7. 6. 2019, 19:00hod.

XFN

VIP vstupenky

7. 6. 2019, 19:00hod.

XFN

VIP vstupenky
Datum 7. 6. 2019, 19:00 hod.
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel BEST RATING s.r.o.
Pokyny pořadatele
Cena Vstupenky Skybox: 10 Kč
Vstupenky Klubové patro: 490 Kč
Catering Klubové patro: 1300 Kč
Vstupenky Premier Club: 10 Kč
Catering Premier Club: 1300 Kč
Další informace

Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.

Pro VIP klienty možnost parkování v garážích za jednorázový poplatek 300 Kč. Do vyčerpání vyhrazené kapacity. Nákup možný na VIP pokladnách.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketportal
Ke stažení Pozvánka XFN 2019 - Klubové patro (426.34 KB)
Pozvánka XFN 2019 - Klubové patro sportovní kategorie (426.31 KB)
Pozvánka XFN 2019 - Skyboxy (425.22 KB)
Pozvánka XFN 2019 - Sportboxy (425.17 KB)
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel, nikoli společnost IRSnet CZ s.r.o. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům. 

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude společnost IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Mimořádná bitva ranařů! O titul se utkají Muradov s Kinclem

Na obzoru je bitva dvou největších bojovníků střední váhy v českém MMA. Na turnaji organizace XFN, který se uskuteční 7. června v O2 areně proti sobě totiž v hlavním souboji nastoupí Machmud Muradov a Patrik Kincl. Bude se jednat o titulový zápas ve střední váze, kde pás šampiona organizace drží prvně jmenovaný rodák z Uzbekistánu. „Vyhraje ten nejlepší, a to budu já! Střední váha patří mně,“ říká rázně obhájce.

Bitva dvou es MMA. Tak lze pojmenovat duel Machmuda Muradova s Patrikem Kinclem, který se odehraje začátkem června v pražské O2 areně. 

„Souboj s Patrikem bude jednoznačně jeden z mých nejtěžších za dlouhou dobu,“ přiznává Muradov. „Myslím, že patří mezi nejlepší zápasníky veltrové váhy v Evropě. Hodně toho dokázal. Respektuji ho a budu rád, když spolu vstoupíme do klece a vyhraje ten nejlepší. A to budu já! Střední váha patří mně,“ dodává populární uzbecký bijec žijící v Praze.

Oba gladiátory předchází pověst tvrdých bojovníků a velikých profesionálů, kteří dávají do tréninků maximum. Jejich duel tak určitě nabídne MMA špičkové kvality.

„Bude to rozhodně těžký zápas. Macha sleduji už dlouho, je to opravdový dříč a sportovec tělem i duší. On tomu obětuje, dá se říci, všechno,“ hodnotí soupeře Kincl. „Je to pro mě každopádně veliká výzva.“

Nastoupí proti sobě skutečné špičky tuzemské střední váhy (do 84 kil). Muradov je v dané divizi držitelem pásu šampiona XFN, má skvělou bilanci 19 výher, 6 proher. Kincl má za sebou již 21 vítězství a 9 ztrát, většinou ale zápasil ve velterové váze (do 77 kilo).

Na galavečeru v pražské O2 aréně se představí také elita česko-slovenského MMA: Ivan Buchinger, Lajoš Klein, Petr Kníže, Petra Částková, Vasil Ducár či Jaroslav Pokorný.

Rozhodně se bude jednat o mimořádný galavečer MMA!