25. 4. 2018, 19:00hod.

Leoš Mareš - Koncert pro ty, co nestihli lístky na čtyřiadvacátého

VIP Experience

25. 4. 2018, 19:00hod.

Leoš Mareš - Koncert pro ty, co nestihli lístky na čtyřiadvacátého

VIP Experience
Datum 25. 4. 2018, 19:00 hod.
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s.
Pokyny pořadatele
Cena

990 - 1 990 Kč
--------------------------------
Vozíčkář (ZTP/P) + průvodce:
990 Kč + 1 Kč

Cenové kategorieOrientační plánek_Mares02
Prodej / rezervace Akce se již konala.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Pokyny pořadatele – LEOŠ MAREŠ

  1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
  2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
  3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje.
  4. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění. V případě změny termínu je možné vstupenky vrátit v místě jejich zakoupení nejpozději do 5-ti pracovních dnů před konáním náhradního termínu.
  5. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.
  6. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.
  7. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSNet s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Koncert pro ty, co nestihli lístky na čtyřiadvacátého

Oba dubnové koncerty Leoše Mareše vzbudily takový ohlas mezi fanoušky, že původní záměr ponechat horní sektory uzavřené, vzal brzy za své. Takže pozor, na 24. a 25. dubna navyšujeme počet míst!

První koncert vyprodán za rekordních 9,5 hodiny. Pro neobyčejný zájem jsme přidali druhou show.

KONCERT PRO TY, CO NESTIHLI KOUPIT LÍSTKY NA ČTYŘIADVACÁTÉHO

Moderátorská ikona Leoš Mareš se i v roce 2018 vrátí jako zpěvák. Po dvou beznadějně vyprodaných koncertech ve Fóru Karlín přišla nabídka posunout hranici nemožného a uspořádat koncert rovnou v O2 areně. A protože byl první během jednoho dne vyprodán, přidává Leoš Mareš další show o den později.

Známé skladby, hvězdní hosté, živá kapela a samozřejmě kožichy. Jedinečná show, která neměla nikdy spatřit světlo světa. 

#JoANebudeToToSamý