Global Champions Prague Playoffs

Data 21. 11. 2019, 15:00 - 24. 11. 2019, 9:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Czech Equestrian Team a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán - Prague PlayOffs 2019 (550.39 KB)
Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketportal
Cena

Denní vstupenky:  290 Kč - 2190 Kč

Permanentky: 1490 Kč - 6990 Kč

---

Sleva 50 % na páteční vstupenku pro děti do 140cm. 

---

vozíčkář + doprovod

490 + 1 Kč 

 

Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Příloha č.2

Pokyny pořadatele – Global Champions Prague Playoffs

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům. Pro představení 22.11.2019 se poskytuje sleva pro děti do 140cm ve výši 50% z ceny vstupenky I., II. a III.kategorie.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

Galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs se po roce vrací do pražské O2 areny. Vyvrcholení celoročních sérií Global Champions League a Longines Global Champions Tour se v Praze uskuteční od 21. do 24. listopadu 2019. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal, ceny začínají už na 290 Kč.

Finále prestižní světové série Global Champions se po loňské úspěšné premiéře opět vrací do pražské O2 areny.  Zcela jedinečný formát soutěže s názvem Global Champions Prague Playoffs přilákal loni do Prahy 32 tisíc diváků, další dva miliony fanoušků sledovaly přímé přenosy prostřednictvím televizních obrazovek a internetu.

Barvy České republiky v této soutěži hájí tým Prague Lions. Letošní seriál absolvují ve složení Niels Bruynseels (Bel.), Gerco Schröder (Niz.), Anna Kellnerová (ČR), Marc Houtzager (Niz.), Wilm Vermeir (Bel.) a Marco Kutscher (Něm.). A v letošní sezoně nebudou mít Prague Lions zastoupení pouze v soutěži týmů - Belgičan Niels Bruynseels si díky triumfu v Grand Prix Longines Global Champons Tour v Cannes vybojoval místenku pro závěrečnou soutěž jednotlivců - Super Grand Prix v Praze! 

 

Vyvrcholení soutěže Global Champions Prague Playoffs se letos uskuteční o pár týdnů dříve, konkrétně od 21. do 24. listopadu 2019. Stejně jako loni připravili organizátoři zvýhodněné balíčky na celý program, aby si milovníci parkurových soutěží mohli vychutnat všechny čtyři závodní dny. „Snažíme se, aby byly vstupenky dostupné pro co nejvíce fanoušků, proto nejlevnější kategorie denních vstupenek začínají již na 290 korunách. Věříme, že se nám podaří k jezdeckému sportu přivést i nové příznivce,“říká Jan Andrlík, předseda organizačního výboru Global Champions Prague Playoffs a zároveň zástupce organizátora - Czech Equestrian Teamu. 

Ceny denních vstupenek v 1. kategorii, tedy do 1. patra O2 areny, se pohybují od 1290 Kč do 2190 Kč. Vstupenky do 4. patra lze zakoupit již od 290 Kč. 

Permanentky

Pro ty, kteří si chtějí užít všechny čtyři závodní dny jedinečné galashow světového pakuru, jsou připraveny permanentky od 1490 Kč. „Kupující v tomto případě obdrží balíček čtyř samostatných vstupenek. Ty jsou přenosné, kupující si tedy může užít celý čtyřdenní program sám, nebo se může o vstupenky podělit se svými blízkými či přáteli,” upřesnil Jan Andrlík. 

Držitelé permanentek se mohou těšit hned na několik výhod:

 • jistota nejlepších míst v daném sektoru, tedy vždy blíže ke kolbišti
 • přednostní vstup do O2
 • přístup zdarma do opracoviště v malé areně, 
 • 10% sleva na nákup ve fanshopu 
 • program Prague Playoffs zdarma

Dále budou k dispozici také VIP vstupenky, partyboxy či místa u stolů na klubovém patře. VIP vstupenky je možné zakoupit prostřednictvím VIP servisu, více informací na www.pragueplayoffs.com.

Prodej vstupenek na Global Champions Prague Playoffs začíná v pátek 8. března 2019 od 10.00 hod prostřednictvím sítě Ticketportal (www.ticketportal.cz). 

Základní informace

 • Název: Global Champions Prague PlayOffs
 • Termín: 21. – 24. listopadu 2019 
 • Dějiště: O2 arena, Praha
 • Účast: 16 nejlepších týmů světa + 19 nejlepších jezdců světa
 • Vstupenky: denní vstupenky - 1. patro: 1290 Kč - 2190 Kč, 4. patro: 290 Kč - 990 Kč
 • Permanentky: balíček vstupenek na celý mítink: 1490 Kč - 6990 Kč

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce