31. 10. 2020, 19:00hod.

Lang Lang - Lang Lang in Concert

Date 31. 10. 2020, 19:00 hod.
Place O2 arena, Prague
Organizer JV Classics s.r.o.
Organizer's instructions
Price

1 100 - 8 800 CZK

---

wheelchair + guide

1800 + 1 CZK

Price categoriesorientation plan Lang Lang
Sale / reservation Currently running on theTicketportal
Download orientation plan Lang Lang (445.07 KB)
Box Offices
Box office - entry no. 10, O2 arena
Working days13:00 - 18:00
Event day10:00 - to 1 hour after the start of the event

Box Offices

Box office - entry no. 10, O2 arena
Working days13:00 - 18:00
Event day10:00 - to 1 hour after the start of the event

Pokyny pořadatele - Lang Lang in Concert

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel, nikoli společnost IRSnetCZ s.r.o. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude společnost IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Pianist, teacher and philanthropist Lang Lang has been one of the brightest stars of classical music in recent years. On October 31st, 2020 Lang Lang will perform Infront of the Czech audience in Prague's O2 arena accompanied by the Czech National Symphony Orchestra and conducted by Maestro Ion Marin.

Lang Lang sold out famous concert halls around the world (Carnegie Hall NY, Beijing National Grand Theater, Berlin Philharmonic, London Royal Albert Hall or LA Hollywood Bowl) and performs with top orchestras and conductors such as Sir Simon Rattle, Gustavo Dudamel, Daniel Barenboim or Christoph Eschenbach. In addition, he merely collects the most prestigious artistic awards, as the Crystal Award (Davos 2010) or the Classic Brit Award (2013). The New York Times has declared this virtuoso "the hottest contemporary artist in the field of classical music."

BUY TICKETS

close

Pick a date

Prodej lístků ještě nezačal