19. 5. 2018, 21:00hod.

Marpo & TroubleGang - Dead Man Walking

19. 5. 2018, 21:00hod.

Marpo & TroubleGang - Dead Man Walking

Datum 19. 5. 2018, 21:00 hod.
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel SHERWOOD Digital a.s.
Pokyny pořadatele
Cena

699 Kč
--------------------------------
Vozíčkář (ZTP/P) + průvodce:
699 Kč + 1 Kč

Cenové kategorieOrientační plánek - Marpo & TroubleGang
Prodej / rezervace Akce se již konala.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Pokyny pořadatele  - Marpo + TroubleGang

 1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. Omezená kapacita míst na sezení je bez místenek a bez rezervace. Pro sedadla do sektoru „Stání+1.patro“ uplatňujeme pravidlo „kdo dřív přijde, ten dřív sedí“ a po zaplnění míst k sezení bude vstupenka určena ke stání.
 2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
 3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel, nikoli společnost IRSnetCZ s.r.o. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
 4. Na akci je zakázáno pořizování obrazových a zvukových záznamů v jejím průběhu. Výjimku tvoří používání malých kompaktních kapesních fotoaparátů pro veřejnost a profesionálních fotoaparátů, které budou používat fotografové akreditovaní pořadatelem akce.
 5. Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
 6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude společnost IRSnetCZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Marpo & TroubleGang jsou odhodláni pokořit další vysněnou metu: na květen 2018 připravují epický koncert do O2 areny u příležitosti vydání nového alba Dead Man Walking.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE:

1. Harmonogram akce

 • 18:00 – otevření areny pro návštěvníky
 • 19:00 – DJ Rusty a DJ Pedro
 • 20:00 – DJ Skane
 • 21:00 – dokument „Road to MarpoArena“
 • 21:30 – MARPO & TroubleGang
 • 23:15 – afterparty (DJ Partyboi, výherce DJ Contest Rádio Spin, DJ Rusty a DJ Pedro)
 • 02:00 – ukončení afterparty

 

 2. Výměna e-ticket voucherů TG Family

Výměna e-ticket voucherů, zakoupených přes www.marpo.com, probíhá na pokladnách mezi vstupy č. 1 a 2. Přijímáme jak vytištěné QR kódy, tak kód pouze v mobilu 

3. Vlajky TroubleGang

Na základě individuálního posouzení bezpečnostní službou je povoleno vnášet TG vlajky, které budou připevněny k bezpečným nosičům (krátké plastové tyče ). Velké a nebezpečné tyče nebudou vpuštěny.

4. Podnapilost

Každá osoba zjevně pod vlivem alkoholu nebo drog ( či jinak nezpůsobilém stavu )nebude vpuštěna do O2 areny nebo bude případně vyvedena z prostor O2 areny bez náhrady.

5. Pyrotechnika

Platí přísný zákaz vnášení jakékoliv vlastní pyrotechniky do areny  - výbušné látky (trhaviny, třaskaviny a výbušné hořlaviny), hořlaviny.

6. Doprava po skončení akce  

Po půlnočním posledním vlaku metra jsou posíleny jak tramvajové, tak autobusové spoje až do 03:00.

7. Šatny pro veřejnost 

Dole u hlavní plochy u tiskového střediska a nahoře v 1. patře ve stáncích za sektory 106 a 107.

8. Fotoaparáty / videotechnika

Dále je pro diváky zakázáno fotografování s výjimkou kapesních kompaktních fotoaparátů a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu Akce včetně přestávek.

9. Těhotné návštěvnice, zranění návštěvníci

Vyhrazeno přednostních 60 míst pro těhotné či zraněné – horní dvě řady sektorů 117 a 118 (pod ZTP-P).

 

-----

Marpo & TroubleGang jsou odhodláni pokořit další vysněnou metu: na květen 2018 připravují epický koncert do O2 areny u příležitosti vydání nového alba Dead Man Walking.

„Koncert, jaký v Československu ještě nebyl,“ popisuje akci Marpo a vysvětluje, že půjde o inovativní koncept, kdy strhující koncert je hlavní součástí večera, nikoliv však jedinou. „V roce 2016 se nám podařilo vyprodat 2 haly v jednom roce, v roce 2017 jsme se stali headlinery Majálesů a dalších festivalů a O2 arena je vrchol naší dosavadní cesty,“ vysvětluje Marpo, vlastním jménem Otakar Petřina ml.

Fanoušci TroubleGangu připravují tradičně na den koncertu velký pochod Prahou, tentokrát by mělo jít o největší v historii – s účastí až několika tisíc lidí.

Set-up samotné haly je pro české koncerty novátorský – poprvé budou zataženy boční tribuny, aby vznikla co největší plocha na stání. „Naše koncerty jsou o nespoutané energii, být na ploše znamená mít z koncertu maximum,“ uvádí producent akce a manažer kapely Michal Šamánek. Apokalypsa by se měla tentokrát z hlavního pódia přesunout i mimo auditorium – do kuloárů haly či dokonce mimo ni.

Album Dead Man Walking vzniká v anglických a amerických studiích a jeho vydání je naplánováno na únor 2018. První singl z tohoto alba spolu s videoklipem vydá Marpo v pátek 19. května 2017, tedy na den přesně rok před připravovanou akcí a taktéž v den, kdy bude zahájen veřejný předprodej.