17. 10. 2020, 18:00hod.

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2020

Datum 17. 10. 2020, 18:00 hod.
Vstup od 16:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s.
Pokyny pořadatele
Cena

490 - 2 590 Kč

--- 

vozíčkář + doprovod

640 + 1 Kč

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Ke stažení Orientační plán Ticketportal I - Český mejdan s Impulsem 2020 (536.49 KB)
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce

Příloha č.2

Pokyny pořadatele – ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2020

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2020 JE V PRODEJI. Kupte si lístek dřív než ostatní

Sestava pátého ročníku je kompletní! 

Už pátým rokem rozezní pražskou O2 arenu Český mejdan s Impulsem 2020, který bude trvat neuvěřitelných 5 hodin. Pětka v numerologii je zábavná a má ráda společnost. Tedy číslo pro mejdan jako stvořené. Navíc už známe celou sestavu interpretů, kteří na pódiu naší největší haly v sobotu 17. října 2020 vystoupí. A dá se říci, že jsou to jména pro všechny generace.

S radostí můžeme oznámit, že se podařilo získat pro letošní jubilejní ročník dámu, jejíž vystoupení jsou vzácností a vždy patří k opravdovým zážitkům. Účast na Českém mejdanu s Impulsem potvrdila česká Lady Soul, paní Marie Rottrová. Nestárnoucí zpěvačka o sobě právě dala vědět novinkou Cesta, která vznikla 6 let od jejího posledního hitu. Na mejdanu ale zcela určitě zazní její nejznámější hity z téměř 60 let dlouhé kariéry. Dalším jménem, které odhalujeme, je zpěvák, jehož písničky ozdobily mimo jiné mnoho českých filmů anebo televizní seriál Vyprávěj. Návrat na mejdanové pódium hlásí Michal Hrůza. A do třetice se můžete nově těšit na populární skupinu Hamleti, ve které hrají také pánové Aleš Háma, Dalibor Gondík nebo Jakub Wehrenberg, známí spíše z rolí moderátorských či hereckých. Hamleti budou mít letos na Českém mejdanu s Impulsem speciální úlohu a pořádně to v areně rozsvítí.

V letošní sestavě nebude chybět ani současná nejpopulárnější mladá česká kapela Mirai a svoje písničky naživo tu zahrají i výborní kluci ze skupiny Jelen. Připomínáme také, že letošním headlinerem je Paľo Habera a Team, kteří budou mít stejně jako legendy českého bigbítu Olympic na Českém mejdanu s Impulsem premiéru. Přidá se také hitmaker Xindl X, který má v zásobě pořádnou dávku rádiovek. 

Obsazení jubilejního 5. ročníku Českého mejdanu s Impulsem 2020 je opět hvězdné a slibuje, že to bude i popáté pořádný mejdan. Kromě toho připravují producenti zcela novou stage světové úrovně, která umožní fanouškům české a slovenské muziky být svým hvězdám ještě blíž. 

Vstupenky jsou k dostání v prodejní sítích Ticketportal a Ticketmaster v cenovém rozmezí 490 Kč – 2.590 Kč. Producenti koncertu – Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport připravili do prodeje opět i speciální lístky VIP Platinum na sezení přímo u pódia a otevírají k prodeji i 4. patro na sezení.

Více informací najdete na www.impuls.cz a facebookovém profilu https://www.facebook.com/raaaadio.

MIMOŘÁDNÉ SDĚLENÍ v době nouzového stavu

Respektujeme rozhodnutí Vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu v souvislosti se šířením koronaviru COVID-19, jehož součástí je i zákaz konání všech sportovních a zábavních akcí nad 30 osob a to až do odvolání.

Jsme v kontaktu s pořadateli akcí konaných v O2 areně a O2 universu, kterých se opatření týká, a jednáme o alternativních termínech. Ponechte si prosím své původní vstupenky, které zůstávají v platnosti i na nový termín.

Sledujte prosím náš web a sociální sítě, kde Vás budeme průběžně informovat o aktuálním vývoji. V případě dotazů ke konkrétním akcím, prosíme návštěvníky / diváky, aby se obraceli přímo na pořadatele dané akce.

Akce, kterých se opatření týká:
PENTATONIX
JIŘÍ KORN 70 - PŘIDANÝ KONCERT​
Ceny Anděl Coca-Cola 2019​
SUPERFINÁLE FLORBALU 2020
Cirk La Putyka: CESTY
TWO STEPS FROM HELL​
MISTROVSTVÍ EVROPY V JUDU
NICK CAVE AND THE BAD SEEDS​
ARA MALIKIAN​
ERIC CLAPTON​
HARRY STYLES

 

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Prodej lístků ještě nezačal