10. 11. 2018, 13:45hod.

FED CUP 2018 Finále - PERMANENTKA

10. 11. 2018, 13:45hod.

FED CUP 2018 Finále - PERMANENTKA

Datum 10. 11. 2018, 13:45 hod.
Vstup od sobota 12:15 | neděle 10:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Česká sportovní s.r.o.
Pokyny pořadatele
Cena

1 990 - 14 900 Kč

---

vozíčkář + doprovod

1 990 + 2 Kč

Cenové kategorieOrientační plánek_FED CUP FINALS 2018
Prodej / rezervace Akce se již konala.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Pokyny pořadatele – Fed Cup 2018 Česká republika vs. USA

 

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování s výjimkou kapesních kompaktních fotoaparátů a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Držitel vstupenky souhlasí s podmínkami stanovenými pořadatelem na www.fc2018.unas.cz.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Do O2 areny se po tříleté pauze vrací finálové utkání tenisového Fed Cupu. Vstupenky na finálová duel, ve kterém se 10. a 11. listopadu utkají hráčky Česka a Ameriky, začne výhradně prostřednictvím sítě Ticketportal ve středu 5. září.

České tenistky budou usilovat v O2 areně o jedenáctý titul ve Fed Cupu. Ve finále, do kterého tým kapitána Petra Pály postoupil po výhře v Německu, se Češky postaví obhájkyním titulu z USA. Pražské diváky tak čeká souboj dvou historicky nejúspěšnějších týmů této soutěže. O to je větší touha českých hráček získat stříbrný pohár zpět!

O kvalitě nadcházejícího střetnutí napovídá, že hned sedm hráček obou týmů je do 25. místa světového žebříčku. Protože Mezinárodní tenisová federace plánuje reorganizaci celé soutěže, při které zanikne systém domácích a venkovních utkání, je nadcházející finále možná na dlouho poslední příležitostí vidět finálový boj českých tenistek v domácím prostředí. 

První fedcupový titul získala Česká republika v roce 1975. Ten poslední pak vybojoval tým ve složení Barbora Strýcová, Karolína Plíšková, Petra Kvitová a Lucie Hradecká před dvěma lety ve Francii. 

Američanky mají fedcupových trofejí osmnáct. Ve vzájemné bilanci s ČR jasně vedou: z dvanácti soubojů vyhrály deset. Na Finálové skóre je včak vyrovnané 1:1. 

 V Praze se nicméně českým tenistkám daří. Naposledy tam porazily v únoru Švýcarsko a úspěšné byly v největší české hale i v bojích o titul. Před pražským publikem slavily triumfy ve finále v roce 2012 nad Srbskem, 2014 nad Německem a 2015 nad Ruskem.

---

Česká sportovní varuje, že do zahájení prodeje 5. září neexistuje žádná možnost pravé vstupenky koupit, protože organizátor utkání, kterým je agentura Česká sportovní, nikomu žádné vstupenky k dalšímu prodeji neposkytl. Proto je nemůže nikdo k prodeji nabízet! 

Dále upozorňuje, že částky, které se dnes objevují u některých internetových nabídek vstupenek, jsou předražené oproti cenám, za které se vstupenky budou v září prodávat. 

Prosí tedy zájemce o vstupenky na finálové utkání, aby nikde dopředu nekupovali a neobjednávali vstupenky. Nikdo s nimi nyní nemůže obchodovat. Kdo počká na září a zahájení oficiálního předprodeje, vyhne se komplikacím s nákupem vstupenek, se kterými nemá organizátor, O2 arena ani její oficiální ticketoperator nic společného.