25.6.2022 20:00

THE ALICIA + KEYS WORLD TOUR

Prodej vstupenek byl ukončen.

Data 25.6.2022 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán ALICIA KEYS Ticketportal (245.06 Kb)
Orientační plán ALICIA KEYS Ticketmaster (415.23 Kb)
Cena

1 790–2 390 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 290 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal.

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

POKYNY POŘADATELE  –   Alicia Keys  –  ALICIA The World Tour

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci  kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 byl pořadatel nucen zrušit termín koncertu ALICIA KEYS, který se měl konat dne 25. 6. 2021 (původně 5. 6. 2020) v pražské O2 areně.

Zrušený koncert se bude konat v novém termínu dne 25. 6. 2022 opět v pražské O2 areně.

Vstupenky zakoupené na původní termíny 5. 6. 2020 a 25. 6. 2021 platí na nový termín 25. 6. 2022 a není třeba je vyměňovat.

Pořadatelé koncertu oznámili speciálního hosta. Bude jím zpěvačka Lous And The Yakuza, která vystoupí se svým setem před hlavním vystoupením.

Belgicko-konžská umělkyně a aktivistka Lous and the Yakuza prorazila v roce 2019 fantasticky na světové hudební scéně se svým autobiografickým debutovým albem Gore – celé nazpívané a zarapované ve francouzštině a produkované španělským El Guinchem (Rosalia). Díky údernému debutovému singlu „Dilemme“ (55 milionů streamů, platinová deska v Itálii), po němž následovaly prestižní mezinárodní spolupráce (Joey Bada$$, Tha Supreme & Mara Sattei), má „Gore“ k dnešnímu dni více než 130 milionů streamů po celém světě a 40 milionů zhlédnutí na YouTube. Lous také vynikla svými okouzlujícími vystoupeními v pořadech Colors, Jimmy Fallon (The Tonight Show), prestižními obálkami v tisku (i-D, Pop Mag, Elle atd.) a významnými články (New York Times, Vogue, Vanity Fair atd.), díky nimž se stala umělkyní, kterou je třeba sledovat.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.