Fed Cup 2018

Data 10. 2. 2018, 13:15 - 11. 2. 2018, 12:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Česká sportovní s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plánek Fed Cup (626.05 KB)
Prodej / rezervace Akce již proběhla
Cena

550 - 2 490 Kč
--------------------------------
Vozíčkář (ZTP/P): 990 Kč

Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Pokyny pořadatele – Fed Cup 2018 Česko - Švýcarsko

  1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
  2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
  3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
  4. Je zakázáno fotografování s výjimkou kapesních kompaktních fotoaparátů a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.
  5. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.
  6. Držitel vstupenky souhlasí s podmínkami stanovenými pořadatelem na www.fc2018.unas.cz .
  7. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

I.kolo Světové skupiny I. Fed Cupu by BNP Paribas 2018

Česko - Švýcarsko

termín konání: 10. -11. 2. 2018

místo konání: Praha, O2 arena

program:

sobota 10.2. 13:30 úvodní dvouhry

neděle 11.2. 12:00 závěrečné dvouhry, čtyřhra

  • I. kolo Světové skupiny nejprestižnější ženské týmové tenisové soutěže, sportovní akce mezinárodního významu
  • Česká tenisová reprezentace (Karolína Plíšková , Petra Kvitová, Barbora Strýcová, Lucie Šafářová a další - první pozice na týmovém žebříčku Mezinárodní tenisové federace) proti atraktivnímu týmu Švýcarska
  • První krok na cestě za dalším titulem pro naši mimořádnou tenisovou generaci.

Dvoudenní vstupenka první kategorie na pět zápasů do spodního patra O2 areny stojí 2.490 korun, vstupenky do horního patra 1.190 a 990 korun.

Jednodenní vstupenky na sobotu do horního ochozu areny jsou v prodeji za 650 a 550 korun, na neděli za 750 a 650 korun.

„Moc se těším na další bitvy za Českou republiku. Už to bude rok, co jsme hrály před domácím publikem naposled, atmosféra je vždy fantastická,“ řekla k nadcházejícímu zápasu Karolína Plíšková.

„Za ten rok bez Fed Cupu se mi začalo stýskat. Moc se těším na návrat do týmu a na atmosféru, která se dá prožít právě jen při Fed Cupu. Je skvělé, že hrajeme doma, už začínám počítat, kolik vstupenek budu potřebovat, budou to pěkné vánoční dárky,“ prozradila, co najdou někteří její blízcí, pod stromečkem Petra Kvitová.

„Co víc si kapitán může přát, než takhle motivované hráčky, jako je Kája a Petra. Přeji všem našim holkám, aby jim vyšla příprava a start do sezóny. Čekají mě příjemné starosti s nominací, která bude nejsilnější možná,“ řekl k utkání kapitán Petr Pála.

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce