18.11.2021 - 21.11.2021

Global Champions Prague Playoffs

KOUPIT VSTUPENKY

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce

Data 18.11.2021 - 21.11.2021
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán PRAGUE PLAYOFFS Ticketportal (561.56 Kb)
Orientační plán PRAGUE PLAYOFFS Ticketmaster (272.70 Kb)
Cena

290 - 5 990 Kč
---
vozíčkář + doprovod
490 Kč + 1 Kč

Denní vstupenky:  290 Kč – 2190 Kč

Permanentky: 1 490 Kč – 5 990 Kč

Sleva 50 % na čtvrteční i páteční vstupenku pro děti do 140cm.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny Ticketmaster u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Pokladny Ticketportal u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Pokyny pořadatele – Global Champions Prague Playoffs 2020

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům. Pořadatel poskytuje slevy pro děti do 140 cm pro představení konané dne 19.11.2020 a 20.11.2020 ve výši 50 % z ceny vstupenky.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz .

 

Už pouze několik týdnů dělí příznivce parkurového sportu od jedinečné galashow Global Champions Prague Playoffs, která se uskuteční od 18. do 21. listopadu v pražské O2 areně. „Závěrečné přípravy jsou vždy náročné, v období pandemie covid-19 ještě o něco více, ale můžu ujistit fanoušky, že celý tým pracuje velmi intenzivně na tom, abychom opět připravili mimořádnou show a současně bezpečnou akci jak pro jezdce a koně, tak i pro diváky v areně,“ říká Jan Andrlík, předseda organizačního výboru.

Před jezdci parkurové série Global Champions jsou poslední dvě kola prestižního seriálu v slovenském Šamoríně, posléze ti nejlepší zamíří do české metropole. A v O2 areně se vše připravuje do posledního detailu. Velkolepý program nabitý zvučnými jmény top jezdců, mezi nimiž nebude chybět aktuální olympijský vítěz z Tokia Ben Maher a členové domácího týmu Prague Lions, zaručuje kvalitní podívanou a neopakovatelné zážitky. Ani letos nebude chybět doprovodná show pod taktovkou režiséra Michala Cabana. 

„Vstupenky na letošní ročník jsou nadále v prodeji. Jak jsme již informovali, všechny lístky z loňského odloženého ročníku zůstávají v platnosti, a to vždy na stejný den programu,“ říká šéf organizačního výboru akce Jan Andrlík. 

Organizátoři monitorují situaci ohledně pandemie covid-19 pečlivě.  „Jsme si vědomi toho, že v očích potenciálních diváků může panovat obava ze stejného scénáře, jaký nastal před rokem, kdy se akce neuskutečnila. Letošní epidemiologická situace je ale výrazně příznivější a my děláme vše pro to, abychom mohli v O2 areně opět spatřit nejlepší světový parkur,“ dodal. „Každopádně se dokážu vžít do role diváků a chápu, že někteří si nejsou jisti, zda vstupenky kupovat. Proto bych je chtěl všechny ujistit, že pokud  by se letošní ročník Global Champions Prague Playoffs neuskutečnil nebo by se musel uskutečnit bez diváků, bude všem fanouškům vrácena hodnota zakoupených vstupenek v jejich plné výši.“

Samozřejmě, vzhledem k aktuální epidemiologické situaci bude nezbytné dodržovat v průběhu akce v O2 areně nastavená opatření proti šíření nákazy covid-19. Dle aktuálních nařízení vlády České republiky pro akce ve vnitřních prostorách se jedná o následující podmínky – akce se můžou zúčastnit pouze fanoušci, kteří splňují alespoň jeden z níže uvedených bodů a disponují: 

  • Potvrzení o očkování proti covid-19
  • Potvrzení o prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech
  • Prokázání se negativním PCR testem, který není starší než 7 dnů 
  • Prokázání se negativním antigenním testem, který není starší než 72 hodin
  • Po celou dobu konání akce budou mít v prostorách dějiště zakryté dýchací cesty respirátorem nebo nanorouškou 


„Vývoj epidemiologické situace pečlivě sledujeme a jakmile dojde ke změnám v opatřeních, samozřejmě je budeme našim divákům komunikovat s předstihem,“
dodal Jan Andrlík.

 

Ceny denních vstupenek začínají na 290 Kč u vstupenek do 4. patra. Ceny vstupenek 1. kategorie, tedy do 1. patra O2 areny, se pohybují od 390 Kč. Na čtvrteční a páteční program je připravena 50% sleva na vstupném pro děti do výšky 140 cm.

K dispozici jsou zvýhodněné balíčky na celý program, aby si milovníci parkurových soutěží mohli vychutnat všechny čtyři závodní dny. Ceny čtyřdenních permanentek začínají na 1490 Kč.

„Balíček vstupenek obsahuje vstupenky na všechny čtyři dny, které jsou přenosné, kupující si tedy může užít celý čtyřdenní program sám, nebo se může o vstupenky podělit se svými blízkými či přáteli. Balíček vstupenek do 1. patra je navíc ještě více cenově zvýhodněn a stojí pouze 5 990 Kč,” upřesnil Andrlík. Držitelé vstupenek z balíčku ještě získávají jako bonus jistotu nejlepších míst v daném sektoru, tedy vždy blíže ke kolbišti a přednostní vstup do O2 areny.

Organizátoři připravili také nabídku VIP vstupenek, vstupenek do partyboxů či na místa u stolů na klubovém patře.

playoffs

PODROBNÝ PROGRAM NALEZNETE NA:
https://www.pragueplayoffs.com/program

VÍCE INFORMACÍ O AKCI NALEZNETE NA:
https://www.pragueplayoffs.com
https://www.facebook.com/PraguePlayoffs
https://www.instagram.com/pragueplayoffs

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.

Důležité upozornění

HLEDÁME BRIGÁDNÍKY DO GASTRO ODDĚLENÍ

Top akce v O2 areně se blíží, světové tenistky i parkuroví jezdci jsou ready, ale chybíš nám Ty.

Vydělej si až 10 000 za týdenní akci.

Umíš se otáčet v kuchyni? Obsluhoval jsi někdy za barem nebo ve stánku? Nebo chceš prostě zkusit něco nového?

Přidej se k nám. Registruj se včas a přidáme ti ještě něco k platu. Víc se dozvíš na www.o2callup.cz

A neboj, v našem týmu na střídačce rozhodně sedět nebudeš!

Důležité upozornění

AKTUÁLNÍ PODMÍNKY PRO VSTUP DO O2 ARENY

Pro vstup do O2 areny je nutné se prokázat jedním z následujících bodů:

 

  • Potvrzením o očkování proti covid-19
  • Potvrzením o prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech
  • Negativním PCR testem, který není starší než 7 dní
  • Negativním antigenním testem, který není starší než 72 hodin

Více informací naleznete ZDE