21. 4. 2018, 19:00hod.

Rock Meets Classic - ZRUŠENO

21. 4. 2018, 19:00hod.

Rock Meets Classic - ZRUŠENO

Datum 21. 4. 2018, 19:00 hod.
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel JVS GROUP s.r.o.
Pokyny pořadatele
Cena

1 290 - 2 990 Kč
--------------------------------
Vozíčkář (ZTP/P) + průvodce:
1 290 Kč + 1 Kč

Cenové kategorieOrientační plánek Rock Meets Classic 2018
Prodej / rezervace

ZRUŠENO - Vracení vstupného bude umožněno a zahájeno dnes 6.4.2018 ve 12h.

Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Pokyny pořadatele JVS GROUP s.r.o. – ROCK MEETS CLASSIC

  1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
  2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
  3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
  4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.
  5. Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
  6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Koncert Rock meets Classic v Praze zrušen!

V termínu 21.4. 2018 se v pražské O2 areně měl uskutečnit koncert Rock Meets Classic. V rámci tohoto koncertního programu, který se v jiných zemích koná již deset let, se v pražské hale měli představit členové legendárních rockových skupin Status Quo, Supertramp, The Hotters. Saga a dalších. Koncert se bohužel v plánovaném termínu neuskuteční. Všem, kteří si zakoupili vstupenky na koncert, bude v plné výši vráceno vstupné. Organizátor koncertu se za vzniklou situaci omlouvá.  

Vracení vstupného bude umožněno a zahájeno dnes 6.4.2018 ve 12h.

 

Rock Meets Classic se řítí do Česka

Světová show Rock Meets Classic představí hned několik super hvězd rockové scény, jejichž nejznámější rockové skladby zazní v aranžmá pro velký symfonický orchestr. Fanoušci se mohou těšit na Status Quo, Gotthard, Supertramp, The Hooters a Michaela Sadlera z kapely Saga. To vše na jediném velkém podiu.

Show Rock Meets Classic za 8 let její existence navštívilo několik milionu fanoušků a na jejích pódiích vystupoval např. Ian Gillan z Deep Purple, Alice Cooper a Don Felder z Eagles, Steve Lukather z Toto nebo Joey Tempster z Europe.

V roce 2018 se tato světová show představí poprvé v České republice a to za doprovodu takových jmen rockové scény jako:

Francis Rossi – zakládající člen a kytarista slavných Status Quo

Leo Leoni a Nic Maeder – kytarista a zpěvák ze švýcarské hard rockové kapely Gotthard

John Helliwell a Jesse Siebenberg – saxofonista a zpěvák z britské legendární kapely Supertramp

Eric Bazilian - zpěvák amerických The Hooters, kteří ve své tvorbě mísí prvky klasického rocku, ska i reggae. 

Michael Sadler - zpěvák a multi-instrumentalista kanadské kapely Saga

Každý zástupce slavných kapel předvede ve svém setu to nejlepší z jejich legendární tvorby v doprovodu symfonického orchestru, což rockovým hitů dodá nový velkolepý zvuk. Praha tak může očekávat rockovou show, která nemá obdoby.