19. 10. 2019, 18:00hod.

Český mejdan s Impulsem 2019

VIP vstupenky

19. 10. 2019, 18:00hod.

Český mejdan s Impulsem 2019

VIP vstupenky
Datum 19. 10. 2019, 18:00 hod.
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s.
Pokyny pořadatele
Cena Vstupenky Skybox: 10 Kč
Vstupenky Klubové patro: 490 Kč
Catering Klubové patro: 1400 Kč
Vstupenky Premier Club: 10 Kč
Catering Premier Club: 1400 Kč
Další informace

Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.

Pro VIP klienty možnost parkování v garážích za jednorázový poplatek 300 Kč. Do vyčerpání vyhrazené kapacity. Nákup možný na VIP pokladnách.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketportal
Ke stažení Pozvánka Český mejdan s Impulsem 2019 - Klubová sedadla (497.69 KB)
Pozvánka Český mejdan s Impulsem 2019 - Skyboxy (460.81 KB)
Pozvánka Český mejdan s Impulsem 2019 - Premier Club (497.68 KB)
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2019 OHLAŠUJE PRVNÍ JMÉNA

Fanoušci české a slovenské muziky dostávají před Vánoci skvělý tip na nákup dárku v podobě vstupenek na další ročník již tradičního Českého mejdanu s Impulsem. Čtvrtý ročník proběhne 19. října 2019 v pražské O2 areně a producenti právě představili v Rádiu Impuls první jména pro další velkolepý koncert. 

Poprvé na pódiu Českého mejdanu s Impulsem zažijí legendu Hanu Zagorovou, jejíž vystoupení patří k těm nejoblíbenějším. „O2 arenu mám ráda,“ řekla v Rádiu Impuls Hana Zagorová, která slibuje, že tady určitě zazní staré šlágry jako Spěchámnebo Málokdo vía chybět nebude ani novinka Já nemám strach, kterou pro ni napsal Marek Ztracený. Ten je dalším nováčkem v mejdanové sestavě. Úspěšný interpret a autor, kterého si cení mimo jiné i hvězdný Karel Gott, už vybral i část písniček, které tu zazní. Bude to prý ta nejstarší a také ta nejnovější. 

Vrátí se “Hurikán“ Dalibor Janda, který zazpíval hned na prvním ročníku Českého mejdanu. Tentokrát sebou přivede i svou dceru Jiřinu Annu Jandovou.  Radost máme také z opětovné účasti plzeňské skupiny Mandrage. Její hit Motýliz nového alba Před půlnocíse zařadil mezi stálice hudebního programu Impulsu, stejně jako starší Šrouby a maticenebo Františkovy lázně, které si publikum určitě s chutí s kapelou zazpívá. Už brzy přibudou do hudební sestavy i další velká a zajímavá česká a slovenská jména, která zaručí divákům pětihodinového hudebního maratonu atraktivní podívanou a jedinečný hudební zážitek.

Spolu s odtajněním prvních interpretů byl spuštěn předprodej cenově výhodných vstupenek do 4. patra a k dispozici bude také více speciálních vstupenek z kategorie VIP Platinum a Gold na sezení přímo u pódia. Producenti koncertu – Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport znovu doporučují s koupí lístků neotálet, protože nejlepší místa bývají velmi brzy rozebrána. 

Vstupenky jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal v cenovém rozmezí 490,- Kč – 2590,- Kč.

Více informací najdete na www.impuls.cz a facebookovém profilu.