19. 10. 2019, 18:00hod.

Český mejdan s Impulsem 2019

Datum 19. 10. 2019, 18:00 hod.
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s.
Pokyny pořadatele
Cena Vstupenky Skybox: 10 Kč
Vstupenky Klubové patro: 490 Kč
Catering Klubové patro: 1400 Kč
Vstupenky Premier Club: 10 Kč
Catering Premier Club: 1400 Kč
Další informace

Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.

Pro VIP klienty možnost parkování v garážích za jednorázový poplatek 300 Kč. Do vyčerpání vyhrazené kapacity. Nákup možný na VIP pokladnách.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketportal
Ke stažení Pozvánka Český mejdan s Impulsem 2019 - Klubová sedadla (497.69 KB)
Pozvánka Český mejdan s Impulsem 2019 - Skyboxy (460.81 KB)
Pozvánka Český mejdan s Impulsem 2019 - Premier Club (497.68 KB)
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

Český mejdan s Impulsem přidává další velká hudební jména

Už počtvrté míří na podzim do pražské O2areny unikátní hudební projekt Český mejdan s Impulsem 2019. Téměř pětihodinový koncert, který se v největší multifunkční evropské hale odehraje už 19. října, spojí na jednom pódiu jedenáct velkých jmen české a slovenské populární hudby. Jarní kampaň odstartovala s odhalením dalších skvělých interpretů, kteří přibyli do už ohlášené sestavy, ve které nechybí Hana ZagorováLucie Bílá,Marek Ztracenýnebo Mandrage. Poprvé se na Českém mejdanu objeví hvězdná Helena Vondráčková, návrat ohlašuje skupina No Namea mladší publikum určitě opět přivítá Slzu.

Hned tři nestárnoucí české popové královny uvidí a uslyší návštěvníci během toho výjimečného večera. Zlatá Slavice Lucie Bíláse na Český mejdan s Impulsem po roční pauze vrací, ale Hana ZagorováHelena Vondráčkovábudou mít na této události premiéru. Heleně Vondráčkové udělalo pozvání Rádia Impuls radost: „Když jsem před dvěma lety měla svůj narozeninový koncert v Oareně, tak mě to nadchlo a ráda se sem letos vrátím. Tentokrát s dalšími muzikanty a kamarády.“Hana Zagorová se zase přiznala k lehké nervozitě: „Mám před koncertem vždycky trošku trému, ale je to myslím ku prospěchu věci, protože to není tréma, která je svazující, ale která podporuje a vlastně hecuje. Mám hrozně ráda živé zpívání, a tak se na Český mejdan se těším.“

Samozřejmě nebudou chybět ani pánové. Poprvé vystoupí na Českém mejdanu Marek Ztracený, jehož hvězda stoupá a navíc má jeho písničky v repertoáru Karel Gott a nejnověji i Hana Zagorová. Svůj nezaměnitelný chraplák předvede publiku také Hurikán Dalibor Janda, který letos přivede i svou dceru Jiřinu Jandovou. Hudební překvapení letos chystá pro diváky Petr Kolář, který se chystá sáhnout i do repertoáru jiného velmi známého zpěváka. 

Silné bude letos také zastoupení hostů ze Slovenska. V roce, kdy oslavuje 40 let na hudební scéně, potvrdil svou účast Miro Žbirka, který divákům mejdanu připraví premiérovou ochutnávku svého sólového prosincového koncertu. „Letos sebou prostě musím přivést Katku Knechtovou. Máme spolu totiž krásný duet Skúška snov a já tu písničku začínám mít opravdu rád“, prozradil Meky další jméno na seznamu letošních interpretů. Katarína Knechtová je dalším nováčkem na tomto koncertu a přidá i své vlastní hity.  A pořádně to zajisté na pódiu rozsvítí také No Name v čele s Igorem Timkem,který si tady v minulosti zazpíval i duet s Karlem Gottem. 

O skupině Slzanebylo posledních pár měsíců slyšet.„Půl roku jsme nedávali rozhovory a pár měsíců nebyli ani na sociálních sítích a fanoušci měli dojem, že jsme se rozpadli a teď jsme se dali dohromady kvůli Českému mejdanu s Impulsem, podobně jako třeba Queen na Live Aid. To je samozřejmě vtip, ale v O2areně jsme hráli poprvé právě na Českém mejdanu s Impulsem před dvěma lety a rádi si to zopakujeme, ta hala je obrovská“říkají Petr Lexa a Lukáš Bundil ze Slzy. Ke kapelám se přidají i Mandrage, jejichž hit Motýli sbírá jedno ocenění za druhým. Na pódiu nebude chybět ani velký orchestr. Letos to bude Boom!Band Jiřího Dvořáka, který doprovází naše největší české sólisty.

Český mejdan s Impulsem v minulých třech letech 3x vyprodal pražskou Oarenu a letošní čtvrtý ročník slibuje znovu parádní hudební zážitek. Diváci dostanou k dispozici více míst na sezení přímo u pódia, aby mohli být svým hvězdám nablízku. Vstupenky jsou v předprodeji na www.ticketportal.czv ceně 640 - 2590,- Kč.

Producenty koncertu jsou Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport.