22. 2. 2020, 20:00hod.

Ztracený v O2 areně

Datum 22. 2. 2020, 20:00 hod.
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s.
Pokyny pořadatele
Cena

590 - 890 Kč

---

vozířkář + doprovod

590 + 1 Kč

Cenové kategorieOrientační plán - Ztracený v O2 areně IV
Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Pokyny pořadatele – MAREK ZTRACENÝ V O2 ARENĚ

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Marek Ztracený chystá svůj životní koncert. 22. února 2020 vystoupí v O2 areně

Zpěvák a skladatel Marek Ztracený na své narozeninové oslavě převzal zlatou desku za poslední úspěšné album Vlastní svět a svým fanouškům věnuje velkolepou show. Jeho životní koncert se uskuteční 22. února 2020 v pražské Oareně.

„To, že bych někdy vystoupil v Oareně, mě poprvé napadlo v roce 2004, kdy ještě žádný Marek Ztracený nebyl. Byl jsem tenkrát student konzervatoře a koukal jsem na koleji na zprávy, kde hlásili, že dnes otevřeli největší halu v republice. Když jsem usínal, představoval jsem si, jaké by bylo tam vystupovat. Cesta, kterou jsem prošel, je neuvěřitelná. Díky fanouškům, okolí a kamarádům jsem zjistil, že v životě není nic nemožné. Mám hroznou chuť pracovat a udělat něco speciálního. Odteď nežiju ničím jiným než heslem #smerO2arena, a jestli si můžu k svým narozeninám něco přát, tak aby na té cestě šli fanoušci, kamarádi, tým i rodina se mnou,“ prozrazuje okolnosti Ztracený.

Marek Ztracený suverénně dokazuje, že patří mezi absolutní špičku naší hudební scény. Krom vlastních hitů ho posluchači znají také jako autora úspěšných písní pro hvězdy naší populární scény, včetně Karla Gotta či Hany Zagorové. Pilotní singl „Minulost“ z alba Vlastní svět několik týdnů vedl žebříček nejhranějších domácích nahrávek v českých rádiích, a na podzim zpěvák dokonce dvakrát vyprodal pražské Roxy a brněnské Sono.

Nezanedbatelná byla i Markova loňská letní festivalová sezóna, během které často figuroval v roli headlinera. Na podzim minulého roku se také zúčastnil projektu „Za 100 let“,ve kterém se třináct současných domácích hudebních osobností přihlásilo nahrávkou a úspěšným klipem ke stému výročí vzniku republiky. Nedávno navíc představil kontroverzní videoklip k písni „To se mi líbí“, kde se herečka Nikol Štíbrová projevila jako vášnivá fanynka, která svůj idol neváhala svléknout a připoutat k posteli.

Na sklonku loňského roku pak Marek vydal pro své početné příznivce speciální dárek – DVD 10 let od Ztrácíš – Forum Karlín. Jedná se o záznam z vyprodané haly Forum Karlín, kde zpěvák oslavoval deset úspěšných let na hudební scéně. Tím se odstartovala pomyslná cesta směr Oarena!

Na cestě do největší haly v republice chystá Marek Ztracený mnoho překvapení. Chce se totiž se svými fanoušky setkávat, a vytvořit tak společný příběh, který s ním budou moci prožívat virtuálně na jeho webu či sociálních sítích, ale zejména osobně.

Fanoušci mohou při nákupu vstupenky do jakékoliv kategorie získat dárek v podobě zpáteční jízdenky od Českých drah zdarma, a to formou kódů (celkem 2 kódy pro jízdu tam a zpět). Stačí jen po výběru konkrétní vstupenky zvolit i možnost JÍZDNÉ ZDARMA. Kódy lze uplatnit v období od 1. ledna do 29. února 2020. Více informací na www.cd.cz/poukazka.
 

„Koncert je sice v Praze, ale díky Českým drahám bude celorepublikový, z čehož mám velkou radost. Dlouhé roky totiž vystupuji po celé republice a potkal jsem tisíce skvělých lidí, kteří snad budou chtít dorazit do Prahy. A budu moc rád, pokud bezplatnou jízdenku od Českých drah využijí právě na cestu na můj koncert v O2 areně,“ dodává na závěr Ztracený.

Koncert v pražské O2 areně se uskuteční 22. 2. 2020. Prodej vstupenek byl zahájen v síti Ticketportal v pátek 1. března 2019 v 9 hodin.

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce