SUPERFINÁLE FLORBALU 2020 - ZRUŠENO

Prodej vstupenek byl ukončen.
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Český florbal s.r.o.
Pokyny pořadatele
Cena

250 - 550 Kč

---

vozíčkář + doprovod

100 + 1 Kč

Prodej / rezervace

Prodej vstupenek na akci byl ukončen 

Ke stažení Orientační plán Superfinále florbalu 2020 - Ticketportal (540.03 KB)
Orientační plán Superfinále florbalu 2020 - Ticketmaster (366.52 KB)
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce

SUPERFINÁLE FLORBALU 2020

Pokyny pořadatele

Držitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k opakovanému vstupu do O2 areny v konkrétní den akce. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce, včetně přestávek. Výjimku tvoří používání malých kompaktních kapesních fotoaparátů pro veřejnost a profesionálních fotoaparátů, které budou používat fotografové akreditovaní pořadatelem.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům, jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz .

 

Vstupenky na SFF 2020 – podmínky a způsob vrácení vstupného 
 

Předčasný konec sezony, který si vyžádala aktuální situace a bezpečnostní opatření proti šíření nákazy COVID-19 po celé republice, má mimo jiné za následek zrušení tradičního florbalového svátku ligové sezony – Superfinále florbalu, které se mělo uskutečnit dne 19.4.2020 v O2 areně. Florbal tak v následujících týdnech vrátí všem fanouškům peníze za nakoupené vstupenky v plné výši. V článku naleznete informace o možnostech refundace dle způsobu pořízení vstupenek.

 

ZPŮSOBY A PODMÍNKY REFUNDACE SE LIŠÍ PRO JEDNOTLIVÉ DRUHY VSTUPENEK:

 

Vstupenky jsem zaplatil on-line v síti Ticketmaster nebo Ticketportal, a to jako Home ticket, vyzvedl si je/nechal si je zaslat poštou

Pokud jste provedli nákup on-line, pak prodejní síť automaticky vrátí vstupné na účet, z něhož byly vstupenky zaplaceny. O vrácení vstupného není nutné žádat aktivně. Standardně je vstupné vraceno do 30 dnů, v současné době nouzového stavu a rušení mnoha akcí Vám vstupné může být vráceno i o několik dní později než ve zmíněné lhůtě.


Vstupenky jsem koupil/zaplatil rezervaci na prodejním místě Ticketmaster nebo Ticketportal, pokladnách O2 areny

​Vstupenky zakoupené na prodejních místech (i pokladnách O2 areny)  budete moci vrátit v místě jejich zakoupení, jakmile bude povoleno prodejní místa opět otevřít - tedy nejdříve po ukončení nouzového stavu v ČR. Je nutné vrátit je fyzicky na stejném místě. Tento postup platí jak pro vstupenky zakoupené v síti Ticketmaster, tak i Ticketportal. 


Vstupenku jsem koupil přes oddíl

V takovém případě kontaktujte oddíl, od něhož jste si vstupenky zakoupili. Český florbal nebude kontrolovat fyzické vrácení vstupenek a všem oddílům, které odebraly vstupenky na fakturu, vrátí 100 % částky v následujících dnech. Způsob vracení se může u jednotlivých oddílů lišit, proto je třeba o konkrétní informace požádat jejich zástupce a domluvit se individuálně. Prosíme současně o trpělivost, jelikož finanční převody budou trvat několik dní, a oddíly budou mít finanční prostředky připsané zpět nejdříve v týdnu od 23.3.2020.


Vstupenky mi přinesl Ježíšek 

Pokud jste dostali vstupenky jako dárek a nejste si jistí, který případ se vás týká, pošlete Ježíškovi (darujícímu) odkaz na tento článek, on už bude vědět.

 

V případě potíží či nejasností s vracením vstupného můžete využít kompletní návod od jednotlivých ticketingových operátorů: 


V případě, že se Vám nedařilo situaci vyřešit dle uvedených informací, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu: ticketing@ceskyflorbal.cz. 

 

 

MIMOŘÁDNÉ SDĚLENÍ v době nouzového stavu

Respektujeme rozhodnutí Vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu v souvislosti se šířením koronaviru COVID-19, jehož součástí je i zákaz konání všech sportovních a zábavních akcí nad 30 osob a to až do odvolání.

Jsme v kontaktu s pořadateli akcí konaných v O2 areně a O2 universu, kterých se opatření týká, a jednáme o alternativních termínech. Ponechte si prosím své původní vstupenky, které zůstávají v platnosti i na nový termín.

Sledujte prosím náš web a sociální sítě, kde Vás budeme průběžně informovat o aktuálním vývoji. V případě dotazů ke konkrétním akcím, prosíme návštěvníky / diváky, aby se obraceli přímo na pořadatele dané akce.

Akce, kterých se opatření týká:
PENTATONIX
JIŘÍ KORN 70 - PŘIDANÝ KONCERT​
Ceny Anděl Coca-Cola 2019​
SUPERFINÁLE FLORBALU 2020
Cirk La Putyka: CESTY
TWO STEPS FROM HELL​
MISTROVSTVÍ EVROPY V JUDU
NICK CAVE AND THE BAD SEEDS​
ARA MALIKIAN​
ERIC CLAPTON​
HARRY STYLES

 

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Prodej lístků ještě nezačal