MISTROVSTVÍ EVROPY V JUDU

Data 1. 5. 2020, 11:00 - 3. 5. 2020, 11:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Český svaz juda Pokyny pořadatele
Ke stažení Pozvánka MISTROVSTVÍ EVROPY V JUDU - Sportboxy (506.73 KB)
Pozvánka MISTROVSTVÍ EVROPY V JUDU - Premier Club (510.86 KB)
Pozvánka MISTROVSTVÍ EVROPY V JUDU - Skyboxy (510.52 KB)
Pozvánka MISTROVSTVÍ EVROPY V JUDU - Klubová sedadla sportovní kategorie (507.09 KB)
Pozvánka MISTROVSTVÍ EVROPY V JUDU - Klubové patro (510.86 KB)
Cena Vstupenky Skybox: 10 Kč
Vstupenky Klubové patro: 190 Kč
Catering Klubové patro: 1 100 Kč*
Vstupenky Premier Club: 10 Kč
Catering Premier Club: 1 100 Kč*
Další informace

* cena 1 100 Kč platí pro jeden den akce (Základní cena)

Děti (101-140cm) - 400 Kč/den

Děti (do 100cm) - 100 Kč/den

---

Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.

Pro VIP klienty možnost parkování v garážích za jednorázový poplatek 400 Kč. Do vyčerpání vyhrazené kapacity. Nákup možný na VIP pokladnách.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Český svaz juda

Pokyny pořadatele

Vstupenka je přenosná, platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k opakovanému vstupu. Pro opakovaný vstup do O2 areny je nutné vstupenku před odchodem z O2 areny odhlásit u turniketů. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel, nikoli společnost IRSnet CZ s.r.o. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Používání malých kompaktních fotoaparátů a kamer během akce je povolené

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude společnost IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

Kontinentální vrchol juda v příštím roce přivítá pražská O2 arena. Pro řadu závodníků půjde o poslední možnost ke sbírání bodů do olympijské kvalifikace.

Domácí tým by se měl svému publiku představit v nejsilnějším složení a využít maximální možný počet účastnických míst. Lukáš Krpálek bude v O2 areně útočit na čtvrtý titul mistra Evropy, Pavel Petřikov oznámil svou derniéru na kontinentálních šampionátech. Mistrovství Evropy v judu proběhne v historii samostatné České republiky poprvé, v minulosti hostila šampionát pražská Sportovní hala v roce 1991.

Na tribuny se v sektorech v prvním patře haly vměstná 4500 diváků včetně míst pro čestné hosty, závodníky, média či partnery akce. Soutěže se uskuteční na čtyřech žíněnkách. „Ze všech míst bude na tatami plný výhled, nejlépe uvidí diváci na dlouhých stranách tribuny,“ uvedl předseda Českého svazu juda Jiří Dolejš.

Pro zájemce o zhlédnutí soubojů evropského šampionátu přímo v O2 areně jsou připraveny cenově zvýhodněné balíčky. Vstupné na všechny tři dny turnaje činí 1170 a 1470 korun. Mistrovství Evropy v judu 2020 hostí O2 arena v Praze od 1. do 3. května.

 

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Prodej lístků ještě nezačal