30. 11. 2019, 20:00hod.

Andrea Bocelli in Concert 2019

Koupit vstupenky

30. 11. 2019, 20:00hod.

Andrea Bocelli in Concert 2019

Koupit vstupenky
Datum 30. 11. 2019, 20:00 hod.
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel JV Agentura, s.r.o.
Pokyny pořadatele
Cena

900 - 12 500 Kč
--------------------------------
Vozíčkář (ZTP/P) + průvodce:
900 Kč + 1 Kč

Cenové kategorieOrientační plánek - Andrea Bocelli in Concert 2019
Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Příloha č.2

JV Agentura, s.r.o.

Pokyny pořadatele - Andrea Bocelli in Concert 2019

  1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 
  2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
  3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel, nikoli společnost IRSnetCZ s.r.o. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
  4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.
  5. Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
  6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude společnost IRSnetCZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Andrea Bocelli vystoupí v pražské O2 areně 30. listopadu 2019

Pro všechny příznivce Andrea Bocelliho, kteří se na jeho letošní, dlouhé měsíce předem vyprodaný, koncert nedostali, i pro ty, kteří by si chtěli výjimečný zážitek zopakovat, máme radostnou novinku. Maestro se do pražské O2 areny znovu vrátí 30. listopadu 2019. Program koncertu bude kromě klasického repertoáru obohacen i o skladby z nového alba, které Bocelli připravuje na podzim 2018. 

Do posledního místa zaplněná pražská O2 arena letos v květnu bouřlivě přivítala slavného italského tenoristu Andrea Bocelliho. Publikum uchvátili i maestrovi přizvaní hosté a tradičně skvělý výkon Českého národního orchestru se smíšeným sborem pod taktovkou dirigenta Marcella Roty. Dokonalý zážitek umocnila také nejmodernější světelná, zvuková a video technika, sestavená na míru pražské O2 areny. Dva roky plánování a tři dny pečlivých příprav bohatě odměnila neuvěřitelně spontánní a nadšená reakce publika, které v závěru koncertu vzdalo tomuto světovému tenoristovi hold ovacemi ve stoje. 

V oblasti populární i klasické hudby je Andrea Bocelli již přes dvacet let jednou z nejmilovanějších a nejsledovanějších hvězd. Během své kariéry vystupoval tento slavný tenorista pro čtyři americké prezidenty, tři papeže, britskou královskou rodinu a celou řadu ministerských předsedů. Zpíval ve Windsorském paláci na gala večeru pořádaném u příležitosti devadesátých narozenin královny Alžběty II. 30. dubna 2015 otevíral za doprovodu Teatro alla Scala Orchestra světovou výstavu Expo v Miláně velkolepým koncertem, který byl živě přenášen do celého světa. Andrea Bocelli vyprodává koncerty po celém světě a i nadále dělí svůj čas mezi klasický a popový repertoár. Je držitelem celé řady ocenění, na svém kontě má dosud i 5 nominací na cenu Grammy a 6 nominací na Latin Grammy. Jeho alba se pravidelně umisťují v čele světových prodejních žebříčků.Mimo to se Bocelli velmi intenzivně věnuje i charitě. Jím založená nadace Andrea Bocelli Foundationnabízí množství programů určených na pomoc lidem v nouzi způsobené nemocí, postižením, chudobou nebo sociálním vyloučením.   

Andrea Bocelli v nedávném rozhovoru pro Radiožurnál pochválil a ocenil české publikum takto: “Vždy, když přijedu do Prahy, a zjistím, že koncertní sál je vyprodaný, tak je to pro mě radostným důkazem, že české publikum mě má rádo a že se na mě těší. A také díky tomuto vztahu mám na Prahu a české publikum pokaždé velice dobré vzpomínky.” 

Vstupenky budou v prodeji od pondělí 28. 5. v síti společnosti Ticketportal v kategoriích od 900 do 12.500 Kč.

Vstupenky VIP Platinum (12.500 Kč) zahrnují:

  • nejlepší místa u podia, vstup do areny speciálním vchodem (Vstup č.2)
  • Exkluzivní dárek -  CD Andrea Bocelliho a program koncertu
  • Sklenku sektu  před zahájením koncertu ve VIP prostorách O2 areny
  • Přítomnost koordinátora - zástupce pořadatele, hostesky