27. 10. 2018, 22:00hod.

TRANSMISSION festival

Datum 27. 10. 2018, 22:00 hod.
Vstup od 20:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel UM Production s.r.o.
Pokyny pořadatele
Cena

1590 Kč
*Goldfingers VIP vstupenky VYPRODÁNY 
--------------------------------
Vozíčkář (ZTP/P) + průvodce:
1 290 + 1 Kč

Cenové kategorieOrientační plánek - TRANSMISSION festival 2018
Prodej / rezervace Akce se již konala.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

POKYNY POŘADATELE – UM Production s.r.o. – TRANSMISSION festival

Držitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do O2 areny v konkrétní den akce. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Na akci je zakázáno pořizování obrazových a zvukových záznamů v jejím průběhu. Výjimku tvoří používání malých kompaktních kapesních fotoaparátů pro veřejnost a profesionálních fotoaparátů, které budou používat fotografové akreditovaní pořadatelem akce.

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.

Vstup na akci je povolen pouze osobám starším 18 let. V případě, že pořadatelská služba bude mít pochybnost o tom, že divák dosáhl věku 18 let, bude divák na Akci vpuštěn pouze, pokud tuto skutečnost dostatečně průkazným způsobem prokáže.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz .

TRANSMISSION festival zpět ve své domovské O2 areně!

"Probuďte v sobě své spící já!" - to je ústředním tématem letošního Transmission Festivalu, který se uskuteční 27. října v pražské O2 areně, s podtitulem 'The Awakening'! Celé téma bude mít několik kapitol. V sobotu 27.10. se v pražské O2 areně vydáte na cestu magickým lesem, knihovnou moudrosti, křišťálovým chrámem a dalšími prostředími, která vás provedou skrytými zákoutími lidské mysli. Poznejte nepoznané, zažijte nečekané a probuďte v sobě své spící já!

#TMPRG18

Transmission je úchvatná taneční událost, jejíž jedinečnost spočívá v dokonalé kombinaci elektronické taneční hudby, vysoce kvalitního vybavení, speciálních efektů, živých výstupů tanečnic a speciální scénografie. Dohromady tak tvoří nezapomenutelný zážitek. Transmission je zde, aby vám přinesla nezapomenutelný hudební zážitek a party událost, která pozitivně ovlivňuje lidské vědomí a zvyšuje kolektivní touhu vytvořit lepší a radostnější svět. Bezpochyby tou nejdůležitější součástí Transmission jste ***VY***, jsou to návštěvníci, kdo vytvoří úžasnou atmosféru spolu se všemi fanoušky Transmission. 

LINE-UP (abecedně):
Above & Beyond
Grum
Ilan Bluestone
Liquid Soul
Markus Schulz
Paul Van Dyk
Thomas Coastline (Warm Up DJ)
Vini Vici
Vision Impossible (VJ team)

Více informací najdete na transmission.events.

Těšíme se, až Vás budeme moci přivítat na další TRANSMISSION v Praze.

Uvidíme se na taneční ploše!

TRANSMISSION: The Spirit of the Warrior - BEHIND THE SCENES

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce