Global Champions Prague Playoffs

Data 13. 12. 2018, 17:00 - 16. 12. 2018, 9:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Czech Equestrian Team a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plánek - Global Champions Prague Playoffs II (796.39 KB)
Prodej / rezervace Akce již proběhla
Cena

490 - 6 990 Kč

Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Příloha č.2

Pokyny pořadatele – Global Champions Prague Playoffs 2018

 

  1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
  2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
  3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
  4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.
  5. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.
  6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSNet s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

Galashow světového parkuru rozzáří Prahu

Největší akce světové série v parkurovém skákání se blíží. Do startu Global Champions Prague PlayOffs 2018 zbývá už jen několik týdnů. Premiéra prestižní soutěže za účasti elitních jezdců a koní světa se uskuteční v O2 areně od 13. do 16. prosince letošního roku, jejím organizátorem je Czech Equestrian Team.

Prague PlayOffs 2018 jsou zcela novým formátem soutěže jako vyvrcholení celoročního seriálu Longines Global Champions Tour a týmové soutěže Global Champions League. V průběhu čtyř závodních dnů se na kolbišti v O2 areně představí šestnáct nejlepších týmů a šestnáct nejlepších jezdců světa v parkurovém skákání – celkem to bude stovka jezdců a 200 koní. Závodit budou o celkovou dotaci bezmála 12 milionů eur. „Z pohledu parkurového skákání se jedná o akci zcela unikátní, žádnou podobnou jsme v rámci parkurového sportu v České republice dosud nehostili,” říká předseda organizačního výboru Jan Andrlík. 

Dle vývoje seriálu Global Champions je jasné, že mezi elitou nebude chybět český tým Prague Lions. V aktuálním pořadí mu patří 10. místo. Složení týmu pro pražský závod se bude vybírat z pětice Aleš Opatrný, Anna Kellnerová, Peder Fredricson, Niels Bruynseels a Gerco Schröder až podle aktuální formy závodníků i jejich koní.

„Účast českého týmu v Prague PlayOffs je pro nás zcela jistě odměnou. Od začátku sezony jsme věřili, že se to povede,“ netají Andrlík. K optimismu ho vedly skvělé výkony „Pražských lvů“ již od prvních závodů světové série, kdy v Miami dokonce ovládli jeden podnik Global Champions.

Týmu Prague Lions se už i rýsuje program pro Prague PlayOffs -  diváci budou mít možnost jej vidět a podpořit pravděpodobně už ve čtvrtek 13. prosince kdy bude probíhat čtvrtfinále týmové soutěže. “Pro diváky v České republice to bude historicky první přiležitost, kdy si budou moci porovnat umění českých jezdeckých špiček Anny Kellnerové a Aleše Opatrného s těmi nejlepšími a nejzkušenějšími světovými jezdci,” říká Andrlík.

Přípravy = logistika + doprovodný program

V rámci příprav se nyní organizační výbor zabývá především logistikou - směrem k závodům v halovém prostředí, ale také k venkovnímu prostoru u O2 areny, kde kromě jiného vyrostou dočasné stáje. „Tento prostor je pro příjezd kamionů s koňmi, technikou a veškeré dočasné stavby omezený. Musíme uřídit a zajistit, že se nic nestane a všechno bude včas na správném místě. Přípravy a organizace jsou v této části asi nejnáročnější,“ zdůrazňuje Andrlík. 

Zatímco sportovní program má podmínky jasně dané, přesně definované  jsou rozměry i počty překážek nebo základní rozestavění haly a její povrch. Při přípravě  doprovodného programu mají organizátoři “volné ruce”. „Připravujeme originální a pestrý program. Poprvé od roku 2007 se v České republice představí světoznámý J.F. Pignon se svou volnou drezurou camargských koní nebo skupina Horsemen, která předvede street parkur přes překážky pro koně. Diváci si jistě přijdou na své i při vystoupení souboru LaPutyka nebo při exhibičním závodu čtyřspřeží, ve kterém se kromě jiného představí zástupci národního hřebčína v Kladrubech nad Labem. V sobotním dopoledním programu, který je věnován zejména rodinám s dětmi, se pak představí čeští reprezentanti v psí agility, české reprezentační družstvo ve voltiži, pony show a další účinkující. Bude to zcela určitě ojedinělý a nezapomenutelný zážitek,” dodává Andrlík.

Vstupenky na galashow světového parkuru jsou k dispozici v síti Ticketportal. Cena denních vstupenek se pohybuje od 490 Kč do 1990 Kč. Aktuálně je prodaná přibližně třetina vstupenek. “Celková kapacita O areny v pěti programových blocích je kolem 65 tisíc vstupenek a prodeje se zatím vyvíjejí dle našeho očekávání, některé sektory jsou již vyprodány. Akce zatím oslovila především jezdeckou komunitu, která ví, co je Global Champions a jaký význam mají Prague Playoffs pro jezdecký sport. S končícími prázdninami se ale zájem zvedá i u široké veřejnosti, která si začíná uvědomovat, že půjde o skutečně mimořádné sportovní představení a významnou společenskou událost,” dodává Andrlík.

Co a kdy bude v Praze k vidění?

Prague PlayOffs , jehož organizátorem je Czech Equestrian Team, odstartuje už ve čtvrtek 13. prosince – večer je naplánováno čtvrtfinále Super Cupu, tzn. playoff týmové soutěže Global Champions League. Nastoupí proti sobě 12 týmů, které se v kvalifikačních kolech umístily na 5. až 16. místě. Nejlepší čtyři celky automaticky postupují do pátečního semifinále. 

V pátek 14. prosince bude opět hlavní soutěží Super Cup, přičemž do semifinále postoupí osm družstev ze čtvrtfinále a čtyři nejvíce bodující týmy z kvalifikací. 

Program soboty 15. prosince je rozdělen na dvě samostatné části – dopoledne se pojedou kategorie CSI2* a program bude zaměřen více na rodiny s dětmi. Odpoledne jsou v plánu pětihvězdičkové soutěže – Super Grand Prix s dotací 1,26 milionu eur, kde budou závodit pouze postupující z jednotlivých Velkých cen, tzn. pro šestnáct jezdců z letošní série Longines Global Champions Tour.

Vrcholem parkurového víkendu v Praze bude neděle 16. prosince s finále Super Cupu, ve kterém nastoupí šest nejlepších týmů a pojede se o celkovou dotaci 6,4 milionu eur.

 

 

*pro zobrazení celé tabulky klikněte

Informace

Veškeré informace jsou k dispozici na webu Global Champions Prague PlayOffs: www.pragueplayoffs.com

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce