Avenged Sevenfold po 8 letech navštíví Česko. V pražské O2 areně vystoupí 21. června 2022

19. října 2021

Mimořádně úspěšná pětičlenná formace Avenged Sevenfold v příštím roce v rámci plánovaného turné zamíří do pražské O2 areny. Českému publiku plánuje: předvést svou pověstnou energickou show. Naposledy se heavymetalová ikona původem z kalifornské Huntington Beach v Praze předvedla s ohromně pozitivním ohlasem před dlouhými 8 lety.

Avenged Sevenfold působí na scéně od roku 1999. Za tu dobu se etablovala v jednu z nejúspěšnějších a nejuznávanějších hudebních skupin svého žánru. Celkem zatím skupina vydala 7 studiových alb a 17 singlů, žánrově zařaditelných od heavy metalu, alternativního metalu, hard rocku až po metalcore. Kapela získala mnoho ocenění, naposledy byla v roce 2018 nominována na Cenu Grammy za nejlepší rockovou skladbu.

Vstupenky je možné zakoupit v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

Důležité upozornění

Informace pro hokejové fanoušky

Milí fanoušci,
věříme, že si užíváte tu fantastickou atmosféru na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Prosíme vás, pozorně si přečtěte DŮLEŽITÉ INFORMACE OD POŘADATELE.

V případě dotazů kontaktujte přímo Organizační výbor Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024
E-mail: info@2024.iihfworlds.com
2024.iihfworlds.com

 

INFORMACE PRO HOKEJOVÉ FANOUŠKY