29.5.2019 20:00
30.5.2019 20:00
31.5.2019 16:00
31.5.2019 20:00
1.6.2019 16:00
1.6.2019 20:00
2.6.2019 13:00
2.6.2019 17:00

CIRQUE DU SOLEIL – TORUK

Prodej vstupenek byl ukončen.

Data 29.5.2019 20:00
30.5.2019 20:00
31.5.2019 16:00
31.5.2019 20:00
1.6.2019 16:00
1.6.2019 20:00
2.6.2019 13:00
2.6.2019 17:00
Vstup od 15:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plánek CIRQUE DU SOLEIL - TORUK X (324.28 Kb)
Cena

1 490 - 2 290 Kč

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci  kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

KRITIKY OSLAVOVANÁ MEZINÁRODNÍ UMĚLECKÁ SKUPINA CIRQUE DU SOLEIL SE CHYSTÁ POPRVÉ V HISTORII PŘIVÉZT V RÁMCI SVĚTOVÉHO TURNÉ DO ČESKÉ REPUBLIKY SVOU MIMOŘÁDNOU PRODUKCI S NÁZVEM TORUK – The First Flight. TOTO NADČASOVÉ PŘEDSTAVENÍ CIRQUE DU SOLEIL, KTERÉ JE INSPIROVÁNO FILMEM AVATAR (JAMES CAMERON), BUDE MOŽNO ZHLÉDNOUT V SÉRII PĚTI EXKLUZIVNÍCH SHOW V PRAŽSKÉ O2 ARENĚ OD 29. 5. 2019 DO 2. 6. 2019.

Představení TORUK – The First Flight, které je inspirováno filmem Jamese Camerona AVATAR, vás přenese do světa Pandory ve vizuálně ohromujícím živém představení. Zažijete poutavý příběh vyprávěný prostřednictvím nového světa imaginace, objevů a možností.

Prostřednictvím poutavé fúze špičkových vizuálů, loutkářských a divadelních scén, jež jsou neseny fascinujícím filmovým příběhem, Cirque du Soleil uplatňuje svůj jedinečný styl v imaginárním světě Jamese Camerona a „vytváří vazbu“ mezi dvěma příbuznými uměleckými vizemi zachycujícími imaginaci.

Tento nevšední zážitek také nese výrazný rukopis režisérů a multimediálních inovátorů, kterými jsou Michel Lemieux a Victor Pilon. Je to živoucí óda na symbiotické soužití Na’vi s přírodou a jejich víra v základní propojení všech živých bytostí.

TORUK – The First Flightje mýtický příběh zasazený tisíce let před události zobrazenými ve filmu AVATAR. Odehrává se ještě předtím, než kdokoliv z lidstva stanul poprvé na Pandoře.  Průvodkyní představením je „Vypravěčka Na’vi“, která diváky seznámí s nezapomenutelnými postavami příběhu. 

Ralu a Entu jsou dva chlapci klanu Omatikayi na pokraji dospělosti, kteří se rozhodnou vzít věci do svých rukou v okamžiku, kdy přírodní katastrofa hrozí zničením posvátného Stromu duší. 
Když se dozvědí, že jim létající tvor Toruk může pomoci zachránit Strom duší, vypraví se spolu s novou kamarádkou Tsyal do Plovoucích Hor tohoto mocného červeno-oranžového dravce, který ovládá pandorské nebe, najít.  Proroctví se naplňuje, když se mezi klany objeví čistá duše, aby vůbec poprvé osedlala Toruka a zachránila Na’vi před hrozným osudem.

Tvůrčí tým
Na představení TORUK – First Flightse podílelo 13 tvůrců pod uměleckým vedením Guye Lalibertého (průvodce) a Jeana-Françoise Boucharda (kreativní průvodce) ze společnosti Cirque Du Soleil a James Cameron, Jon Landau, Kathy Franklin a Richie Baneham z Lightstorm Entertainment:

Michel Lemieux a Victor Pilon – Autoři show a režiséři, režie multimédií
Neilson Vignola – Kreativní ředitel
Carl Fillion – Výtvarníci scény a rekvizit 
Kym Barrett – Kostýmy a make-up
Tuan Le a Tan Loc – Choreografie
Bob & Bill – Skladatelé a hudební režiséři
Jacques Boucher – Zvuk
Alain Lortie – Světla
Patrick Martel – Návrhář loutek
Germain Guillemot – Návrhář akrobatických výkonů
Pierre Masse – Návrhář výstroje a akrobatického vybavení

TORUK – The First Flightaplikace
Ve snaze přinést publiku zcela nový zážitek Cirque du Soleil spustil prvotřídní aplikaci TORUK – The First Flight. Díky spolupráci s dlouhodobým technologickým partnerem společnosti SAP aplikace zvyšuje zážitky ze show a umožňuje publiku, aby se stali součástí akce před, během a po představení! Klikněte zde pro stažení aplikace
https://itunes.apple.com/us/app/toruk-the-first-flight/id1060239115?mt=8

TORUK – The First Flight– sociální média
Facebook: www.facebook.com/torukthefirstflight
Twitter: @cirque
Instagram: @cirquedusoleil 
Snapchat: @CirqueSnap 
#TORUK #Avatar #CirqueduSoleil

Cirque Du Soleil
TORUK – The First Flightje 37. produkcí společnosti Cirque du Soleil od roku 1984. Společnost přinesla nadšení a radost již více než 190 milionům diváků ve více než 450 městech na šesti kontinentech. Cirque du Soleil má téměř 4 000 zaměstnanců, z toho 1300 umělců z více než 50 různých zemí.

Více informací o Cirque Du Soleil najdete na  https://www.cirquedusoleil.com
Více informací o nadaci ONE DROP k dispozici na https://www.onedrop.org