21. 9. 2019, 19:00hod.

BEN CRISTOVAO

Prodej vstupenek byl ukončen.
Datum 21. 9. 2019, 19:00 hod.
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s.
Pokyny pořadatele
Cena Vstupenky Skybox: 10 Kč
Vstupenky Klubové patro: 490 Kč
Catering Klubové patro: 1 100 Kč
Vstupenky Premier Club: 10 Kč
Catering Premier Club: 1 100 Kč
Další informace

Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.
Pro VIP klienty možnost parkování v garážích za jednorázový poplatek 300 Kč. Do vyčerpání vyhrazené kapacity. Nákup možný na VIP pokladnách.

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Ke stažení Pozvánka Ben Cristovao 2019 - Klubové patro (620.37 KB)
Pozvánka Ben Cristovao 2019 - Premier Club (620.28 KB)
Pozvánka Ben Cristovao 2019 - Skyboxy (584.82 KB)
Menu Ben Cristovao 2019 - Klubové patro (1.63 MB)
Menu Ben Cristovao 2019 - Premier Club (570.56 KB)
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce

Příloha č.2

Pokyny pořadatele – BEN CRISTOVAO

1.    Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

2.    Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

3.    Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

4.    Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

5.    Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

6.    Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Ben Cristovao míří se svojí kapelou do O2 areny, koncert se uskuteční 21. září 2019

 

Největší koncert v historii desetileté kariéry Bena Cristovao se uskuteční přesně za rok. Se svou kapelou a týmem chystá na 21. září 2019 monstrózní show poprvé v pražské O2areně, která absolutně překoná vše, co dosud Ben během svých vystoupení připravil.

Letošní rok je pro Bena Cristovao úspěšný úplně po všech stránkách. Vydal několik skvělých singlů (např. Nejlepší, Nohy, Smitko..), nahrál v produkci The Glowsticks ústřední píseň Padam k česko-slovenskému tanečnímu filmu Backstage, ze skladby se stal hit a jehož klip má na YouTube přes 16 milionů zhlédnutí! Zasednul také v porotě Česko-Slovenské Superstar a během léta vystoupil se svou kapelou na velkých tuzemských festivalech. Na konci srpna odletěl do Tokia, kde se zúčastnil Mistrovství Asie v brazilském jiu jitsu a fantasticky se stal vítězem ve své kategorii modrých pásů. Pokud se Ben do něčeho pustí, věnuje se tomu na absolutní maximum a chce, aby výsledek byl co nejlepší. 

To platí samozřejmě i o koncertě v O2areně, který Bena za rok čeká. Megalomanský duch a kreativní nápady Benovy osobnosti dostanou obrovský prostor, jak fanouškům předvést to nej. Kdo zažil loni Benův koncert ve Žlutých lázních, ten už ví, že ho čeká neuvěřitelná a maximálně propracovaná show. 

Ben Cristovao je jedním z nejzásadnějších tuzemských interpretů, jeho klipy mají na YouTube celkem neuvěřitelných 230 milionů zhlédnutí, na Instagramu Bena sleduje aktuálně přes 600 tisíc fanoušků, na Facebooku je jich skoro půl milionu. Kromě úspěšné hudební kariéry se Ben vrcholově věnuje brazilskému jiu jitsu. Aktuálně je Mistrem Asie pro rok 2018. 

Termín zahájení prodeje bude brzy zveřejněn. Vstupenky budou k dispozici prostřednictvím sítě Ticketportal v těchto cenových relacích:

  • stání: 790 Kč 
  • sezení Premium: 1.590 Kč​
  • golden circle (stání u podia): 1.390 Kč
  • sezení 1. kategorie: 1.190 Kč
  • sezení 2. kategorie: 990 Kč
  • sezení 3. kategorie: 890 Kč

 

Důležitá zpráva pro držitele vstupenek v sektorech 103 a 110. Užijte si show Bena Cristovao ještě o něco víc. Můžete přijít do O2 areny VIP vchodem č. 2, který pro vás bude otevřený již od 17 hodin. A jako dárek Vám při příchodu do haly dáme ještě podepsaný plakát od Bena a jeho kapely. 

 

Pořadatelem akce je Bestsport, a.s.

Více informací o akci naleznete na:

www.instagram.com/bennycristo

www.O2arena.cz

www.ticketportal.cz