28. 11. 2017, 20:00hod.

Kabát - Tour 2017

28. 11. 2017, 20:00hod.

Kabát - Tour 2017

Datum 28. 11. 2017, 20:00 hod.
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s.
Pokyny pořadatele
Cena

390 - 1490 Kč
--------------------------------
Vozíčkář (ZTP/P) + průvodce:
390 Kč + 1 Kč

Cenové kategorieOrientační plánek - Kabát 2017
Prodej / rezervace Akce se již konala.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Pokyny pořadatele – Kabát – Turné 2017

  1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
  2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
  3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
  4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.
  5. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům. Žádné dětské slevy. Každé dítě, které vstupuje do O2 areny, musí mít k dispozici vstupenku, tedy i sedačku.
  6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSNet s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

KABÁT - TOUR 2017 vyvrcholí v O2 areně!

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Vzhledem ke komplikované dopravní situaci v okolí O2 areny (například opravy a omezení v okolí křižovatky Balabenka) upozorňujeme návštěvníky dnešního koncertu skupiny Kabát, aby dorazili s dostatečným předstihem!

Vchody Sever i Jih se otevírají dnes v 18:30. Prosíme, přijďte s dostatečným předstihem, vyhnete se tak frontám, které se v důsledku bezpečnostních opatření na vstupech do O2 areny mohou před začátkem koncertu vytvořit.​

 

Kapela Kabát vyrazila na podzim 2017 po čtyřech letech na halové turné. To vyvrcholí koncertem 
28. listopadu v pražské O2 areně. Prodej vstupenek  byl spuštěn  5. prosince 2016 v síti Ticketportal.

Kromě jasných hitů, které kapela „naskládala“ za dobu své existence, bude v play listu asi nejvíce rezonovat tvorba z posledního řadového alba Do pekla/Do nebe. Kabát se vrací ke svému oblíbenému uspořádání koncertu doprostřed haly. Show by měla být interaktivní, a oproti předchozím koncertům uprostřed nabízí pro fanoušky tohoto „modelu“ novinku. Je to stání přímo u pódia, v samotném srdci scény.  Zde bude kapela fanouškům v O2 areně prakticky na dosah.