17. 10. 2020, 18:00hod.

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2020

Datum 17. 10. 2020, 18:00 hod.
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s.
Pokyny pořadatele
Cena Vstupenky Skybox: 10 Kč
Vstupenky Klubové patro: 490 Kč
Catering Klubové patro: 1 400 Kč
Vstupenky Premier Club: 10 Kč
Catering Premier Club: 1 400 Kč
Další informace

Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.

Pro VIP klienty možnost parkování v garážích za jednorázový poplatek 400 Kč. Do vyčerpání vyhrazené kapacity. Nákup možný na VIP pokladnách.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Ke stažení Pozvánka Český mejdan s Impulsem - Klubové patro (376.5 KB)
Pozvánka Český mejdan s Impulsem - Skyboxy (389.5 KB)
Pozvánka Český mejdan s Impulsem - Premier Club (390.26 KB)
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce

Příloha č.2

Pokyny pořadatele – ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2020

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2020 STARTUJE PRODEJ. Kupte si lístek dřív než ostatní

Velká pětka hvězd pátého ročníku je venku! 

Ve znamení čísla 5 se v říjnu odehraje výjimečný koncert plný největších domácích hitů Český mejdan s Impulsem 2020. Už pátým rokem rozezní pražskou O2 arenu. Bude trvat neuvěřitelných 5 hodin a teď známe celou první pětici interpretů, kteří na pódiu naší největší haly v sobotu 17. října 2020 vystoupí. Pětka v numerologii je zábavná a má ráda společnost. Navíc jí záleží na tom, aby se ostatní v její společnosti cítili dobře.  Tedy číslo pro mejdan jako stvořené.

S radostí můžeme oznámit, že v mejdanové sestavě nebude chybět ani současná nejpopulárnější mladá česká kapela Mirai a svoje písničky naživo tu zahrají i výborní kluci ze skupiny Jelen. Připomínáme také, že letošním headlinerem je Paľo Habera a Team, kteří budou mít stejně jako legendy českého bigbítu Olympic na Českém mejdanu s Impulsem premiéru. Přidá se také hitmaker Xindl X, který má v zásobě pořádnou dávku rádiovek. První velká pětka jmen je venku, ale rozhodně to stále není všechno.

Zahrát si v outůčku je pro nás ještě pořád čest a velká věc. Nepoštěstí se to každý měsíc ani rok. Je to párkrát za život. Takže se moc těšíme,“ vzkazuje Mirai Navrátil, frontman kapely Mirai, která i se svým druhým albem Arigató čerstvě posbírala nominace na Ceny Anděl v kategorii Skupina roku a Album roku. 

Chceme, aby naše vystoupení byl mejdan na pódiu i pod ním a fanoušci se s námi bavili,“ přibližuje za kapelu Jelen Jindra Polák, proč na českém mejdanu s Impulsem tak rádi hrají a vrací se na pódium do O2 areny už potřetí.

Služebně nejstarším hostem bude kapela Olympic, která je jen o necelý rok mladší, než legendární Rolling Stones. Chybět nebude ani hitmaker Xindl X, který po nedávné zkušenosti ve Stardance dost možná v říjnu na mejdanu i zatančí, přestože o sobě v novém hitu tvrdí, že je spíš Dřevo a jede na lehčí převod

 Velkou pětku jmen prozatím uzavírá Paľo Habera, kterému patří neobvyklé prvenství. V roce 1991 byl nejprodávanějším domácím zpěvákem a v roce 1992 po rozdělení státu nejprodávanějším zpěvákem zahraničním.  Spolu se skupinou Team bude headlinerem Českého mejdanu. Jeho návštěvníky tak v živém provedení čeká například Reklama na ticho, Lietam v tom tiež, Severanka nebo zatím poslední Haberův hit Chcem to zažiť eště raz.

Obsazení jubilejního 5. ročníku Českého mejdanu s Impulsem 2020 bude opět hvězdné a brzy přibudou další jména, která se postarají o to, aby to byl i popáté pořádný mejdan. Kromě toho připravují producenti zcela novou stage světové úrovně, která umožní fanouškům české a slovenské muziky být svým hvězdám ještě blíž.