Catering & Premier Club

„Kdykoli jsem tu byla, catering fungoval na jedničku... Překvapilo mě, že prostory VIP pater s kompletním cateringem jsou otevřené už dvě hodiny před samotnou akcí a hosté skutečně prostory začínají zaplňovat hned po jejich otevření. To samé se opakuje i po skončení akce. Diváci neodcházejí domů, ale zůstávají u skleničky a probírají, co zrovna viděli.“
Klára Donathová, food-bloggerka, Euro (49/ 2016)

Exkluzivní catering na vysoké úrovni si vychutnaly již desítky tisíc návštěvníků na Klubovém patře a ve skyboxech. Ročně je to až 70 tisíc lidí. Ale nečekejte sériovou výrobu! Naopak. Každá akce s sebou nese nějaký osobitý motiv, kterým se snažíme inspirovat a promítnout ho do servírovaného menu, dekorací a doprovodného programu. Moderní gastronomie a náročný klient říkají „vař vše čerstvé a nejlépe před mými zraky“ a tomu se snažíme dostát i my. Co nejvíce pokrmů dohotovujeme před hosty tzv. live. Pravidelně také zveme na „hostování“ do našeho kuchařského týmu kuchaře z těch nejlepších restaurací. Všechno jídlo vaříme z čerstvých surovin přímo v O2 areně, což zaručuje maximální dohled nad kvalitou.

Premier Club

Největší luxusní restaurací na třetím patře je Premier Club. Je určen klientům skyboxů a může mít kapacitu až kolem 500 míst.

 


Služby se neomezují jen na VIP patra. Catering si můžete objednat do jakéhokoliv prostoru O2 areny. Od coffee breaku při firemní prezentaci pro 30 osob až po galavečeři na ledové ploše areny pro 2000 hostů. Vždy očekávejte individuální přístup.