17. 11. 2018, 18:00hod.

OKTAGON 10 - FINÁLE

17. 11. 2018, 18:00hod.

OKTAGON 10 - FINÁLE

Datum 17. 11. 2018, 18:00 hod.
Vstup od 16:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s.
Pokyny pořadatele
Cena

990 - 9 990 Kč
--------------------------------
Vozíčkář (ZTP/P) + průvodce:
990 Kč + 1 Kč

Cenové kategorieOrientační plánek - OKTAGON 2018
Prodej / rezervace Akce se již konala.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Pokyny pořadatele – OKTAGON

 1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
 2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
 3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
 4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.
 5. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.
 6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Jubilejní turnaj OKTAGON 10 míří do O2 areny

Svátek bojových umění se blíží - jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace OKTAGON MMA míří premiérově do pražské O2 areny. Turnaj bojových sportů se uskuteční 17. listopadu.

“OKTAGON 10 přinese do O2 areny zcela jistě zatím nejkvalitnější fight card, jaká byla na domácí scéně k vidění, a to včetně několika titulových duelů,” říká promotér akce Ondřej Novotný z OKTAGON MMA, největší česko-slovenské organizace, která pořádá turnaje bojových sportů u nás. “Diváci se mohou těšit na vyvrcholení třetí řady oblíbené reality show OKTAGON VÝZVA, kterou budou moci sledovat po celý podzim na televizních obrazovkách O2 TV Sport.”

V průběhu listopadového večera v O2 areně bude pro fanoušky připraven bohatý program, včetně světelné a audiovizuální show, na prvním místě však bude představení nejlepších česko-slovenských bojovníků. Fanoušci mimo jiné poznají prvního šampiona weltrové váhy, jelikož v listopadu právě v O2 areně vyvrcholí celoroční “pyramida”, v níž se představí všechna velká jména ve váze do 77 kg.

Chybět nebude Atilla Végh, šampión Bellatoru, což je druhá největší světová organizace MMA. “Pro tento zápas je ochoten přijmout výzvu Karlose Vémoly na společný zápas” řekl Novotný.

Představí se také Miloš Petrášek, jeden z nejtalentovanějších českých bojovníků, jenž se netají ambicí startovat v elitní americké profesionální soutěži ve smíšených bojových uměních UFC, ale láká ho také titul šampiona Oktagonu, a to hned ve dvou vahách 84 a 93 kg.

Tahákem pro fanoušky bude jistě účast nejpopulárnějšího českého bojovníka a vítěze první řady reality show OKTAGON VÝZVA Gábora Borároše a diváci se můžou těšit také na výkon Davida Kozmy. “Kozma je jeden z nejmladších šampiónů České republiky, na kontě má devatenáct vítězství mezi profesionály a je velkým favoritem na zisk titulu,” dodal Novotný.

Vstupenky jsou v prodeji od 28. března v síti Ticketportal od 990,- Kč, k dispozici jsou také VIP balíčky.

 

Informace

Termín:               17. listopadu 2018, 18:00

Dějiště:               O2 arena, Praha

Největší hvězdy:         

Attila Végh, šampión Bellatoru

Miloš Petrášek, jeden z nejtalentovanějších domácích bojovníků,

Gábor Borároš, vítěz první řady reality show OKTAGON VÝZVA

David Kozma, jeden z nejmladších šampiónů České republiky

 

---

OKTAGON 10.  –  VIP program OKTAGON MMA

17.11.2018, 18:00, O2 ARENA PRAHA

VIP Gold - 4.990 Kč,- Kč                      

 • vstupenka na plochu do předních řad u Oktagonu 
 • servírované pokrmy od elitní cateringové společnosti  v oddělených VIP prostorách, které jsou komfortně vybaveny včetně obrazovek
 • neomezené množství nápojů  (pivo, víno a nealkoholické drinky)
 • dále pak nabídka míchaných drinků a značkový alkohol za zvýhodněnou cenu

 

VIP Platinum - 7.990 Kč,- Kč

 • exklusivní místa v prvních dvou řadách u Oktagonu 
 • servírované pokrmy od elitní cateringové společnosti  v oddělených VIP prostorách, které jsou komfortně vybaveny včetně obrazovek
 • neomezené množství nápojů  (pivo, víno a nealkoholické drinky)
 • dále pak nabídka míchaných drinků a značkový alkohol za zvýhodněnou cenu

 

VIP All In - 9.990,- Kč

 • Oktagon tour – ještě před turnajem se v 16:30 projdete zázemím, šatnami, zažijete nervozitu i tejpování profesionálním cutmanem a vstoupíte přímo do Oktagonu se slavnými bojovníky domácí scény
 • jen 44 limitovaných míst v prvních 2 řadách sektoru 001 na ploše 
 • tričko Oktagon MMA
 • zarámovaná rukavice podepsaná bojovníky Oktagonu
 • focení s bojovníky a pásem OKTAGON přímo v Oktagonu
 • servírované pokrmy od elitní cateringové společnosti v oddělených VIP prostorách, které jsou komfortně vybaveny včetně obrazovek
 • neomezené množství nápojů  (pivo, víno a nealkoholické drinky)
 • dále pak nabídka míchaných drinků a značkový alkohol za zvýhodněnou cenu