19.10.2019 18:00

Český mejdan s Impulsem 2019

Prodej vstupenek byl ukončen.

Data 19.10.2019 18:00
Vstup od 16:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plánek ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2019 II (311.61 Kb)
Cena

640 - 2590 Kč

---

vozíčkář + doprovod

640 + 1 Kč

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

Český mejdan s Impulsem odhaluje program!

Přípravy na letošní domácí hudební akci roku jdou do finále. Už počtvrté míří do pražské Oareny Český mejdan s Impulsem. Téměř pětihodinový koncert, který u nás nemá obdoby, spojí 19. října dvanáct velkých jmen české a slovenské populární hudby.

Začínáme v 18:00 skupinou Slza, která slíbila naživo zahrát svou našlápnutou novinku Hoď tam trsa. A pak sérii osvědčených hitů jako HolomrázKatarze nebo Lhůta záruční.

CMI_Slza

Žily, Ty a Tvoja sestra nebo Lekná = skupina No Name, to je jasné. Také No Name budou mít pro návštěvníky koncertu něco nového – filmovou písničku I prokletí může být štěstí. Následují Mandrage. Takže i TravoltaMotýli nebo Šrouby a matice. Tahle plzeňská kapela se určitě postará o to, abyste vyplavili své Endorfiny.

Další část koncertního maratonu otevře Hurikán Dalibor Janda. Až mu bude na pódiu smutno, přivede dceru Jiřinu Annu. Hned potom bude arena patřit Mekymu Žbirkovi, který už několikrát dokázal, že jeho hity 22 dní nebo Múr našich lások nestárnou. Duet Skúška snov se Zlatým slavíkem z roku 1982 zazpívá Katarína Knechtová a přidá i svůj vlastní repertoár.

Pořádně vysoko letos vystoupala hvězda Marka Ztraceného. Podařilo se mu naši největší halu zaplnit a na Českém mejdanu si dá generálku na vlastní únorové koncerty. 

Ještě překvapení od Petra Koláře. Tentokrát sáhne do repertoáru zpěváka, se kterým ho pojilo velké přátelství.

To už se blížíme do finále. Za hlasy tří našich hvězdných zpěvaček: Hany ZagorovéHeleny Vondráčkové a Lucie Bílé. Ať s nimi zpívá celá hala! Spěchám, Maluj zase obrázky, Dlouhá noc, Sladké mámení, Haňa Zaňa, Most přes minulost, to je jen malá ochutnávka z toho, co během večera uslyšíte naživo.

CMI_Bila

Programem také letos provázejí Vlasta Korec a Petr Vondráček. A abychom nezapomněli na velké orchestry: Boom!Band Jiřího Dvořáka, který doprovází elitní české sólisty a Hudební skupinu Petra Maláska, který už neodmyslitelně patří k Lucii Bílé.

Ukončení koncertu očekáváme kolem 23:15, to aby diváci stihli večerní spoje. 

Poslední lístky jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal v cenovém rozmezí 640 Kč – 2590 Kč. 

Producenty koncertu jsou Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport.