24.4.2022 18:30

GHOST

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter O2 areny je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 24.4.2022 18:30
Vstup od 17:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán GHOST Ticketmaster (389.71 Kb)
Orientační plán GHOST Ticketportal (228.70 Kb)
Cena

990 – 1 690 Kč
---
vozíčkář + doprovod
990 Kč + 1 Kč

X

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

POKYNY POŘADATELE  –  GHOST

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci  kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.

Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz .

 

Dnes, kdy mraky zakrývají slunce a špatné předpovědi se množí, GHOST opět vyrážejí na své dosud největší britské a evropské turné. V dubnu a květnu 2022 budou držitelé ceny Grammy opět brázdit s černými oři arény a představí svou temnou extravaganci. Již v roce 2018 zahájili dvouleté turné „A Pale Tour Named Death“ v historické Royal Albert Hall v Londýně; při tomto dlouho očekávaném návratu, označeném jako „IMPERATOUR – EUROPE 2022“, GHOST opět zahájí tour ve Velké Británii a poté se vydají do nejpůsobivějších evropských hal.

GHOST – ‘IMPERATOUR – EUROPE 2022’

24. 4. 2022 - Praha, O2 arena

23 RITUÁLNÍCH VYSTOUPENÍ VE 14 EVROPSKÝCH ZEMÍCH – DOSUD NEJVĚTŠÍ TOUR JAKO HLAVNÍ VYSTUPUJÍCÍ!

O support se na všech koncertech postarají Uncle Acid & The Dead Beats a Twin Temple.

GHOST mezitím nedávno představili svou první novou skladbu po dvou letech, ‚Hunter’s Moon‘, která zazněla v aktuálním filmu Halloween Kills. Vychutnejte si fantasmagorický videoklip v režii Amandy Demme.

‚Hunter’s Moon‘ vychází 21. ledna 2022 jako sběratelský sedmipalcový singl u Loma Vista Recordings. ‚Hunter’s Moon‘ si můžete pustit, zakoupit a/nebo předobjednat na vinylu. Prodejní verze sedmipalce bude obsahovat speciální B-stranu ‚Halloween Kills (Main Title)‘, kterou nazpívali, produkovali a vytvořili John Carpenter, Cody Carpenter a Daniel Davies.

Na přelomu ledna a února 2022 bylo oznámeno turné po 26 amerických městech, na kterém GHOST vystoupí společně s Volbeat a každý večer budou koncert uzavírat. Další informace najdete na www.ghost-official.com.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.