16.10.2021 18:00

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2020

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 16.10.2021 18:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM Ticketportal (525.46 Kb)
Orientační plán ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM Ticketmaster (75.52 Kb)
Cena

490 - 2 590 Kč
---
vozíčkář + doprovod
640 Kč + 1 Kč

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Příloha č.2

Pokyny pořadatele – ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2020

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

 

Zapište si do svých kalendářů nový termín. Těšíme se na Vás všechny v O2 areně v novém termínu v sobotu 16. října 2021!

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

Naši milí mejdanoví příznivci a posluchači Rádia Impuls,

tato zpráva se nám nepíše úplně lehce, protože jsme do poslední chvíle věřili, že se nám podaří letošní jubilejní 5. ročník domácí hudební akce roku uskutečnit. Bohužel to ale vzhledem k aktuální epidemiologické situaci není možné. Nedokázali bychom pro Vás zajistit komfort a atmosféru, na kterou jste byli v historii Českého mejdanu s Impulsem zvyklí. Navíc je náš koncert téměř pětihodinový. Nemohli bychom organizovat autogramiády, doprovodný program a řadu dalších příjemných benefitů, které prostě k této akci neodmyslitelně patří, a které jsou součástí atmosféry. Změnila by se i kapacita haly, takže by mnozí z vás neměli místo, které si zakoupili. Ale především je pro nás důležité Vaše zdraví. Proto jsme nuceni letošní ročník Českého mejdanu zrušit, ale už nyní vám s radostí oznamujeme nový termín akce v příštím roce.

Uděláme vše pro to, aby příští mejdan byl stejně bohatý a rozmanitý, jako byly všechny České mejdany s Impulsem.  Většina umělců, kteří měli vystoupit  letos, už má nový termín ve svém kalendáři, a myslíme, že přidáme i další atraktivní jména. Slibujeme, že Český mejdan 2021 bude opět stát za to a věříme, že nám svou přízeň zachováte, neklidné době navzdory.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.