičku pak prověří silově náročnější Aštanga jóga s Pavlem Hubem.

Pod vedením Heleny Kubrychtové Bártové si můžete vyzkoušet i jeden z nejpropracovanějších systémů jógy vůbec - Iyengar jógu, kde kromě precizního provedení asán hraje hlavní roli i doba, kterou v nich strávíte. Katarína Mikulandová v rámci hodiny Prana Flow jógy, která je o energii, přichází zvenčí, putuje v nás, živí, léčí a regeneruje nebo slovenský instruktor Zdeno Yogi na hodině Vyniasa/Power & Stretch jógy.

Hlouběji do duchovních rozměrů jógy se ponoříte se Zuzanou Klingrovou v rámci Tantra-vinyasa jógy, která pracuje s vnitřní energií pránou a vnitřním ohněm, nebo s Martinou Procházkovou na hodině Jivamukti jógy. Ta v sobě spojuje fyzicky náročné cvičení s meditací, čtením a zpíváním manter. Klasikou, která nesmí chybět, je Hatha jóga v podání Kateřiny Mrugalové či Hatha Flow jóga v podání Lenky Robinson. To vše doplňuje v zahraničí velmi oblíbené cvičení Les Mills Body Balance, které je moderním křížencem jógy, tai-či a pilates.

Všichni instruktoři také postupně povedou zhruba tříhodinový happening doprovázený živou klasickou hudbou, v rámci něhož návštěvníci společně celkem 108 krát pozdraví slunce a vzdají tak hold světlu, lásce, zdraví a pozitivnímu přístupu k životu. Cvičit se bude v kulisách iluzorního velkoměsta. Art managerem akce je populární choreograf a tanečník Yemi z JAD Productions.

To vše doprovodí workshopy a přednášky předních českých odborníků na meditaci (Břetislav Bátěk), jógovou terapii (Dana Beirová), ajurvédu (Barbora Morávková) nebo terapii jídlem (Marta Tovtová). Mluvit se ale samozřejmě bude i o historii a filozofii jógy. Největší festival jógy ve střední Evropě Reebok Yoga Sensation pak zakončí společná hodina Black Light jógy a závěrečná meditace.

Celodenní vstupenka bude stát pouze 490 CZK, v prodeji bude přes terminály Sazka od 1. března 2014 po celé České republice. Zakoupením vstupenky účastník automaticky získává podložku, kterou obdrží na místě konání v den akce.

Další informace najdete na www.reebok.cz.

← →

Akce & vstupenky

Aréna

Pronájem

Skyboxy & klubovky

Informace & novinky

Kontakty