o2-levy
o2-slevy-700x130
gorillaz-990x100tvar-nove-990x100cmi-17-990x100
queen17-160x600eurobasket-160x600permanentky-hc-2017-160x600

V O2 areně vznikl nový exkluzivní VIP prostor - Premier Club

V O2 areně vznikl nový exkluzivní VIP prostor - Premier Club - 07.02.2015

Skyboxové patro v O2 areně získalo nový exkluzivní VIP prostor, Premier Club. Nově otevřený společenský prostor je až pro 600 lidí o rozloze téměř 1500 metrů čtverečních vznikl nákladem dosahujícím téměř 30 miliónů korun.

„Našim dlouhodobým cílem je poskytovat návštěvníkům co nejatraktivnější program a při jeho sledování nabídnout co nejlepší kvalitu doplňkových, zejména gastronomických služeb. Z tohoto důvodu jsme rozhodli na skyboxovém patře vybudovat nový exkluzivní prostor, kde chceme zážitky z atraktivního programu umocnit skvělým cateringem v luxusním prostředí,“ uvedl Richard Benýšek, předseda představenstva Bestsport Arena, která O2 arenu vlastní a provozuje.

O2 arena se aktuálně může chlubit rekordními čísly obsazenosti VIP prostor. „Máme v historii zatím nejvyšší počet prodaných VIP produktů. V podstatě jsme až na několik málo sedadel vyprodaní. Přičítáme to atraktivním akcím a samozřejmě výjmečností letošního roku, kdy je na programu jednak halové mistrovství Evropy v atletice a především světový hokejový šampionát. A právě nový prostor na skyboxovém patře s vlastním barem a například i krbem umožní návštěvu našich akcí ještě více zpříjemnit“ dodal ředitel O2 areny Robert Schaffer.

Kromě běžných menších provozních investic, směřovaly podle něj největší částky především do rekonstrukce výsuvných tribun, obnovy osvětlení a ozvučení haly. Kompletní renovací prošla po 10ti letech provozu centrální kuchyňe. Z hlediska návštěvníků bude největší změna při vstupu, kdy nově budou turnikety osazeny moderními čtecími hlavami, které umožní větší využívání hometicketů nebo vstupenek zobrazených přímo v mobilech.

Vznik Premier Clubu je z hlediska investic nejvíce viditelnou úpravou. „Když se po skyboxovém patře procházíte, tak zjednodušeně jdete dlouhou chodbou, než přijdete na místo, odkud jste vyšli. O patro níž, na klubovém patře, které je otevřené, se lidé setkávají, a to se nám líbilo a chtěli jsme alespoň malou část přenést do skyboxového patra. Samozřejmě jsme nechtěli měnit podstatu skyboxů, tedy uzavřený prostor s vlastním zázemím, ale cílem bylo upravit jejich okolí. Vybouráním čtyř skyboxů tak vznikl velkolepý prostor s centrálním barem a spoustou místa, kde se naši návštěvníci mohou potkávat, dát se do řeči. Kromě toho bude umožňovat i pořádání různých společných setkání a afterparty po akcích,“ dodal Richard Benýšek.

← →

Akce & vstupenky

Aréna

Pronájem

Skyboxy & klubovky

Informace & novinky

Kontakty