16. 12. 2017, 18:30hod.

Český mejdan s Impulsem 2017

Koupit vstupenky

16. 12. 2017, 18:30hod.

Český mejdan s Impulsem 2017

Koupit vstupenky
Datum 16. 12. 2017, 18:30 hod.
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s.
Pokyny pořadatele
Cena

490 - 1990 Kč
--------------------------------
Vozíčkář (ZTP/P) + průvodce:
490 Kč + 1 Kč

Cenové kategorieOrientační plán Český mejdan 2017
Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Pa, So 22.-23. 9. 2017 10:00 - 21:00
Ne 24. 9. 2017 10:00 - 15:00

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Pa, So 22.-23. 9. 2017 10:00 - 21:00
Ne 24. 9. 2017 10:00 - 15:00

Pokyny pořadatele – Český mejdan s Impulsem

  1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
  2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
  3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
  4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.
  5. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.
  6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSNet s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Český mejdan s Impulsem 2017- i letos s Karlem Gottem a největšími českými a slovenskými hvězdami

Domácí hudební událost minulého roku má své pokračování! Rádio Impuls připravuje druhý ročník úspěšného megakoncertu Český mejdan s Impulsem, tentokrát s podtitulem  „Zpívá celé Česko“ a odehraje se před Vánoci, v sobotu 16. prosince 2017 v pražské O2 areně.

„Zbývají nám necelé čtyři měsíce do koncertu a jsme velice potěšeni, že můžeme k již dříve ohlášeným jménům účinkujících přidat další. Především nám potvrdil svou účast Karel Gott, který se na Českém mejdanu s Impulsem chystá poprvé živě zazpívat s kapelou No Name společný duet Kto dokáže. Do hvězdné sestavy nejen k Lucii Bílé přibyla i nadějná a cenami Anděl ověnčená zpěvačka Lenny a O2 arenou zazní i největší hity Jana Kalouska Chodím ulicí nebo Hvězdy se mění,“ řekl k připravovanému koncertu generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák. 

Vstupenky na téměř pětihodinový maraton hitů českých a slovenských interpretů velmi rychle mizí. Vyprodány již jsou VIP Platinum vstupenky, které nabídly fanouškům sezení přímo u pódia a velice rychle mizí místa v 1. patře. Producenti koncertu – Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport doporučují s koupí lístků neotálet. V současné době jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal vstupenky v cenovém rozmezí 490,- Kč – 890,- Kč.

Celá O2 arena si bude moci zazpívat ty největší hity již dříve ohlášených interpretů – Ewy Farne, Michala Davida, Ilony Csákové, Petra Koláře a dalších. Očekávat ale také můžeme úplné novinky a hudební překvapení.  Miro Žbirka přizve na pódium zpěvačku Marthu a zazpívají i známý duet Čo bolí, to prebolí. Novinku ze svého repertoáru představí skupiny Mandrage a Slza, které na podzim vydají nová alba a návštěvníci Českého mejdanu s Impulsem je uslyší dřív než ostatní.

Letošní ročník Českého mejdanu s Impulsem nese podtitul „Zpívá celé Česko“, a tak jsme připravili na odpoledne program před O2 arenu s DJ Ivo Apfelem, aby se návštěvníci při čekání rozezpívali a připravili tak svoje hlasivky na příval hitů, které během koncertu zazní. Večerním koncertem diváky provede osvědčená moderátorská dvojice Rádia Impuls Vlasta Korec a Mistr hudebních omáček Petr Vondráček.

Více informací najdete na http://www.impuls.cz/ a facebookovém profilu  https://www.facebook.com/raaaadio

Diskuze

Program Laver Cupu , 23. září 2017

Den 2

Otevíráme: 11:30

Hrací blok 3: 13:00

Zápas 1: Roger Federer vs. Sam Querrey

Zápas 2: Rafael Nadal vs. Jack Sock

Session 2: 19:00

Zápas 3: Tomáš Berdych vs. Nick Kyrgios​

Zápas 4: Roger Federer & Rafael Nadal vs. Sam Querrey & Jack Sock

již nezobrazovat