5. 12. 2020, 20:00hod.

PAVEL ŠPORCL

Datum 5. 12. 2020, 20:00 hod.
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel ŠPORCL ARTS Agency s.r.o.
Pokyny pořadatele
Cena Vstupenky Skybox: 10 Kč
Vstupenky Klubové patro: 490 Kč
Catering Klubové patro: 1 300 Kč
Vstupenky Premier Club: 10 Kč
Catering Premier Club: 1 300 Kč
Další informace

Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.

Pro VIP klienty možnost parkování v garážích za jednorázový poplatek 400 Kč. Do vyčerpání vyhrazené kapacity. Nákup možný na VIP pokladnách.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Ke stažení Pozvánka PAVEL ŠPORCL - Klubové patro (375.8 KB)
Pozvánka PAVEL ŠPORCL - Premier Club (362.45 KB)
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce

Pokyny pořadatele

PAVLE ŠPORCL  - NA HRANĚ / ON THE EDGE

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

Český houslista světového renomé Pavel Šporcl během své úspěšné kariéry vystoupil v mnoha prestižních zahraničních koncertních síních včetně Carnegie Hall v New Yorku či Disney Hall v Los Angeles. Po sedmi vyprodaných koncertech v pražské Lucerně a Fóru Karlín se rozhodl pokořit poslední metu v České republice – O2 arenu v Praze. Připravil pro tuto novou příležitost speciální koncertní program s velkým přesahem a velkolepou show – NA HRANĚ / ON THE EDGE.

V O2 areně chci divákům předvést něco zcela výjimečného. Něco, co ještě neměli příležitost u nás (a možná ani ve světě) vidět a slyšet. Pozvednu housle do nových výšin, do nečekaných hudebních sfér. Provedu diváky svým hudebním světem, který bude oscilovat mezi očekávaným a zcela neočekávaným. Připravím zbrusu nové skladby a zahraju i ty tradiční. Budu tedy na hudební hraně od prvních tónů. Společně s kreativním režisérem Martinem Hruškou a dalšími složkami vytvoříme velkolepou show, která překvapí a bude splňovat světové parametry. Rád bych pozval všechny své tradiční fanoušky a přilákal nové. Je to pro mne obrovská výzva, na kterou se neskutečně těším“, prozradil houslista. 

Hudební supervize nad Šporclovým koncertem se ujal Michael Kocáb. „Michael umí pracovat se všemi žánry, které by měly na koncertě zaznít. Od klasické, přes filmovou hudbu až k hardrocku a třeba i metalu. Budeme o tom hodně diskutovat, chci, aby to bylo objevné a překvapivé“, dodal houslista. Design a show i koncepci koncertu bude mít na starosti Martin Hruška, stage designer a kreativní režisér, který spolupracuje s českými i světovými špičkami showbusinessu jako AC/DC, Boney M., Nazareth, Sandra atd. Speciálním hostem bude operní pěvkyně Jana Šrejma Kačírková a Šporclova cimbálová kapela Gipsy Way Ensemble. „Budu mít kolem sebe skvělý tým lidí světových kvalit“ chválí si Šporcl, jehož ŠPORCL ARTS Agency bude celý koncert organizovat.

Předprodej vstupenek pro veřejnost bude zahájen v sítích www.ticketportal.cz a www.ticketmaster.cz  v úterý 17. 12. v 10 hodin. Kromě těch běžných bude v prodeji i VIP balíček, který bude mimo jiné obsahovat exkluzivní vstupenku, vstup na backstage a setkání s Pavlem Šporclem. Novinkou je možnost společné fotografie v ateliéru renomovaného fotografa Vojtěcha Vlka nebo exkluzivní nahrávka koncertu. 

Společně se zahájením přeprodeje Šporcl uvádí svůj nový singl Magical 24, který má v distribuci Universal Music. „Je to skladba velmi virtuózní a dynamická, ve které jsem použil různé prvky moderní hudby. Spolupracoval jsem na ní s producentem Daliborem Cidlinským jr. A beru ji jako první pozvánku všem na můj koncert do O2 areny“, uzavírá Šporcl. Poslechnout si jej můžete zde: www.umusiccz.lnk.to/magical24.

Během své kariéry odehrál Pavel Šporcl více než 2000 koncertů po celém světě. Spolupracuje se světovými orchestry a vystupuje na významných festivalech. Za svou virtuózní hru se dočkal skvělých hodnocení od prestižních kritiků, kteří vyzdvihují především jeho lyriku a brilanci, muzikálnost a neokázalost, jeho jemnou techniku ​​a hluboké hudební umění, jeho prakticky dokonalou intonace a hluboké pochopení původní struktury díla. Slavný kritik Robert Matthew-Walker po posledním houslistově londýnském vystoupení dokonce uvedl, že ve Šporclově podání slyšel „jedno z nejlepších provedení Koncertu pro housle a orchestr e moll Felixe Mendelssohna-Bartholdyho vůbec“. 

Vykročení za hranice klasické hudby si Šporcl vyzkoušel již mnohokrát. Kromě projektu Gipsy Fire s vlastní cikánskou cimbálovou kapelou odehrál mnoho koncertů i se svým pop-crossoverovým projektem Sporcelain. Naposledy si výlet do jiných žánrů vyzkoušel v bubenické show seskupení Groove Army, kterou vede přední český bubeník Tokhi. „Společný koncert v pražském Lucerna Music Baru pro mě byl neskutečný zážitek. Spojit bubny a housle se mohlo zdát poněkud troufalé, úspěch byl ale obrovský. Bylo to spojení velmi netradiční, ale hudba zněla naprosto přirozeně a přitom překvapivě. A nově. Jen jsem svoje modré housle musel vyměnit za elektrické, Groove Army mě prostě přebubnovala“, komentoval Šporcl svůj další projekt s přesahem za mantinely klasiky. 

www.pavelsporcl.com

www.facebook.com/pavelsporcl