5.2.2022

CAVALLUNA

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 5.2.2022
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán CAVALLUNA Ticketportal (461.57 Kb)
Orientační plán CAVALLUNA Ticketmaster 14:00 (220.52 Kb)
Orientační plán CAVALLUNA Ticketmaster 19:00 (219.21 Kb)
Cena

790 - 1 690 Kč
---
vozíčkář + doprovod
690 Kč + 1 Kč

 

 

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Pokyny pořadatele  –  CAVALLUNA

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

Na základě usnesení německé vlády ze dne 17. června 2020 jsou až do 31. října 2020 kromě několika výjimek v Německu zakázány velké společenské události. Toto další rozšíření zákazu rozsáhlých akcí je velkou ranou pro producenty show CAVALLUNA, společnost Apassionata World GmbH, kteří doufali, že již brzy bude možné návštěvníky svých akcí znovu přivítat. Vzhledem k těmto okolnostem tak v tuto chvíli není možné naplánovat celé turné s jistotou. Turné „Tajemství věčnosti“ tak bude v plném rozsahu odloženo o jeden rok. Pražská představení Cavalluna se tak neuskuteční v původně plánovaném termínu 27. února 2021.

Se spoustou úsilí a závazku k fanouškům však bylo možné najít nové datum pro pražská představení. „Cavalluna – Tajemství věčnosti“ se českému publiku představí v O2 areně v novém termínu 5. února 2022 od 14 a 19 hodin.

Původní vstupenky zůstávají v platnosti i na nové termíny akce a není potřeba je vyměňovat.

Vstupenky z 27. 2. 2021 (14:00) platí na 5. 2. 2022 (14:00)

Vstupenky z 27. 2. 2021 (19:00) platí na 5. 2. 2022 (19:00)

Nová show „Cavalluna – Tajemství věčnosti“ slibuje spektakulární jezdecké výkony kombinované s artistickými prvky a emocemi nabité hudební kompozice – to vše spojené pohádkovým příběhem. Mamey, krásná dcera tajemného kmene se vydává na cestu napříč střední Amerikou, aby navrátila Kámen věčnosti jeho právoplatným majitelům, svému lidu. Na cestě se potká s mladým farmářem Joaquimem, který putuje za stejným cílem – společně se tak vydají za napínavým dobrodružstvím. Odhalí nakonec „Tajemství věčnosti“?

Již s úspěšnými představeními „Společníci světel“, „Svět fantazie“ a „Legenda pouště“ se kreativní režisér Klaus Hillebrecht dotkl diváků velkolepou produkcí a nezaměnitelným soundtrackem. „Tajemství věčnosti“ tak bez problémů zapadá do sedmnáctileté tradice úspěšných představení s koňmi, která od roku 2003 ohromila více než 7,5 milionu diváků v celé Evropě.

Další informace o představení najdete na www.cavalluna.com.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

 

Důležité upozornění

AKTUÁLNÍ PODMÍNKY PRO VSTUP DO O2 ARENY

Pro vstup do O2 areny je nutné se prokázat jedním z následujících bodů:

 

  • Potvrzením o očkování proti covid-19
  • Potvrzením o prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech
  • Negativním PCR testem, který není starší než 7 dní
  • Negativním antigenním testem, který není starší než 72 hodin

Více informací naleznete ZDE