28.1.2023 20:00

DARA ROLINS „50“ – NEJVĚTŠÍ KONCERT V ŽIVOTĚ

Prodej vstupenek byl ukončen.

Data 28.1.2023 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán DARA ROLINS Ticketmaster (303.23 Kb)
Orientační plán DARA ROLINS Ticketportal (341.80 Kb)
Cena

990 – 19 990 Kč
---
vozíčkář + doprovod
990 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal.

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

„Nechcem predbiehať udalosti, ale občas je určitý náskok prirodzený:). Už len mesiac ma totiž delí od momentu, kedy sa ocitnem v presnom polčase môjho života.

Viem, že ma ešte čaká hromada ďalších zážitkov, ale keď sa človek ocitne „v polovičke“, má celkom prirodzene potrebu bilancovať, pribrzdiť, zamyslieť sa a urobiť niečo, čo tento moment urobí NAVŽDY nezabudnuteľným. Už teraz mám za sebou toho toľko, že by to hravo vystačilo hneď na niekoľko životov. To, čo sa mi podarilo s vami zažiť, precítiť, dostať a odovzdať, je až neuveriteľné. A presne z týchto dôvodov chcem spolu s vami prežiť niečo špeciálne, jedinečné, NEOPAKOVATEĽNÉ a to doslova a dopísmena.

Chcem vás pozvať na najväčiu narodeninovú párty môjho života:)! Vrátiť ešte raz všetky spomienky, oživiť ich, dotknúť sa tých najcitlivejších miest v našom srdci. Objať v predstavách vaše lásky, deti, aj tých, ktorí nás opustili, ale v PRVOM RADE sa dobre zabaviť, pretože vám chcem sprostredkovať nezabudnuteľný zážitok. Len raz. Nikdy pred tým, ani potom.

Môj koncert, ktorým chcem zmapovať všetky tie neuveriteľné roky mojej kariéry, od detstva až po súčasnosť. Od Arabely a Anjelika cez Zvonky, What you see is what you get a Party DJa po Nebo Peklo a Penu.

Príďte so mnou osláviť 50 rokov môjho života! Zaspievať si spolu pesničky, na ktorých ste vyrastali, ktoré formovali váš štýl, váš šatník aj účes.

Celý život jazdím po Československu ja za vami a teraz vás chcem poprosiť aby ste pre zmenu prišli vy, za mnou, do Prahy.

KAM a KEDY?

V sobotu 28 januára do O2 arény.

Těším sa na Vás, ani neviete jak!

Vaša Dara„

Koncert Dara Rolins 50 se uskuteční 28. 1. 2023 v O2 areně Praha. Vstupenky v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

O2 Arena mapa

Důležité upozornění

NA TŘECH ZÁPASECH HC SPARTA PRAHA ZAPLATÍTE POUZE KARTOU

Milí návštěvníci hokejových zápasů v O2 areně,

rádi bychom Vás informovali, že na zápasech HC Sparta Praha ve dnech 26. 2., 28. 2. a 3. 3. bude možné v O2 areně zaplatit pouze kartou.
Bezhotovostní platby se budou týkat stánků s občerstvením i merchandisingem uvnitř arény.

Detailní informace o „cashless“ utkáních se dočtete ZDE.