15.10.2022 18:00

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2022

Prodej vstupenek byl ukončen.

Data 15.10.2022 18:00
Vstup od 16:30 (plánovaný konec akce 23:00)
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Pozvánka ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM Klubové patro (504.87 Kb)
Pozvánka ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM Skyboxy (583.21 Kb)
Pozvánka ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM Premier Club (503.72 Kb)
(0Kb)
(0Kb)
Skybox Vstupenky: 10 Kč
Catering: 1 500 Kč
Klubové patro Vstupenky: 490 Kč
Catering: 1 500 Kč
Premier Club Vstupenky: 10 Kč
Catering: 1 500 Kč
Další informace

Pro VIP klienty možnost parkování:
PARKING VIP O2 ARENA – cena 500,- Kč/akce
PARKING VIP STAGES HOTEL – cena 400,-Kč/akce

Do vyčerpání vyhrazené kapacit.
Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Sestava Českého mejdanu s Impulsem 2022 je kompletní! Premiéru si na mejdanovém pódiu O2 areny střihne nestárnoucí IVAN MLÁDEK a jeho BANJO BAND. Přibude do hvězdné sestavy, kterou tvoří MAREK ZTRACENÝ, DIVOKEJ BILL, MICHAL DAVID, NO NAME, VÁCLAV NECKÁŘ a PETER NAGY! Výjimečný pětihodinový koncert se odehraje v pražské O2 areně v sobotu 15. října 2022 už pošesté.

K Českému mejdanu s Impulsem patří skvělá nálada, a jestli někdo umí publikum rozehřát svými písničkami, tak je to určitě Ivan Mládek. Navzdory tomu, že letos oslavil osmdesátku, pořád mu to spolu s Banjo Bandem parádně hraje a publikum si s radostí zpívá hity jako Prachovské skály, Hlásná Třebáň nebo Neopatrný křeček. „Proto máme velkou radost, že se nám povedlo Ivana Mládka a Banjo Band pro Český mejdan získat a obohatit tak letošní sestavu o další skvělé jméno, které je zárukou toho, že se celá hala rozezpívá,“ vzkazují pořadatelé. A zatímco ostatní muzikanti se netají určitým respektem k naší největší koncertní hale, Ivan Mládek se na Impulsu s humorem sobě vlastním nechal slyšet, že to na místě dobře zná. „Já jsem tam do Vysočan chodil na praxi, když jsem dělal soustružníka.“

Nováčkem na Českém mejdanu bude také kapela Divokej Bill, která si naši největší koncertní halu osahala už před pár lety, a povedlo se jim ji vyprodat. Přesto mají velký respekt. „V O2 areně jsme hráli, když nám bylo 20 let. Když si tam stoupneš, tak zkoprníš a emoce s tebou cvičí. Těch 20 tisíc lidí, to je nářez,“ vzpomíná kytarista z Divokýho Billa, Roman Procházka. Diváci nepřijdou o hity, jako Plakala, Rozárka, Znamení, Malování nebo Všema deseti. Zároveň ale Billové chystají i nové písničky, které v areně naživo představí. Mimochodem, víte, že tahle parta muzikantů oslaví příští rok 25 let?

Headlinerem letošního Českého mejdanu s Impulsem je Český zlatý slavík Marek Ztracený, který začíná být ve vysočanské areně jako doma. Jeho koncerty jsou zárukou, že se lidé baví a Marek dělá všechno proto, aby s ním publikum bylo na jedné vlně. „Chci, aby všichni zpívali společně,“ to jeho jednoduchý vzkaz pro diváky, na které se prý těší stejně jako na kolegy, kteří se s ním na pódiu vystřídají.

Na jeho vystoupení se naopak těší Michal David, který ani letos nebude chybět. Cestu z Košic do Prahy si ráda udělá nejpopulárnější slovenská kapela v Čechách – No Name, které prý dlouhé cestování „Žily“ netrhá. Pár dní před svými narozeninami si užije Mejdan Václav Neckář, který má radost, že se konečně zase může hrát. A svou muzikantskou formu přijede předvést Peter Nagy, který získal Andělskou nominaci za své nové album Petrolej.

„Užijte si pět hodin té nejlepší české a slovenské muziky a buďte na Českém mejdanu s Impulsem s námi.“ To vzkazují producenti koncertu – Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport. V prodeji jsou opět i speciální lístky VIP Platinum na sezení přímo u pódia. Vstupenky jsou k dostání v prodejních sítich Ticketportal a Ticketmaster v cenovém rozmezí 490 Kč – 2.590 Kč.

Více informací najdete na www.impuls.cz a facebookovém profilu https://www.facebook.com/raaaadio.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.