16.10.2021 18:00

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2021

Prodej vstupenek byl ukončen.

Data 16.10.2021 18:00
Vstup od 16:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM Ticketportal (525.46 Kb)
Orientační plán ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM Ticketmaster (75.52 Kb)
Cena

490 - 2 590 Kč
---
vozíčkář + doprovod
640 Kč + 1 Kč

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Příloha č.2

Pokyny pořadatele – ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2020

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

„Každá radost má své jméno. Jsme přesvědčeni o tom, že i třeba malá radost dělá každý den lepším. Ve vysílání se o tom snažíme přesvědčit i naše posluchače a teď jim jednu takovou radost chceme udělat i my v Rádiu Impuls. Český mejdan 2021 bude!“ potvrdil konání hudební akce roku generální

ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.

Přesunutý loňský ročník dodrží avizovaný termín a uskuteční se v sobotu 16. října 2021 od 18.00 hodin v pražské O2 areně.
Už pátým rokem rozezní největší halu u nás Český mejdan s Impulsem 2021 a bude trvat téměř pět hodin. Se stejnou radostí vám můžeme oznámit, že headlinerem letošního ročníku bude kapela Chinaski, která se vrátí na Český mejdan na den přesně po pěti letech. Byli to právě Chinaski, kteří odstartovali úspěšnou Mejdanovou cestu.

Účast potvrdila i česká Lady soul, Marie Rottrová, která určitě pro své vystoupení vybere největší hity své téměř 60 let dlouhé hudební kariéry.

Další dvě hvězdná jména, která vystoupí na Českém mejdanu, a rozhodně je není třeba dlouze představovat, jsou legendární bigbítová kapela Olympic a hitmaker Xindl X.

Návrat na Český mejdan s Impulsem hlásí zpěvák, jehož písničky ozdobily mnoho českých filmů, Michal Hrůza. V letošní sestavě nebude chybět ani současná nejpopulárnější mladá česká skupina Mirai a svoje písně naživo přijde zahrát i výborná kapela Jelen, která vévodí české rádiové hitparádě.

Dle posledních vládních nařízení, která vejdou v platnost 1. 9. 2021, bude umožněno pořadatelům kulturních akcí umožnit vstup do objektu divákům do naplnění kapacity za dodržení stanovených podmínek a hygienických opatření. „Věříme, že se do daných limitů vejdeme a přivítáme v O2 areně příznivce skvělé české muziky. Nadále budeme sledovat vývoj pandemické situace a řídit se budeme výhradně podle aktuálně nastavených pravidel, o nichž budeme samozřejmě naše posluchače informovat ve vysílání, na webu i prostřednictvím sociálních sítí,“ dodal Jiří Hrabák.

Vstupenky na Český mejdan s Impulsem jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal a Ticketmaster. Zakoupené vstupenky na původní termín (17.10.2020) zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.
Více informací najdete na www.impuls.cz, facebooku a instagramu Rádia Impuls.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.