13. 10. 2018, 18:00hod.

Český mejdan s Impulsem 2018

13. 10. 2018, 18:00hod.

Český mejdan s Impulsem 2018

Datum 13. 10. 2018, 18:00 hod.
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s.
Pokyny pořadatele
Cena

590 - 990 Kč
--------------------------------
Vozíčkář (ZTP/P) + průvodce:
490 Kč + 1 Kč

Cenové kategorieOrientační plánek - Český mejdan III
Prodej / rezervace Akce se již konala.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Pokyny pořadatele –  Český mejdan s Impulsem

  1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
  2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
  3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
  4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.
  5. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.
  6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Písničky, které máte ráááádi, letos na Českém mejdanu s Impulsem

Už potřetí se na podzim v pražské O2 areně odehraje koncert, který u nás nemá obdoby. Největší hvězdy české a slovenské populární hudby se vystřídají 13. října 2018 na jednom pódiu v naší největší multifunkční hale na téměř pětihodinovém koncertu Český mejdan s Impulsem.

Vrcholem celého večera bude hodinový koncert kapely Kryštof, která letos vystoupí na takto velkém pódiu v hale právě jen na Českém mejdanu s Impulsem. Návštěvníci se mohou těšit na největší hity kapely. Některé z nich se přitom skrývají pod ikonkami, které se objevily na vizuálech letošní kampaně zvoucí na jednu z hudebních akcí roku.

„Chtěli bychom, aby posluchači a vůbec všichni, kdo naši kampaň uvidí, trochu zapřemýšleli nad tím, jaké konkrétní písničky obrázky znázorňují a připomněli si tak největší hity našich letošních mejdanových kapel a interpretů. Jsou to všechno písničky, které mají posluchači Ráááádia Impuls ráááádi. Právě tyto písničky mohou přinést posluchačům v souvislosti s Českým mejdanem i něco navíc. To si ale ještě necháme jako překvapení“, říká generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.

Letošní program Českého mejdanu s Impulsem trochu připomíná letní hudební festivaly, ale odehraje se v klidu a v pohodlí pod střechou. „Mejdanové“ kapely a interpreti zahrají tentokrát v delších blocích své hity, zůstane více míst k stání, anebo ještě lépe k tančení na ploše. Novou kategorií vstupenek je letos stání přímo u pódia, hvězdám na dosah.

Nově přibyl před prázdninami do koncertní sestavy také Michal David,který se objeví na této akci už potřetí a má navíc na svém kontě i letošní hymnu „Český mejdan podle plánu“. Určitě v ní poznáte známý hit My máme prima rodiče, ale v novém, tanečnějším rytmu a se speciálním textem Františka Řebíčka. Naživo ji uslyší návštěvníci poprvé právě v O2 areně na velkém říjnovém koncertu. Už teď je ale možné vidět videoklip a připomenout si atmosféru loňského ročníku Českého mejdanu s Impulsem.

Těšit se můžete na stále populárnější skupinu Jelen, která se na Český mejdan s Impulsem po roční pauze vrací stejně jako Peter Nagy, který navíc přiveze svou kapelu Indigo. To patrně nebude kultovní písnička Profesor Indigo chybět. Mladší publikum nepochybně přivítá skupinu Mirai, která v loňském roce sbírala jednu hudební cenu za druhou, od Českých Slavíků, až po Anděly. Snad udrží letos laťku stejně vysoko v duchu jejich největšího hitu, Když nemůžeš, tak přidej.

Vzácným hostem bude také slovenský Richard Müller, který vydal úspěšné album 55 a letos přijel do Česka se skvělým turné Ona&On s Adelou Banášovou – Vinczeovou. Jeho hity Po schodoch nebo Jako kníže Rohan si určitě s radostí zazpívá celá O2 arena. Milovníci Impulsovic krabičky si zase užijí naživo hity jako Mýdlový princ, Miluju a maluju nebo Tu kytaru jsem koupil kvůli Tobě v podání Václava Neckáře.

A to stále není všechno. Český mejdan s Impulsem získal do letošní sestavy i další skvělá jména. Xindl X zahraje své nejznámější písničky, mezi kterými nebude chybět Popelka nebo seriálová Na vodě a přidá i novinku, která vyjde na jeho letošním chystaném albu. Ve skvělé formě je také Michal Hrůza s kapelou Hrůzy, který oslavil 20 let na scéně i velkým filmovým hitem Pro Emu. Živě zazní také jeho starší písničky Černý brejle nebo Zakázané uvolnění.

Velké finále pak bude patřit kapele Kryštof, která po loňských vyprodaných stadionech na Strahově zamíří do O2 areny na Český mejdan s hodinovým skvělým závěrečným koncertem.
Srdcebeat, Ty a já, Šnůry, Obchodník s deštěm, Lolita, a mnohem víc uslyšíte živě na letošním 3. ročníku Českého mejdanu s Impulsem.

Pro návštěvníky koncertu bude už odpoledne od 15:30 připravena speciální venkovní scéna s občerstvením, živým koncertem skupiny Hamleti a českou diskotékou Ivo Apfela. Vstup do této zóny je pro všechny zdarma.

Jako každý rok bude záznam z koncertu pořizovat FTV Prima, která je mediálním partnerem akce, proto upozorňujeme návštěvníky, že v prostorách může probíhat natáčení pro účely pořadů vysílaných FTV Prima s.r.o. a také fotografování pro účely propagace akce pořádané Rádiem Impuls a Společností Stratex spol. s.r.o.

Nenechte si Český mejdan s Impulsem 13. října v O2 areně ujít. Pořadateli jsou Rádio Impuls, Stratex Communications a Bestsport.

Vstupenky v ceně 590 - 990 Kč v prodeji na www.ticketportal.cz.

Více informací najdete na www.impuls.cz a facebookovém profilu https://www.facebook.com/raaaadio.