17.11.2022 - 20.11.2022

GLOBAL CHAMPIONS PRAGUE PLAYOFFS 2022

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 17.11.2022 - 20.11.2022
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán GLOBAL CHAMPIONS PRAGUE PLAYOFFS 2022 Ticketportal (322.04 Kb)
Orientační plán GLOBAL CHAMPIONS PRAGUE PLAYOFFS 2022 Ticketmaster (128.45 Kb)
Cena

290 – 2 190 Kč
---
děti
Na čtvrteční a páteční program je připravena 50% sleva na vstupném pro děti do výšky 140 cm.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Po a Čt13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce

V období od 18. 12. 2021 do 2. 1. 2022 bude pokladna zavřena, otevřena bude opět v pondělí 3. 1. 2022.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Pokyny pořadatele – Global Champions Prague Playoffs 2022

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům. Pořadatel poskytuje slevy pro děti do 140 cm pro představení konané dne 17.11.2022 a 18.11.2022 ve výši 50 % z ceny vstupenky.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Čtvrtý ročník na obzoru. Organizátoři největší světové show v parkuru, Global Champions Prague Playoffs 2022, která se uskuteční od 17. do 20. listopadu 2022, spouští prodej vstupenek. Ty budou k dispozici v sítích Ticketmaster a Ticketportal od středy 1. prosince. Ceny se pohybují od 290 Kč do 2,190 Kč za denní vstupenky, k dispozici budou i zvýhodněné balíčky vstupenek.

„Teprve nedávno proběhl třetí ročník Prague Playoffs, po němž jsme obdrželi spoustu gratulací a pochvalných komentářů od jezdců, majitelů koní i zástupců Global Champions a jsem moc rád, že promptně začínáme s prodejem vstupenek na další ročník parkurové galashow,“ říká předseda organizačního výboru Prague Playoffs Jan Andrlík.

Třetí ročník největší světové akce v parkurovém skákání Global Champions Prague Playoffs proměnil v závěru listopadu českou metropoli v centrum světového parkuru. Galashow s názvem Prague Playoffs ovládli Švéd Henrik von Eckermann na koni jménem King Edward jako vítěz individuální soutěže Longines Global Champions Tour Super Grand Prix, a jezdci London Knights jako šampioni týmové soutěže Global Champions League Super Cup. Barvy České republiky v této soutěži hájil tým Prague Lions, který skončil těsně před branami finále na 7. místě. Už za rok by ve výsledkové listině rád o něco výš – i s podporou domácích fanoušků.

V listopadu 2022 se průběhu čtyř závodních dnů na kolbišti v O2 areně totiž opět představí nejlepší týmy světa v parkurovém skákání. Prague PlayOffs figuruje v kalendáři opět jako vyvrcholení celoročního seriálu Global Champions.

Vstupenky na galashow jdou do prodeje již ve středu 1. prosince v 10 hod. v sítích Ticketmaster a Ticketportal. „Už v uplynulých letech jsme postřehli, že vstupenky na Prague Playoffs byly pro fanoušky parkurového sportu atraktivním vánočním dárkem, proto jsme jim chtěli nabídnout možnost zakoupit je už nyní. Věřím, že příští rok se v O2 areně potkáme opět v hojném počtu,“ říká Andrlík. „Od prvního ročníku Prague Playoffs v roce 2018 se snažíme tento svátek parkurového sportu spřístupnit co největšímu počtu fanoušků, proto ceny nejlevnějších vstupenek začínají na 290 Kč.“

K dispozici budou denní vstupenky, permanentky na všechny čtyři soutěžní dny, ale také VIP vstupenky, partyboxy či místa u stolů na klubovém patře. Vstupenky bude možné zakoupit prostřednictvím sítí Ticketmaster (www.ticketmaster.cz) a Ticketportal (www.ticketportal.cz).

Ceny denních vstupenek začínají na 290 Kč u vstupenek do 4. patra. Ceny vstupenek 1. kategorie, tedy do 1. patra O2 areny, se pohybují od 990 Kč. Na čtvrteční a páteční program je připravena 50% sleva na vstupném pro děti do výšky 140 cm.

K dispozici jsou zvýhodněné balíčky na celý program, aby si milovníci parkurových soutěží mohli vychutnat všechny čtyři závodní dny. Ceny čtyřdenních permanentek začínají na 1,490 Kč. „Balíček vstupenek obsahuje vstupenky na všechny čtyři dny, které jsou přenosné, kupující si tedy může užít celý čtyřdenní program sám, nebo se může o vstupenky podělit se svými blízkými či přáteli,” upřesnil Andrlík. Držitelé vstupenek z balíčku ještě získávají jako bonus jistotu nejlepších míst v daném sektoru, tedy vždy blíže ke kolbišti.