24.4.2022 18:30

GHOST

Ticket sales have ended.

Date 24.4.2022 18:30
Entry from 17:00
Place O2 arena, Praha
Organizer LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Organizer
Download Orientation Plan GHOST Ticketmaster (389.71 Kb)
Orientation Plan GHOST Ticketportal (228.70 Kb)
Price

CZK 990 – 1 690
---
wheelchairer + guide
CZK 990 + CZK 1

Sale / reservation Ticket sales have ended.
Box offices
Box office - entry no. 10, O2 arena
Mon - Fri13:00 - 18:00
Event day13:00 - 1 hour after the start of the event

Opening hours may change depending on the event schedule.

Information Bestsport, a.s. records of visitors and other persons in accordance with Privacy Policy.

Organizer – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

POKYNY POŘADATELE  –  GHOST

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci  kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz .

 

Today, as clouds obscure the sun and bad omens abound, GHOST rise again with their biggest UK & European tour to date. Through April & May 2022, the Grammy Award-winners will once more plume the black steeds as they take their dark extravaganza to arenas everywhere. Back in 2018, the ‘A Pale Tour Named Death’ trek started its two-year run at the historic Royal Albert Hall in London; for this long-awaited return, branded ‘IMPERATOUR – EUROPE 2022’, GHOST again commence proceedings in the UK before descending upon Europe’s most impressive venues.

GHOST – ‘IMPERATOUR – EUROPE 2022’

24 April 2022 - Prague, O2 arena

23 RITUAL PERFORMANCES IN 14 EUROPEAN COUNTRIES – THE BIGGEST HEADLINING TOUR TO DATE!

Support across all shows will be provided by Uncle Acid & The Dead Beats and Twin Temple.

Meanwhile, GHOST recently unveiled their first new track in two years, ‘Hunter’s Moon’, which features in the current Halloween Kills movie. Revel in the phantasmagoric video directed by Amanda Demme.

Hunter’s Moon’ appears on January 21st 2022 as a collectible 7-inch single via Loma Vista Recordings. ‘Hunter’s Moon’ can be streamed, purchased and /or pre-ordered in its vinyl incarnation. The retail version of the 7-inch will feature the special B-side, ‘Halloween Kills (Main Title)’, performed, produced & engineered by John Carpenter, Cody Carpenter & Daniel Davies.

Elsewhere, a US 26-city arena tour was recently announced for January/ February 2022, on which GHOST will be co-headlining with Volbeat, closing the show every night. For further information, go to www.ghost-official.com.

 

THE OFFICIAL SELLERS OF TICKETS FOR EVENTS AT THE O2 ARENA ARE TICKETMASTER AND TICKETPORTAL. WE DO NOT WARRANT THE VALIDITY OF TICKETS PURCHASED FROM OTHER SELLERS.