Pracovní pozice

Zaměstnavatel: Bestsport, a.s. – majitel a provozovatel O2 areny a nově připravovaného prostoru O2 universum

Požadavky:
Středoškolské vzdělání s předchozí praxí  3 roky. Dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office, základy SAP).  Velmi dobrá znalost anglického jazyka (písemně i ústně), organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita.

Nástup: 1.5.2019
Platové ohodnocení: nástupní plat 32.000,- Kč, po zkušební době 35.000,- Kč, čtvrtletní bonusy ve výši 20% měsíčního platu
Hlavní pracovní poměr

Vedení projektů – koncerty, sportovní akce – uzavírání smluv s obchodními partnery, příprava a kontrola rozpočtů akcí, vyúčtování

Náplň práce:

  • podílí se na zajištění programového kalendáře akcí (koncerty a sportovní akce) v O2 areně a O2 universum
  • vyhledává nové příležitosti v oblasti koncertů a sportovních akcí pro O2 arenu i O2 universum, a to jak na domácím trhu, tak i v zahraničí
  • aktivně kontaktuje obchodní partnery s nabídkou možné realizace koncertů a  sportovních akcí v O2 areně i O2 universum
  • připravuje a kontroluje rozpočty koncertů a sportovních akcí
  • jedná s jednotlivými dodavateli podílejícími se na realizaci koncertů a sportovních akcí
  • připravuje návrh smluv s obchodními partnery
  • koordinuje uzavírání smluv s obchodními partnery
  • kontroluje plnění vyplývající ze smluv s obchodními partnery
  • připravuje a realizuje vyúčtování koncertů a sportovních akcí
  • připravuje a realizuje uzavření pojistných smluv při realizaci koncertů a sportovních akcí
  • komunikuje s orgány státní správy (Dopravní podnik, Praha 9, Ochranný svaz autorský)
  • koordinuje spolupráci s ostatními útvary Bestsport, a.s.
  • řídí se dalšími pokyny vedoucího programového úseku.

Brigáda

Pokud máte zájem o brigádu v O2 areně, využijte kontakty ZDE