22. 10. 2019, 20:00hod.

EROS RAMAZZOTTI

Buy tickets

22. 10. 2019, 20:00hod.

EROS RAMAZZOTTI

Buy tickets
Date 22. 10. 2019, 20:00 hod.
Doors open 18:30
Place O2 arena, Praha
Organizer Bestsport, a.s.
Organizer's instructions
Price

1 590 - 2 490 CZK

---

wheelchairer + guide

1 090 + 1 CZK

Price categoriesOrientation plan - EROS RAMAZZOTTI
Sale / reservation Currently running on the Ticketportal sale network
Box Offices
Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

Box Offices

Pokladny u vstupu č. 10
Pracovní dny 13:00 - 18:00
Den akce 10:00 - do 1h od začátku akce

 

 

Pokyny pořadatele –E.RAMAZZOTTI

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Eros Ramazzotti returns to the O2 arena for the fourth time in October 2019!

The star Italian singer, songwriter and composer Eros Ramazzotti will return to the Prague O2 arena for the first time since 2015.  It will be his fourth stop in the largest Czech hall in fall 2019.

Ramazzotti came to Prague for the first time 10 years ago and he visited the heart of Europe three times since than.

After his last studio album Perfectto Ramazzotti cooperated with such a names like Tina Turner, Cher, Ricky Martine, Andrea Bocelli či Luciano Pavarotti. 

His fans are now really looking forward to his solo comeback. He promised new songs, new energy and a new tour earlier this year. And that's coming. That's going to be really big, as it suggests the name of the new studio album - Grande! 

The announced World Tour Eros Ramazzotti-Vita Ce N'è World Tours will contain new song as well as the biggest Ramazzotti hits, such as Cose Della Vita and Piu Bella Cosa.