1.10.2019 20:00

DAVID GARRETT

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 1.10.2019 20:00
Vstup od 18:30
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení OP David Garrett (247.63 Kb)
Cena

1490 - 2990 Kč

---

vozíčkář + doprovod

1190 + 1 Kč

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Pokyny pořadatele – DAVID GARRETT

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Žádná filharmonie, raději Coldplay. „Ďáblův houslista“ David Garrett s vizáží rockové hvězdy předvede poprvé svou sólovou show v O2 areně

Houslista David Garrett je známý českému publiku hlavně jako hostující hvězda koncertu České filharmonie z roku 2015. Tento charizmatický umělec německo-amerického původu však působí na scéně již 10 let. A doslova řádí. Kromě klasických melodií totiž publikum hltá jeho předělávky slavných popových či rockových písní. Garrett se nebojí sáhnout do repertoáru Coldplay, Prince nebo Nirvany. Celosvětové turné zavede Davida Garretta 1. října 2019 poprvé do pražské O2areny. 

Osmatřicetiletý David Garrett dosud vydal jedenáct alb, to poslední  názvem Unlimited – Greatest Hits vychází právě v těchto dnech. Jako oslavu jedné dekády na hudební scéně vyráží rodák z Německa na stejnojmenné celosvětové turné. V Praze se Garrett divákům již představil před třemi lety coby hostující houslista na koncertu Pražské filharmonie pod taktovou Jiřího Bělohlávka.

První sólový koncert v O2areně v Praze 1. října 2019 už však bude zcela v režii charizmatického umělce, který zejména ženské publikum ohromuje svým vzezřením hollywoodské star. Garrett nezapře modelingové zkušenosti, a když rozehraje své housle do tónů Nothing Else Matters od Metallicy nebo legendární Smells Like Teen Spirit od Nirvany, je jasné, kde se vzala přezdívka „Ďáblův houslista“. Jak široký je jeho repertoár, tak široké je jeho publikum. Hey Jude, Purple rain, ale i Beethovena Osudová nebo Debussyho Svit luny. To je rejstřík Davida Garretta – Paganiniho mezi popovými hvězdami a Jimiho Hendrixe mezi houslisty. 

 „Moc se těším na světové turné, ale ještě víc na to, že vezmu své fanoušky na vzrušující a nevšední hudební cestu. Nejen s ostatními hudebníky na scéně, ale právě s publikem chci patřičně oslavit neuvěřitelných deset let na profesionální hudební scéně,“těší se David Garrett, který dosud obdržel za své nahrávky 24 zlatých a 16 platinových ocenění od Německa přes Hongkong, Singapur a Tchaj-wan až po Mexiko nebo Brazílii. 

Poslední světové turné Explosive Live v letech 2017/2018 vidělo přes 400 000 diváků ve dvaceti zemích. David Garrett excelentně zvládá přechody od nejkomplikovanějších klasických kompozic k nejslavnějším moderním písním současných hudebních es, což ho řadí k nejlepším instrumentalistům naší doby. 

Vstupenky na pražský koncert jsou v prodeji od 16. listopadu 2018 od 13 hodin v síti Ticketportal. Pořadatelem koncertu je Bestsport.