25. 6. 2019, 20:00hod.

PHIL COLLINS

Date 25. 6. 2019, 20:00 hod.
Doors open 18:30
Place O2 arena, Prague
Organizer LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.
Organizer's instructions
Price

2190 - 3990 CZK

wheelchairer + guide

1990 + 1 CZK

Price categoriesOrientation plan - Phil Collins 2019 V
Sale / reservation The action has already taken place.
Box Offices
Box office - entry no. 10
Working days 13.00 - 18.00
Event day 10.00 - to 1 hour after the start of the event

 

Box Offices

Box office - entry no. 10
Working days 13.00 - 18.00
Event day 10.00 - to 1 hour after the start of the event

 

POKYNY POŘADATELE  –  PHIL COLLINS

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci  kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

Phil Collins returns to the stage

One of the great British musicians is back performing and returning to Europe! 

With 100 million record sales to his name, Number 1 albums the world over and songs that have soundtracked millions of lives, Phil Collins is a legend whose work has received growing acclaim as a new generation of artists have discovered and been inspired by an incredible career. 

Phil made his live return with a series of sold out European shows, followed by huge South and North American tours. 

"I thought I would retire quietly,"says Phil of his return, "But thanks to the fans, my family and support from some extraordinary artists I have rediscovered my passion for music and performing. It's time to do it all again and I'm excited.  It just feels right."

One the most successful artists of his generation, with more UK Top 40 singles than any other artist of the 1980s, Phil Collinscame to prominence first as drummer and then as frontman of Genesis, making his solo debut with 1981's album Face Value, containing smash hit single 'In The Air Tonight.'   

He followed this with an extraordinary run as a prolific hit maker.  3 UK Number ones  - Easy Lover, You Can't Hurry Love and Against All Odds (Take A Look At Me Now) - as well as 7 US Number 1s and global smashes including One More Night, Separate Lives, Two Hearts, Another Day In Paradise, I Wish It Would Rain Down, Both Sides Of The Story and Dance Into The Light to name but a few. 

BUY TICKETS

close

Pick a date