17.11.2022 - 20.11.2022

GLOBAL CHAMPIONS PRAGUE PLAYOFFS 2022

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 17.11.2022 - 20.11.2022
Vstup od 60 minut před zahájením akce
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Czech Equestrian Team a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Pozvánka PRAGUE PLAYOFFS Klubové patro (448.57 Kb)
Pozvánka PRAGUE PLAYOFFS Skyboxy (447.47 Kb)
Pozvánka PRAGUE PLAYOFFS Klubová sedadla sportovní kategorie (391.36 Kb)
Pozvánka PRAGUE PLAYOFFS Premier Club (448.58 Kb)
Pozvánka PRAGUE PLAYOFFS Sportboxy (447.98 Kb)
Skybox Vstupenky: 10 Kč
Catering: 1 865 Kč (čt) a 2 365 Kč (pá, so a ne)
Catering (děti do 145 cm): 400 Kč
Klubové patro Vstupenky: 490 Kč
Catering: 1 865 Kč (čt) a 2 365 Kč (pá, so a ne)
Catering (děti do 145 cm): 400 Kč
Premier Club Vstupenky: 10 Kč
Catering: 1 865 Kč (čt) a 2 365 Kč (pá, so a ne)
Catering (děti do 145 cm): 400 Kč
Další informace

Pro VIP klienty možnost parkování:
PARKING VIP O2 ARENA – cena 600,- Kč/akce
PARKING VIP STAGES HOTEL – cena 400,-Kč/akce

Do vyčerpání vyhrazené kapacit.
Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Czech Equestrian Team a.s.

Pokyny pořadatele – Global Champions Prague Playoffs 2022

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům. Pořadatel poskytuje slevy pro děti do 140 cm pro představení konané dne 17.11.2022 a 18.11.2022 ve výši 50 % z ceny vstupenky.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Největší parkurová show na světě Prague Playoffs míří opět do O2 areny. Vstupenky na parkurový svátek, který se uskuteční od 17. do 20. listopadu 2022, jsou v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Ceny se pohybují od 290 Kč do 2,190 Kč za denní vstupenky, k dispozici jsou i zvýhodněné balíčky vstupenek.

Během čtvrtého ročníku se v Praze představí celkem šestnáct družstev. Diváci uvidí olympijské vítěze i světové šampiony. Šanci dostanou také přední světoví jezdci v kategorii do 25 let.

Jedinečný a dynamický formát GCL umožňuje jako první soutěži v historii, aby v družstvech bok po boku závodili sportovci různých národností. Nabízí úchvatnou podívanou, dech beroucí soupeření a týmovou spolupráci.

Chybět v O2 areně nebude ani domácí tým Prague Lions. Ten v letošní sezóně totiž patří k nejlepším týmům celého seriálu a dokonce dvakrát dokázali zvítězit. Na kolbišti nebudou se představí opory týmu Pieter Devos, Niels Bruynseels nebo Anna Kellnerová. České barvy v pětihvězdičkových soutěžích budou reprezentovat olympionici Vladimír Tretera, Aleš Papoušek nebo Aleš Opatrný. Posledně jmenovaný dokonce jednu ze soutěží v roce 2021 ovládl. Povede se domácím jezdcům něco podobného i letos?

Galashow opět nabídne kromě vrcholového sportu i unikátní doprovodný program určený nejen pro všechny obdivovatele koní. Poprvé v O2 areně vystoupí slavný Lorenzo, který stádo svých koní ovládá vestoje z jejich hřbetu a komunikuje s nimi jen pomocí neviditelných gest, jemných doteků tušírkou, případně v rukou drží několik opratí. Chybět nebude ani spektakulární artistická show, závody poníků a mnoho dalších představení. Na své si přijde opravdu každý.

Vstupenky na galashow jsou v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal. „Od prvního ročníku Prague Playoffs v roce 2018 se snažíme tento svátek parkurového sportu zpřístupnit co největšímu počtu fanoušků, proto ceny nejlevnějších vstupenek začínají na 290 Kč,“ říká předseda organizačního výboru Prague Playoffs Jan Andrlík.

K dispozici jsou denní vstupenky, permanentky na všechny čtyři soutěžní dny, ale také VIP vstupenky, partyboxy či místa u stolů na klubovém patře. Vstupenky je možné zakoupit prostřednictvím sítí Ticketmaster (www.ticketmaster.cz) a Ticketportal (www.ticketportal.cz).

Ceny denních vstupenek začínají na 290 Kč u vstupenek do 4. patra. Ceny vstupenek 1. kategorie, tedy do 1. patra O2 areny, se pohybují od 990 Kč. Na čtvrteční a páteční program je připravena 50% sleva na vstupném pro děti do výšky 140 cm.

K dispozici jsou zvýhodněné balíčky na celý program, aby si milovníci parkurových soutěží mohli vychutnat všechny čtyři závodní dny. Ceny čtyřdenních permanentek začínají na 1,490 Kč. „Balíček vstupenek obsahuje vstupenky na všechny čtyři dny, které jsou přenosné, kupující si tedy může užít celý čtyřdenní program sám, nebo se může o vstupenky podělit se svými blízkými či přáteli,” upřesnil Andrlík. Držitelé vstupenek z balíčku ještě získávají jako bonus jistotu nejlepších míst v daném sektoru, tedy vždy blíže ke kolbišti.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.