19. 4. 2020, 9:45hod.

SUPERFINÁLE FLORBALU 2020

Datum 19. 4. 2020, 9:45 hod.
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Český florbal s.r.o.
Pokyny pořadatele
Cena Vstupenky Skybox: 10 Kč
Vstupenky Klubové patro: 150 Kč
Catering Klubové patro: 1 300 Kč*
Vstupenky Premier Club: 10 Kč
Catering Premier Club: 1 300 Kč*
Další informace

Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.

Pro VIP klienty možnost parkování v garážích za jednorázový poplatek 400 Kč. Do vyčerpání vyhrazené kapacity. Nákup možný na VIP pokladnách.

---

* Cena dětského Cateringu 400 Kč

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Ke stažení Pozvánka SUPERFINÁLE FLORBALU 2020 - Skyboxy (250.86 KB)
Pozvánka SUPERFINÁLE FLORBALU 2020 - Sportboxy (307.25 KB)
Pozvánka SUPERFINÁLE FLORBALU 2020 - Premier Club (321.9 KB)
Pozvánka SUPERFINÁLE FLORBALU 2020 - Klubová sedadla sport. kategorie (272.27 KB)
Pozvánka SUPERFINÁLE FLORBALU 2020 - Klubové Patro (272.22 KB)
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce

SUPERFINÁLE FLORBALU 2020

Pokyny pořadatele

Držitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k opakovanému vstupu do O2 areny v konkrétní den akce. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce, včetně přestávek. Výjimku tvoří používání malých kompaktních kapesních fotoaparátů pro veřejnost a profesionálních fotoaparátů, které budou používat fotografové akreditovaní pořadatelem.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům, jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz .

 

Superfinále 2020 – výjimečný sportovní svátek ve výborné atmosféře se po dvou letech vrací do pražské O2 areny

Vyvrcholení nejvyšších soutěží mužů a žen jedním rozhodujícím zápasem se za osm let své existence stalo tradiční součástí florbalové sezony. Od premiéry v roce 2012 se Superfinále každý rok těší většímu diváckému zájmu. Po dvou letech mimo hlavní město, se tato výjimečná sportovní akce vrací zpět do O2 areny, kde naváže na nezapomenutelnou atmosféru Mistrovství světa mužů 2018. 

Naposledy se v roce 2019 v Superfinále mužů potkaly týmy 1. SC Tempish Vítkovice a Technology Mladá Bolesav, mezi ženami změřily sílu 1. SC Tempish Vítkovice FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Ze souboje žen vyšly lépe hráčky Vítkovic, které se díky brance v prodloužení radovaly ze zisku mistrovské trofeje už popáté. Ostravský double před domácím publikem pak zkompletovali jejich kluboví kolegové, kteří v Superfinále mužů pokořili rivaly z Boleslavi a oplatili jim předloňskou porážku. 

Devátý ročník Superfinále florbalu se uskuteční v neděli 19.dubna, pro návštěvníky bude opět připraven bohatý doprovodný program zahrnující veletrh florbalových značek a mnoho dalšího. Nenechte si ujít další epizodu této jedinečné akce a přijďte zažít florbalové boje o titul v unikátní divácké atmosféře.

Informace o Superfinále florbalu 2020 naleznete na webových stránkách projektu www.ceskyflorbal.cz/superfinale.  Jako hlavní zdroj novinek slouží facebookové stránky Českého florbalu, které Vám i letos budou přinášet reportáže z nejvyšších soutěží, ze zákulisí superligových týmů či z programu superfinálového dne společně s řadou soutěží a novinek.

 

Superfinále florbalu – Jeden zápas rozhodne!