16. 12. 2017, 18:30hod.

Český mejdan s Impulsem 2017

16. 12. 2017, 18:30hod.

Český mejdan s Impulsem 2017

Datum 16. 12. 2017, 18:30 hod.
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s.
Pokyny pořadatele
Cena

490 - 1990 Kč
--------------------------------
Vozíčkář (ZTP/P) + průvodce:
490 Kč + 1 Kč

Cenové kategorieOrientační plánek Český mejdan 2017
Prodej / rezervace Akce se již konala.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Pokyny pořadatele – Český mejdan s Impulsem

  1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
  2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
  3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
  4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.
  5. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.
  6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSNet s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

VSTUPY OTEVŘENY OD 17:00

Český mejdan s Impulsem spouští předprodej speciálních vstupenek

Už 16.prosince 2017 odstartuje v pražské O2 areně domácí hudební událost roku Český mejdan s Impulsem. A protože se po nejlepších vstupenkách k sezení doslova zaprášilo, rozhodli se pořadatelé vyjít fanouškům české a slovenské populární hudby vstříc a nabídnout jim omezené množství speciálních vstupenek VIP Platinum, které jim umožní sezení čelně přímo u pódia. Díky těmto vstupenkám tak budou mít Karla Gotta, Lucii Bílou, Ewu Farnou, Michala Davida a další hvězdy doslova na dosah. Prodej těchto speciálních vstupenek za cenu 1890,- až 2.190,- Kč začíná přesně měsíc před začátkem megakoncertu.

Přípravy druhého ročníku úspěšného megakoncertu Český mejdan s Impulsem teď finišují. Letos má podtitul „Zpívá celé Česko“ a odehraje se před Vánoci, v sobotu 16. prosince 2017. I letos s Karlem Gottem! Navíc s Lucií Bílou a dalšími českými a slovenskými hvězdami.

Celá O2 arena si bude moci zazpívat největší hity Ewy Farne, Michala Davida, skupiny No Name, Ilony Csákové, Petra Koláře, Jana Kalouska, zpěvaček Lenny a Dashi. Úplně poprvé naživo zazní nový duet skupiny No Name s Karlem Gottem. Miro Žbirka přizve na pódium zpěvačku Marthu a zazpívají hit Čo bolí, to prebolí. Novinky ze svého repertoáru představí skupiny Mandrage a Slza. Českým mejdanem provede diváky osvědčená moderátorská dvojice Rádia Impuls Vlasta Korec a Petr Vondráček. Na diváky čeká v O2 areně i podpisová zóna a během koncertu i několik překvapení. Získat budou moci také nový kalendář Český mejdan s Impulsem na rok 2018, který pokřtila Lucie Bílá.

Vstupenky na téměř pětihodinový maraton hitů českých a slovenských interpretů jsou už téměř rozebrány. Kromě speciální série omezeného množství vstupenek na sezení u pódia VIP Platinum, které nově nabízíme, zbývají už jen poslední lístky ke stání na ploše a v horních patrech O2 areny. Producenti koncertu – Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport doporučují s koupí neváhat.

Více informací najdete na http://www.impuls.cz/ a facebookovém profilu  https://www.facebook.com/raaaadio