2. 4. 2018, 19:30hod.

Metallica

2. 4. 2018, 19:30hod.

Metallica

Datum 2. 4. 2018, 19:30 hod.
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.
Pokyny pořadatele
Cena

1300 - 3100 Kč*
--------------------------------
Vozíčkář (ZTP/P) + průvodce:
1300 Kč + 1 Kč

* K ceně vstupenky bude připočten manipulační poplatek ve výši 100 korun.

Cenové kategorieOrientační plánek - Metallica
Prodej / rezervace Akce se již konala.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

POKYNY POŘADATELE – METALLICA

  1. Vstupenka je nepřenosná. Její platnost je podmíněna předložením platného průkazu totožnosti osoby, jejíž jméno je uvedené na vstupence. Majitel vstupenky je povinen se u vstupu prokázat platným průkazem totožnosti na jméno, na které byla vstupenka vystavena. Neprokázání totožnosti může být důvodem pro odepření vstupu majitele vstupenky do Arény bez náhrady.
  2. Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
  3. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.
  4. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
  5. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.
  6. Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném majitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
  7. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

METALLICA OZNAMUJE WORLDWIRED TOUR, KTERÝM PODPOŘÍ NOVOU NAHRÁVKU HARDWIRED… TO SELF-DESTRUCT.

Metallica dnes oznámila evropskou část WorldWired tour, která bude odstartována dvěma koncerty v Amsterdamu 4. a 6. 9. 2017. Předkapelou budou norští Kvelertak.

Každý zákazník, který si zakoupí vstupenku na koncert, obdrží nové album „Hardwired ... To Self-Destruct “, a to buď jako fyzický nosič, nebo v digitální podobě. Zákazníci obdrží e-mailem unikátní kód spolu s dalšími informacemi. V případě objednání fyzického nosiče bude účtováno poštovné.

 

Album Hardwired ... To Self-Destruct vyšlo 18. listopadu 2016 na vlastním labelu kapely Blackened Recordings a debutovalo po celém světě na první příčce  s prodejem přesahujícím 800 000 kusů během prvního týdne. Album produkoval Greg Fidelman, James Hetfield a Lars Ulrich, a je k dispozici v různých konfiguracích na www.metallica.com.

VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI TICKETPORTAL

CENY VSTUPENEK: 1300 – 3100 KČ

K ceně vstupenky bude připočítán manipulační poplatek 100 Kč
K dispozici budou i 3 druhy VIP balíčků v cenách 5699 – 64 200 Kč

VSTUPENKY V PRODEJI OD:

EXKLUZIVNÍ PŘEDNOSTNÍ PŘEDPRODEJ PRO ČLENY FAN CLUBU  - LEGACY MET CLUB

OD 21. BŘEZNA 2017 10:00 HODIN

PŘEDNOSTNÍ PŘEDPRODEJ PRO ČLENY KLUBU LIVE NATION (MŮJ LIVE NATION)

OD 22. BŘEZNA 2017 10:00 HODIN

KLASICKÝ PŘEDPRODEJ BUDE ZAHÁJEN 24. BŘEZNA  2017 V 10:00 HODIN

 

Metallica vznikla v roce 1981, založili ji bubeník Lars Ulrich s kytaristou a zpěvákem Jamesem Hetfieldem a stala se jednou z nejvlivnějších a komerčně nejúspěšnějších rockových kapel v hudební historii. Během své kariéry skupina prodala okolo 110 milionů alb po celém světě a svým fanouškům se představila  doslova na všech sedmi kontinentech.

Vydala několik multiplatinových alb, včetně alba Metallica z roku 1991 (běžně označovaného jako The Black Album), kterého se jen v USA prodalo více než 17 milionů, což z něj činí nejprodávanější album v historii Soundscan. Metallica také získala četná ocenění a uznání, včetně devíti cen Grammy, dvou American Music Awards a několika cen MTV Video Music Awards, v roce 2009 byla uvedena do Rock and rollové síně slávy a muzea. V prosinci 2013 se Metallica zapsala do historie svým jedinečným koncertem v Antarktidě a stala se tak první kapelou, která koncertovala na všech sedmi kontinentech během jednoho roku, čímž si vysloužila zápis do Guinnessovy knihy rekordů.   

Kvelertak je norská formace pocházející z města Stavanger, která sbírá nejenom pochvalná ocenění od kritiky, ale získala i několik hudebních cen, v roce 2011 získala čtyřnásobné ocenění Spellemann (Norská obdoba Grammy). Doposud vydali tři alba, poslední titul Nattesferd získal řadu pozitivních ohlasů, mimo jiné i od Rolling Stones, Stereogum a Consenquence of Sound, kteří jej umístili mezi 50 nejlepších nahrávek roku 2016. Kvelertak patří mezi nejpřesvědčivější heavy metalové formace současnosti.

Metallica: Hardwired ... To Self-Destruct - výběr z pochvalných recenzí na album:
The New York Times: "Metallica has embraced its adulthood, reclaiming the attack of its music while jettisoning the image of a hard-rock band as young, fast and out of control;” 
Rolling Stone: "Metallica's “Hardwired” shreds back to vintage eighties terror;”  
Decibel: "Metallica balances legacy, longevity, and longitude with Hardwired...To Self-Destruct;
Kerrang!: "This is Metallica galvanized, refreshed, refocused and rediscovering themselves. Best thing they've done since The Black album? Yep;" 
The Guardian: "Metallica have just made their finest record in 25 years;" 
NME: "Metallica remain both vital and innovative;" 
San Jose Mercury News:  "Metallica has once again delivered an album that echoes and underscores the mood of millions;"

www.metallica.com 
facebook.com/metallica 
twitter.com/metallica
Instagram.com/metallica