12.3.2023 19:30

JUSTIN BIEBER

Data 12.3.2023 19:30
Vstup od 18:00
Místo O2 arena, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Pozvánka JUSTIN BIEBER Klubové patro (381.28 Kb)
Pozvánka JUSTIN BIEBER Skyboxy (460.24 Kb)
Pozvánka JUSTIN BIEBER Premier Club (380.84 Kb)
Skybox Vstupenky: 10 Kč
Catering: 2 000 Kč
Klubové patro Vstupenky: 490 Kč
Catering: 2 000 Kč
Premier Club Vstupenky: 10 Kč
Catering: 2 000 Kč
Další informace

Pro VIP klienty možnost parkování:
PARKING VIP O2 ARENA – cena 500,- Kč/akce
PARKING VIP STAGES HOTEL – cena 400,-Kč/akce

Do vyčerpání vyhrazené kapacit.
Ceny platí pro nájemce s platnou smlouvou.

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní síti Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Po - Pá13:00 - 18:00
Den akce13:00 - 1 h po začátku akce

Otevírací doba se může měnit v návaznosti na harmonogram akce.

Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Pokyny pořadatele –    JUSTIN BIEBER – JUSTICE WORLD TOUR

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Justin Bieber dnes oznámil nová data svého očekávaného turné Justice World Tour, včetně 12. března 2023, kdy zavítá do O2 areny v Praze. Od května 2022 do března 2023 bude Bieber cestovat po pěti kontinentech, navštíví více než 20 zemí a odehraje více než 90 koncertů, přičemž další termíny budou brzy oznámeny pro Asii a Blízký východ.

Nová data přicházejí jen chvíli po nedávno oznámeném turné v roce 2022 o 52 zastávkách po celé severní Americe, které začíná v San Diegu 18. února. Každý večer bude svátkem jak pro samotného Justina, tak pro jeho fanoušky. Všichni se těšili na turné už v roce 2020, to muselo být odloženo kvůli pandemii. Mezinárodní turné začíná v květnu 2022 v Mexiku a poté se přesune do Skandinávie, kde Justin v srpnu odehraje několik festivalových show, následuje jižní Amerika, jižní Afrika a Blízký východ v září a říjnu, Austrálie a Nový Zéland v listopadu a prosinci, a poté konečně naváže obsáhlá evropská část.

Promotérem “Justice World Tour“ je společnost AEG Presents. Turné je Justinovým prvním globálním výletem od roku 2016/2017, kdy cestoval s “Purpose World Tour“. Bieber, kterého noviny The Times of London popsaly jako “hypnotizujícího“, zahrál během této série koncertů celkem 2,7 milionům fanoušků, přičemž finále vidělo 65 000 příznivců na londýnském festivalu British Summer Time v londýnském Hyde Parku.

Na Silvestra 2020 Justin živě vysílal své první plnohodnotné vystoupení po 3 letech v Los Angeles, díky kterému se znovu spojil se svými fanoušky po celém světě.

„Tvrdě jsme pracovali na nejlepší show, jakou jsme kdy udělali, a nemůžeme se dočkat, až se o ni podělíme s fanoušky po celém světě. Brzy se uvidíme.” řekl Bieber.

“Justice World Tour” je pojmenováno po Justinově nejnovějším albu “Justice”. Album vyšlo v březnu 2021 a debutovalo jako nejstreamovanější album ve 117 zemích. Album a jeho skladby vynesly současný světový popový fenomén na novou vyšší úroveň.
Album “Justice” dosáhlo téměř 9 miliard streamů po celém světě a navázalo na obrovské mezinárodní hity “Anyone“, “Lonely“ a “Holy“, které již před vydáním alba shromáždily přes 2 miliardy streamů. Okamžitě následoval další průlomový hit z alba, “Peaches“, který zatím nasbíral přes 2,5 miliardy streamů. Duet s rapperem Kid LAROI “Stay” vyšel letos v červenci a stal se první písní, která na Spotify dosáhla 1 miliardy streamů nejrychleji v historii.
V neoddiskutovatelně úspěšné kariéře, která začala v jeho 13 letech, vydal Bieber 6 studiových alb. Je držitelem 32 Guinessových rekordů, 21 Billboard Music Awards, 2 BRIT Awards, 18 American Music Awards a 21 MTV Europe Music Awards. Prodal přes 80 milionů alb a loni překonal rekord Elvise Presleyho jako nejmladšího sólového umělce, jehož 8 alb dosáhlo na první místo v žebříčku Billboard 200. V srpnu překonal historický rekord počtu posluchačů za měsíc na Spotify s více než 83 miliony. Bieber, který byl nedávno vyhlášen umělcem roku na MTV Video Music Awards a nominován na 8 předních MTV EMA Awards, zůstává celosvětovou jedničkou na YouTube i na Spotify a nadále upevňuje své místo jedné z největších popových hvězd 21. století.

Pro zdraví a bezpečnost účastníků koncertů Justin Bieber Justice World Tour budou v každém místě dodržována místní platná nařízení a opatření proti onemocnění COVID-19. Každé místo konání koncertu může dle uvážení zavést další opatření reflektující aktuální epidemiologickou situaci. Pro nejnovější informace o opatřeních proti COVID-19 v kterémkoliv místě turné, kterého se plánujete účastnit, navštivte konkrétní webové stránky místa konání.

JUSTIN BIEBER, THE JUSTICE WORLD TOUR – Termíny koncertů:

2022

May 22 Monterrey, Mexico – Estadio de Béisbol Monterrey
May 23 Guadalajara, Mexico – Estadio 3 de Marzo
May 25 Mexico City, Mexico – Foro Sol

August 3 Skanderborg, Denmark – Smukfest
August 5 Malmo, Sweden – Bigslap Xl
August 7 Trondheim, Norway – Trondheim Summertime
August 9 Helsinki, Finland – Kaisaniemen Park

September 4 Rio de Janeiro, Brazil – Rock In Rio
September 7 Santiago, Chile – Estadio Nacional
September 10 Buenos Aires, Argentina – Estadio Único de La Plata
September 28 Cape Town, South Africa – Cape Town Stadium

October 1 Johannesburg, South Africa – Johannesburg FNB Stadium
October 13 Tel Aviv, Israel – HaYarkon Park

November 22 Perth, Australia – HBF Park
November 26 Melbourne, Australia – Marvel Stadium
November 30 Sydney, Australia – Sydney Football Stadium

December 3 Brisbane, Australia – Suncorp Stadium
December 7 Auckland, New Zealand – Mt Smart Stadium

2023

January 13 Amsterdam, Netherlands – Ziggo Dome
January 16 Hamburg, Germany – Barclays Arena
January 18 Zürich, Switzerland – Hallenstadion
January 21 Lisbon, Portugal – Altice Arena
January 23 Madrid, Spain – WiZink Center
January 25 Barcelona, Spain – Palau Sant Jordi
January 27 & 28 Bologna, Italy – Unipol Arena
January 31 Cologne, Germany – LANXESS Arena

February 2 Frankfurt, Germany – Festhalle
February 4 Berlin, Germany – Mercedes-Benz Arena
February 8 Glasgow, UK – OVO Hydro
February 11 Aberdeen, UK – P&J Live
February 13 & 14 London, UK – The O2
February 22 Birmingham, UK – Resorts World Arena
February 25 Manchester, UK – AO Arena
February 26 Sheffield, UK – Utilita Arena

March 6 Paris, France – Accor Arena
March 9 Munich, Germany – Olympiahalle
March 11 Budapest, Hungary – Budapest Arena
March 12 Prague, Czech Republic – O2 arena
March 15 Stockholm, Sweden – Tele2 Arena
March 17 & 18 Copenhagen, Denmark – Royal Arena
March 20 Antwerp, Belgium – Sportpaleis
March 24 Vienna, Austria – Wiener Stadthalle
March 25 Krakow, Poland – TAURON Arena

 

K dispozici bude limitovaný počet exkluzivních VIP balíčků. Tato výjimečná nabídka zahrnuje nejlepší místa na sezení, speciální merchandise ke každému koncertu a mnoho dalšího.

V rámci světového turné Justina Biebera fanoušci mohou získat šanci vyhrát okamžitý upgrade na VIP sezení nebo setkání s Justinem tím, že se připojí k iniciativě Propeller (www.propeller.la), která transformuje systém trestního soudnictví s REFORM Alliance, bojuje proti nevratné změně klimatu s NRDC, a podporuje další důležité akce a kauzy. Čím více akcí fanoušek podpoří, tím více zvýší své šance na výhru.

Pro podrobnější informace navštivte www.justinbiebermusic.com.

Termíny veřejného prodeje vstupenek se v jednotlivých místech liší.

Sledujte Justina Biebera:

www.instagram.com/justinbieber
www.facebook.com/justinbieber
www.twitter.com/justinbieber
www.youtube.com/justinbieber

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.